ВЛ: Арсенал - Ливърпул 09.10.2022 г. 18:30 FT 3:2

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2458
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: ВЛ: Арсенал - Ливърпул 09.10.2022 г. 18:30

Мнениеот sinqkrepost1914 » 09 окт 2022 20:55

Заслужена загуба отново. Това да допуснеш гол в 1-вата и в последната минута на полувремето си е пълна дебилщина, но на фона от началото на сезона си е нещо съвсем регулярно. Пак започнахме мача от 1-0 за съперника и логично няма как всеки път да стигаме до точка, а няма и смисъл. На отборът му трябват победи. Най-острия ни играч в атака Диаз се контузи, дано не е нещо сериозно. Другия, който ме кефи е капитан Барбоса, но докато Салах не почне да играе много трудно ще побеждаваме. Бих отличил и много по-добрата игра на Гомез в защита през второто полуврме в сравнение с ТАА през първото. Всичко друго беше блато както почти всички мачове тоя сезон.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ВЛ: Арсенал - Ливърпул 09.10.2022 г. 18:30

Мнениеот kingofpop » 09 окт 2022 21:54

LFC06 написа:Не виждам как Арсенал изобщо могат и да мечтаят за титлата, след като Ливърпул(който е ужасно посредствен в момента) си ги надигра през по-голямата част от мача.Клоп направи отново ужасни смени.Вадиш клетника Салах(но все пак нападател) и пускаш Фабиньо при 2-2.После вадиш и Жота и вкарваш детската градина...Съдията пълен боклук, свирейки присрастно през целия мач.Дузпа, ама за нас 100%-ва,не на тоя бразилски клоун симулант...английски педал!И все пак очаквана 1-ца и потъване в дълбоката посредственост.Този отбор и щаб са тотално изчерпани, освен ако не се вземат радикални мерки и се наложи друг стил на игра.Клопееее....инат такъв!


Моля ?? Брато, вие второто минахте центъра 1 път и вкарахте гол. Те ви набутаха в малкото наказателно буквално цялото второ. :D осъзнай се. Друг е въпросът, че първото можеше да ви дадат дузпа.
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Ponko
Мнения: 4050
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Арсенал - Ливърпул 09.10.2022 г. 18:30

Мнениеот Ponko » 09 окт 2022 22:15

Не съм съгласен, че смените на Клоп са били ужасни. Никой не разбра, че Аладин игра в този мач. Нормално е да пусне Фабиньо да руши играта на Арсенал. Арсенал направи натиск без кой знае какъв резултат. Не са нищо особено. Щом този слаб Ливърпул им вкара два. Гомез изненадващо затвори зоната доста добре. До колкото разбрах контузиите на Диаз и ТАА са тежки. Този сезон голямата цел е топ 4. Призовавам през лятото да се разкара голяма част от отбора и Клоп да почне да изгражда нов състав!

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12387
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Арсенал - Ливърпул 09.10.2022 г. 18:30

Мнениеот wolf » 10 окт 2022 08:02

TAA в момента е по-добре просто да го няма така или иначе
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Арсенал - Ливърпул 09.10.2022 г. 18:30

Мнениеот Liverpool_EC » 10 окт 2022 08:47

Не знам кое е по-жалкото в момента, слабата игра или форумните герои които сменят треньора и целия отбор, вместо да изчакат да се излезе от кризата. Понко, кой ще ти смени целия отбор, ако може да ни обясниш. Тия дето сменят по един играч на прозорец, викаш догодина водят 10 нови на куп ? Айде малко по-сериозно, ако обичаш...Може да ти докарат Дж. Белингам и 9 младежа за по 5млн. Ако с такъв състав ще постигнеш нещо, давай да почваме от днес.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Арсенал - Ливърпул 09.10.2022 г. 18:30

Мнениеот Liverpool_EC » 10 окт 2022 08:58

kadett1 написа:Няколко мача мисля да го напиша, но вече ще го направя : Тази високо изнесена защита ни ебава майката, тотално. Преди време беше успешна, но с тези поостарели халфове, слабата форма на Арнолд, Ван Дайк и особено на нападателите ни обрича отбора на това, което се случва в последните десетина мача. Клоп е бахти ината или друг футбол не може да измисли. Неприятно ми е да го кажа, но вече трябва да си ходи,май.

Брендо скоро ще е свободен, Той почти стана шампион с Ливърпул и почти влезе в топ 4 с Лестър.
Дано да ти го доведат и да се свършва с мъките ти.

john barnes
Мнения: 6422
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Арсенал - Ливърпул 09.10.2022 г. 18:30

Мнениеот john barnes » 10 окт 2022 09:04

Аз така виждам мача-че сме слаби,няма спор. Обаче да играеш 11 срещу 15 човека,няма как да вземеш нещо. YNWA!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

kadett1
Мнения: 1660
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Арсенал - Ливърпул 09.10.2022 г. 18:30

Мнениеот kadett1 » 10 окт 2022 13:04

Liverpool_EC написа:
kadett1 написа:Няколко мача мисля да го напиша, но вече ще го направя : Тази високо изнесена защита ни ебава майката, тотално. Преди време беше успешна, но с тези поостарели халфове, слабата форма на Арнолд, Ван Дайк и особено на нападателите ни обрича отбора на това, което се случва в последните десетина мача. Клоп е бахти ината или друг футбол не може да измисли. Неприятно ми е да го кажа, но вече трябва да си ходи,май.

Брендо скоро ще е свободен, Той почти стана шампион с Ливърпул и почти влезе в топ 4 с Лестър.
Дано да ти го доведат и да се свършва с мъките ти.

Ти моите мъки ги остави, гледай какво ще се случва още - на първо време Сити - ако пак тръгнат всички зад центъра ще видиш Холанд, а и не само той какво ще ни докарат на главата. Но , първо имаме мач в сряда, там да не стане нещо криво, че янките ще забравят за милионите още рано-рано през сезона.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Арсенал - Ливърпул 09.10.2022 г. 18:30

Мнениеот Liverpool_EC » 10 окт 2022 18:09

kadett1 написа:
Liverpool_EC написа:
kadett1 написа:Няколко мача мисля да го напиша, но вече ще го направя : Тази високо изнесена защита ни ебава майката, тотално. Преди време беше успешна, но с тези поостарели халфове, слабата форма на Арнолд, Ван Дайк и особено на нападателите ни обрича отбора на това, което се случва в последните десетина мача. Клоп е бахти ината или друг футбол не може да измисли. Неприятно ми е да го кажа, но вече трябва да си ходи,май.

Брендо скоро ще е свободен, Той почти стана шампион с Ливърпул и почти влезе в топ 4 с Лестър.
Дано да ти го доведат и да се свършва с мъките ти.

Ти моите мъки ги остави, гледай какво ще се случва още - на първо време Сити - ако пак тръгнат всички зад центъра ще видиш Холанд, а и не само той какво ще ни докарат на главата. Но , първо имаме мач в сряда, там да не стане нещо криво, че янките ще забравят за милионите още рано-рано през сезона.

И какво, ако стане нещо криво в сряда? Аякс ще ни дръпнат със 7т и отпадаме преди последните 2 мача ли? То бива, бива убиташко мислене, ама ти си върха на апокалипсиса :))))

kadett1
Мнения: 1660
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Арсенал - Ливърпул 09.10.2022 г. 18:30

Мнениеот kadett1 » 10 окт 2022 19:08

Liverpool_EC написа:
kadett1 написа:
Liverpool_EC написа:
kadett1 написа:Няколко мача мисля да го напиша, но вече ще го направя : Тази високо изнесена защита ни ебава майката, тотално. Преди време беше успешна, но с тези поостарели халфове, слабата форма на Арнолд, Ван Дайк и особено на нападателите ни обрича отбора на това, което се случва в последните десетина мача. Клоп е бахти ината или друг футбол не може да измисли. Неприятно ми е да го кажа, но вече трябва да си ходи,май.

Брендо скоро ще е свободен, Той почти стана шампион с Ливърпул и почти влезе в топ 4 с Лестър.
Дано да ти го доведат и да се свършва с мъките ти.

Ти моите мъки ги остави, гледай какво ще се случва още - на първо време Сити - ако пак тръгнат всички зад центъра ще видиш Холанд, а и не само той какво ще ни докарат на главата. Но , първо имаме мач в сряда, там да не стане нещо криво, че янките ще забравят за милионите още рано-рано през сезона.

И какво, ако стане нещо криво в сряда? Аякс ще ни дръпнат със 7т и отпадаме преди последните 2 мача ли? То бива, бива убиташко мислене, ама ти си върха на апокалипсиса :))))

Е, тъй де, какво ще стане , ако не играем напролет в Европа или не влезем в топ4? Нищо няма да стане, освен че бай ти Хенри няма да лапа толкова милиони, вече и може да продаде отбора, дай боже.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Sstefanov, timetowaste и 31 госта