ВЛ | Манчестър Юнайтед - Ливърпул, 22.08.2022, 22:00 ч.

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12392
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ | Манчестър Юнайтед - Ливърпул, 22.08.2022, 22:00 ч.

Мнениеот wolf » 23 авг 2022 02:10

lyubomir_v написа:Ми това е, много си повярвахме, но реалностите са такива.С тези играчи - ще има разочарование след разочарование и пак се връщаме 10 години назад. Отборът се изчерпа, Юрген се изчерпа, а собствениците кешираха.Да ги е#@ американските боклуци. М@йната им

Юрген по кое се изчерпа, че прави чудеса със смешни ресурси ли?
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6053
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ВЛ | Манчестър Юнайтед - Ливърпул, 22.08.2022, 22:00 ч.

Мнениеот MASTER_COOL » 23 авг 2022 08:09

След Сити сте най-добрият отбор в лигата. И като играчи и като треньор. Странно залитате от едната в другата крайност.
Убеден съм, че ще наваксате изоставането и ще завършите поне на второ място
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2458
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: ВЛ | Манчестър Юнайтед - Ливърпул, 22.08.2022, 22:00 ч.

Мнениеот sinqkrepost1914 » 23 авг 2022 08:49

Дайте да обърнем внимание на един друг много притеснителен факт, който е направо фрапиращ. Вече 7 или 8 поредни мача във ВЛ допускаме първия гол в мача. Ем, извинявам се, ама когато почваш мача с гол пасив и с игра като тази от последните срещи няма на кво да се надяваш. Просто не е сериозно да си в битката за титлата в 4 от последните 5 сезона и да ти вкарват първи гол всеки мач..
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6139
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ | Манчестър Юнайтед - Ливърпул, 22.08.2022, 22:00 ч.

Мнениеот KOPScousers » 23 авг 2022 09:57

Тоя сезон приключихме с битката за титлата. Ясно е, че има и малшанс при положение, че още от предсезонната подготовка половината ни състав е контузен. Ясно е обаче и, че от заместниците на основните играчи чеп за зеле не става и трябват мноооого нови, ако не искаме това свободно падане да продължи. Халфовата ни линия в този си вид е може би най-слабата в цялата ВЛ. Очаква се с такава халфова линия да борим КдБ, Бернардо и Родри. Направо ме напушва на смях, докато го пиша това. Този сезон ще има люта битка за Топ 4, а идеята на 9lives да завършим 3-ти в ШЛ и да съсредоточим всички сили в ЛЕ, честно казано ми допада. По-реален вариант за класиране в ШЛ догодина ми изглежда това, през първенството може и да не стане при тая жестока конкуренция.

ПП. 9lives, нищо не намеквам и не съм имал намерение да обидя някого. Признавам, че съм пропуснал момента, в който сте се разбрали да коментираме мачовете в общата тема и до известна степен не съм съгласен с това, но щом така сте решили, така да бъде. Извинявам се, не ако, а понеже съм оставил грешно впечатление с публикацията.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

ihtiandar
Мнения: 587
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: ВЛ | Манчестър Юнайтед - Ливърпул, 22.08.2022, 22:00 ч.

Мнениеот ihtiandar » 23 авг 2022 10:00

Сезонът тръгва трудно това е.Притеснително е друго-ако гледаме статистиката,трябва да сме ги смазали-3ти мач е така,пък и това е стилът на игра на отбора.Значи владеем топката , но не знаем какво да я правим или не можем по ред причини.Тука много разбирачи да кажат причините.LIVERPOOL. F O R E V E R.....
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?

kadett1
Мнения: 1663
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ | Манчестър Юнайтед - Ливърпул, 22.08.2022, 22:00 ч.

Мнениеот kadett1 » 23 авг 2022 11:42

1. Диас не е Мане и е много далеч от него.
2. Фирмино не мога да го позная последните 2 сезона.
3. Милнър остаря , същото се отнася и до Хендерсън - не могат да изкарат цял мач - нищо общо с отпреди 2 години.
Двете млади надежди в средата не са узряли за нещо голямо, но Клоп си е втълпил , че ще ги развива. Тиаго и Кейта са чупливи, много чупливи. Цялата средна линия няма енергията да пресира както го правеше преди година , две.
4. Ван Дайк след травмата е вече не е оня, сигурен централен защитник. Вчера просто наблюдаваше от място първия гол. Арнолд го разминават като товарен влак в защита - може би трябва да влезе в халфовата линия.
5. Резервите ни за чеп за зеле не стават - младежите са само за бройка - нищо смислено няма да излезе от тях.
Та , общо взето това е положението за момента. Но , според Клоп сме заслужавали победата снощи - тоя и той взе да изперква, напоследък.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13763
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ВЛ | Манчестър Юнайтед - Ливърпул, 22.08.2022, 22:00 ч.

Мнениеот Red_Neck » 23 авг 2022 12:21

Кошмарен мач, който Манчо си го взеха абсолютно заслужено.
3-ти пореден мач в лигата играем значително под нивото .... и причината (както обикновено) са янките.
Янките си имат някои кусури, биха могли (според нас) да развържат малко торбата с парите, но по една или друга причина не го правят. Майната им, ... това явно няма да се промени , но нека не пишем всичко на сметката на янките и си кажем нещата каквито са.
Няколко думи конкретно за този мач.
По една или друга причина Клоп не можеше да разчита на: Матип и Конате в защита, както и на алтернатива на Сашко. В средата не може да разчита на Тиаго, Кейта, Къртис и Окса. В нападение на Жота и Дарвин.
Т.е. сериозни кадрови проблеми има във всяка линия. Това може да е някакво оправдание, но .....
Дайте да дискутираме в каква форма се намират тези, които се предполага да водят отбора. Винаги съм мразел да соча играчи с пръст, но в случая ще го направя. По линии - Сашко и ВВД трети мач са много под нивото си (да не кажа, че в някои момента са направо трагични), Робо е горе-долу, но и той е в някаква дупка. Средната линия не ми се коментира, ... но щом при 4-ма контузени, Клопо оствя Фабиньо на пейката, предполагам на всички е ясно в каква форма е и той.
В нападение един иска повече отколкото може, друг уж може, ама май много не иска, а третият от година и половина не може, а вече май и не иска ....
Така, .... хайде сега да си кажем и как влизаме във всеки един от последните три мача, къде отиде агресията, къде е желанието, къде е интензитета. Във ВЛ не можеш да спечелиш много мачове без желание, агресия и най-вече интензитет! Уж владеем топката, цък-цък-цък-цък-цък, .... ама напред почти нищо и за капак от всеки втори пресечен пас става опасна контра, защото поради една или друга причина увеличихме разстоянието между линиите.

Сега, ако янките извадят едни 80-100 милки и купят мечтаният от всички нас халф, почти съм сигурен, че Сашко ще започне чат-пат да си подгонва човека, ВВД ще започне да влиза в единоборства и няма да държи такава дистанция, Хендо ще спре да ръкомаха, докато неговият човек е избягал на 10 метра, Фаб ще спрат да го подминават като пътен знак и Мо ще спре да се крие на тъча. Предполагам ще се върне и предишната биткаджийска настройка за мач, а няма да чакаме аристократично на чужда грешка или да ни поведат в резултата за да се сетим, че тази пущина можем (все още) да я играем и по друг начин.

За мен очевидно не сме готови за началото на сезона. Контузиите само катализираха процеса и масовата лоша форма лъсна на показ. Въпреки лошият старт аз вярвам, че момчетата ще се вдигнат и пак ще сме в борбата за титлата.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

kadett1
Мнения: 1663
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ | Манчестър Юнайтед - Ливърпул, 22.08.2022, 22:00 ч.

Мнениеот kadett1 » 23 авг 2022 12:26

А, защо
имаме 8 контузени в началото на сезона? Не Ви ли се струва, че има нещо сбъркано в подготовката?

Capitana_Puyol
Мнения: 1238
Регистриран на: 16 май 2022 23:04

Re: ВЛ | Манчестър Юнайтед - Ливърпул, 22.08.2022, 22:00 ч.

Мнениеот Capitana_Puyol » 23 авг 2022 12:32

Докато за всичко обвинявате американците, и обожествявате Клопо, как е безгрешен и за нищо не носи отговорност, няма да тръгнете нагоре. Гледам и в самия Ливърпул феновете са на същата вълна, вместо да се усетят най-сетне и да насочат погледите си към германеца, че всеки сезон допуска едни и същи грешки. Започва да ми заприличва все повече на Венгер в Арсенал, когото също обожествяваха след първоначалните успехи - 3те титли 98,2002 и 2004, дубъла в Англия и сезона без загуба 2004г., но после започна да лежи на стари лаври, а феновете го гледаха безкритично заради първоначалните успехи...та изкара до 2018г.! Вие вървите по същия път, Клопо може да стане вашия Венгер и да си кюта още години заради успехите от 2019-2020г., а отбора да си тъпче на едно място без да печели значими трофеи.
Барса, Лудогорец и Бойко Борисов, але, алеее... :)

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12392
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ | Манчестър Юнайтед - Ливърпул, 22.08.2022, 22:00 ч.

Мнениеот wolf » 23 авг 2022 14:56

kadett1 написа:А, защо
имаме 8 контузени в началото на сезона? Не Ви ли се струва, че има нещо сбъркано в подготовката?

Идва и световно
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: CSKA69, john barnes и 26 госта