ВЛ: Бърнли- Ливърпул 19.05.2021 |22:15| 0-3 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3765
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Бърнли- Ливърпул 19.05.2021 |22:15| 0-3 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 20 май 2021 17:18

wolf написа:Аз помня 3-0 до 3-3 с Палас :mrgreen:

За този мач мнг хора се бъркат и си мислят, че ако бяхме били с 3:0 или 3:1 и ставахме шампиони. На нас ни трябваше разгромна победа със 7,8:0 за да наваксаме (евентуално и при такъв разгром над Нюкясъл) головата разлика от +14 която имаха Сити 2 кръга преди края, затова и продължавахме да натискаме. Дори и Брендо не е толкова прост, та да не дръпне отбора, ако ни устройваше победа с 3:0. За съжаление обаче беше толкова прост, да не осъзнае, че ни устройваше 0:0 срещу отбор излязъл за 0:0 :oops:

john barnes
Мнения: 6407
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Бърнли- Ливърпул 19.05.2021 |22:15| 0-3 FT

Мнениеот john barnes » 20 май 2021 17:21

Liverpool_EC написа:
john barnes написа:
Liverpool_EC написа:Май сме с най-много точки във ВЛ последните 10-11 мача. Ще е нечовешко постижение накрая да сме в топ 4 при всички тези контузии и обрати този сезон. А Пеп изоставаше 30 т мин година, защото му се контузил Лапорт :mrgreen:

Точно така,последните 9 мача сме 7-2-0. Най-много точки от всички отбори,поне направихме силен финален спринт и влязохме в ШЛ.

Доста заприличва на 16/17 при първия топ4 с Клоп, когато последните 10 мача нямахме право на нито една грешка и мисля само един равен със Саутхямптън врътнахме, когато Милнър изтърва дузпа.

Red_Neck написа:
john barnes написа:Честита победа за вярващите,шок и ужас за тия,които предричаха 8-10 място и уволнение на Клоп! Много поздрави от най-големия,нахака ви го целия,включително и на смешния лебед,който за поредна година ще се осере във последния кръг и му полага ЛЕ. Ливърпул е във ШЛ,там ни е мястото. Имаме шанс и за третото място,със публика на Анфийлд ще е различно! Да идват палас.

[offtopic]Джони, вместо да махаш с крака, преди да си яхнал магарето, вземи си купи Буквар, че ме е срам да те чета :oops:[/offtopic]

Да не си мислиш, че ако пишеш без правописни грешки и ТИ ставаш за четене?!?!?!? Я ми намери още един фен на футболен отбор(без значение кой), който да се моли още 20-30 млн да влязат в джоба на собствениците, вместо да се използват за подсилването на любимия му отбор. Ти с твоето извратено мислене си срам за всеки футболен фен и гордост за всяка американска корпорация, Заблудений :!: Айде бързо, напиши си пак брътвежите за липсата на купувачи и тъмночервените спасители :mrgreen:

Може като бързам понякога,да пиша с малки букви вместо с големи,ама парадирам че много рядко правя правописни грешки. Ама щом така е решил реднека,няма проблеми. Да не ме чете и коментира и драмата свършва.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12369
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Бърнли- Ливърпул 19.05.2021 |22:15| 0-3 FT

Мнениеот wolf » 20 май 2021 20:49

Liverpool_EC написа:
wolf написа:Аз помня 3-0 до 3-3 с Палас :mrgreen:

За този мач мнг хора се бъркат и си мислят, че ако бяхме били с 3:0 или 3:1 и ставахме шампиони. На нас ни трябваше разгромна победа със 7,8:0 за да наваксаме (евентуално и при такъв разгром над Нюкясъл) головата разлика от +14 която имаха Сити 2 кръга преди края, затова и продължавахме да натискаме. Дори и Брендо не е толкова прост, та да не дръпне отбора, ако ни устройваше победа с 3:0. За съжаление обаче беше толкова прост, да не осъзнае, че ни устройваше 0:0 срещу отбор излязъл за 0:0 :oops:

Това е така но можеше да си спестим тая грандиозна издънка. Брендо трябваше да направи най-скучното възможно 0-0 с Челси и да си подпечатаме титлата тогава. А и Моуриньо му излезе за 0-0 при това.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ВЛ: Бърнли- Ливърпул 19.05.2021 |22:15| 0-3 FT

Мнениеот Red_Neck » 21 май 2021 09:13

Liverpool_EC написа:...Я ми намери още един фен на футболен отбор(без значение кой), който да се моли още 20-30 млн да влязат в джоба на собствениците, вместо да се използват за подсилването на любимия му отбор. Ти с твоето извратено мислене си срам за всеки футболен фен и гордост за всяка американска корпорация, Заблудений :!: Айде бързо, напиши си пак брътвежите за липсата на купувачи и тъмночервените спасители :mrgreen:

Надявам се снощи да си седнал по-рано от обикиновено на маса и това да е причината за празнословието ти ;)
Намери ми само един мой пост в подкрепа на подчертаното, ... само един!
Най-лесно е с двата грама сиво между ушите и стъклен поглед да каляме наред, нали?
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3765
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Бърнли- Ливърпул 19.05.2021 |22:15| 0-3 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 21 май 2021 19:02

Red_Neck написа:
Liverpool_EC написа:...Я ми намери още един фен на футболен отбор(без значение кой), който да се моли още 20-30 млн да влязат в джоба на собствениците, вместо да се използват за подсилването на любимия му отбор. Ти с твоето извратено мислене си срам за всеки футболен фен и гордост за всяка американска корпорация, Заблудений :!: Айде бързо, напиши си пак брътвежите за липсата на купувачи и тъмночервените спасители :mrgreen:

Надявам се снощи да си седнал по-рано от обикиновено на маса и това да е причината за празнословието ти ;)
Намери ми само един мой пост в подкрепа на подчертаното, ... само един!
Най-лесно е с двата грама сиво между ушите и стъклен поглед да каляме наред, нали?

Всеки един твой пост, в който обясняваше как собствениците на Ливърпул не можело да отпуснат заем на клуба :!: Важното за теб е те да не рискуват паричките си, да не би някой ден клуба да не може да им ги върне и те да станат на свръхтъмночервено или там на какъвто цвят си вече в управлението на ресурсите :roll: А като отхвърлят оферти за милиарди-това не се брои, реднека там си навира главата отзад и нищо не е чул и нищо не е видял :mrgreen:

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ВЛ: Бърнли- Ливърпул 19.05.2021 |22:15| 0-3 FT

Мнениеот Red_Neck » 21 май 2021 20:33

Liverpool_EC написа:
Red_Neck написа:
Liverpool_EC написа:...Я ми намери още един фен на футболен отбор(без значение кой), който да се моли още 20-30 млн да влязат в джоба на собствениците, вместо да се използват за подсилването на любимия му отбор. Ти с твоето извратено мислене си срам за всеки футболен фен и гордост за всяка американска корпорация, Заблудений :!: Айде бързо, напиши си пак брътвежите за липсата на купувачи и тъмночервените спасители :mrgreen:

Надявам се снощи да си седнал по-рано от обикиновено на маса и това да е причината за празнословието ти ;)
Намери ми само един мой пост в подкрепа на подчертаното, ... само един!
Най-лесно е с двата грама сиво между ушите и стъклен поглед да каляме наред, нали?

Всеки един твой пост, в който обясняваше как собствениците на Ливърпул не можело да отпуснат заем на клуба :!: Важното за теб е те да не рискуват паричките си, да не би някой ден клуба да не може да им ги върне и те да станат на свръхтъмночервено или там на какъвто цвят си вече в управлението на ресурсите :roll: А като отхвърлят оферти за милиарди-това не се брои, реднека там си навира главата отзад и нищо не е чул и нищо не е видял :mrgreen:

Типино за тебе се изхлузваш като мокра връв. Бла-бла-бла и наведен, леко, тихо, тънко по тъча.
Чакам конкретен мой пост, в който се моля милиони да влязат в джобовете на янките.
Не го ли намериш, олекваш като магистрална труженичка.
.... а какво е важно за мен, няма как да знаеш, защото просто не можеш да го проумееш със завистливата си дребна душа.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: kingofpop и 19 госта