ШЛ: Ливърпул - РБ Лайпциг 10.03.2021 /22:00/ 2:0 КР

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

pitonchev
Мнения: 118
Регистриран на: 29 дек 2019 19:33
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - РБ Лайпциг 10.03.2021 /22:00/

Мнениеот pitonchev » 11 мар 2021 00:12

Liverpool_EC написа:
pitonchev написа:
plmar написа:Нещата ни се получиха! Без реални ЦЗ, кво повече да искаме...Наздраве от мен.

Нещата ни се получиха точно защото играхме с реални централни защитници и момчетата се справиха много добре. Отдавна трябваше да играем с реални ЦЗ и Фабиньо и Хендо да си играят по местата. От това презастраховане на Клоп се видя какво стана. Дано се е осъзнал и повече не прави подобни експерименти.

Този Филипс е ебахти неоринтирания, тича само като яре насам-натам. Направи 2,3 хубави намеси, ама постоянно покрива засади и търчи в зони където няма работа. Срещу първото силно нападение, ще го направят на пумпал. Не го знам тоя Дейвис какво представлява, ама дано е по-добре и да захапе той с Кабак по някое време. Паднем ли се със силен съперник, по-добре Фабиньо да се върне отзад с Кабак. И Милнър и Кейта сега могат да играят в полузащитата. Днес Тиаго беше най-добрия, ама защото в атака влизаше да играе пред Джини и Фабиньо, а в защита играеше отдясно и добре, че покри Алисон в началото, че кой знае каква щеше да стане...

Тиаго днес игра по-добре, защото Фабиньо бе до него. Върнат ли Фабиньо централен защитник Тиаго пак ще е като муха без глава. По-добре Нат Филипс да покрива някоя друга засада и да търчи в зони, където няма работа, отколкото да го подминават като колче както се случва с Фабиньо, когато играе като централен защитник.

john barnes
Мнения: 6425
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - РБ Лайпциг 10.03.2021 /22:00/

Мнениеот john barnes » 11 мар 2021 00:29

Честита победа,време беше да се отпушим! И аз искам порто,но пък доста се падахме с тях и тоя път ми се струва,че ще е някой корав отбор. Няма значение,каквото-такова. Важното е,че цинганорите отпаднаха,а ние продължаваме!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3787
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - РБ Лайпциг 10.03.2021 /22:00/

Мнениеот Liverpool_EC » 11 мар 2021 00:59

pitonchev написа:
Liverpool_EC написа:
pitonchev написа:Нещата ни се получиха точно защото играхме с реални централни защитници и момчетата се справиха много добре. Отдавна трябваше да играем с реални ЦЗ и Фабиньо и Хендо да си играят по местата. От това презастраховане на Клоп се видя какво стана. Дано се е осъзнал и повече не прави подобни експерименти.

Този Филипс е ебахти неоринтирания, тича само като яре насам-натам. Направи 2,3 хубави намеси, ама постоянно покрива засади и търчи в зони където няма работа. Срещу първото силно нападение, ще го направят на пумпал. Не го знам тоя Дейвис какво представлява, ама дано е по-добре и да захапе той с Кабак по някое време. Паднем ли се със силен съперник, по-добре Фабиньо да се върне отзад с Кабак. И Милнър и Кейта сега могат да играят в полузащитата. Днес Тиаго беше най-добрия, ама защото в атака влизаше да играе пред Джини и Фабиньо, а в защита играеше отдясно и добре, че покри Алисон в началото, че кой знае каква щеше да стане...

Тиаго днес игра по-добре, защото Фабиньо бе до него. Върнат ли Фабиньо централен защитник Тиаго пак ще е като муха без глава. По-добре Нат Филипс да покрива някоя друга засада и да търчи в зони, където няма работа, отколкото да го подминават като колче както се случва с Фабиньо, когато играе като централен защитник.

Тиаго игра добре защото беше с различна роля, и Вайналдум, и Милнър могат да играят на мястото на Фабиньо. Той си игра супер цяла есен в защита, последния му мач като халф беше с Евертън есента. После 2 месеца игра защитник и то мнг добре и бяхме първи. Всичко се обърка с още нови и нови контузии и вече и Хендерсън в защита, щото заради тези неопитните отнесохме сума ти голове. Не ви знам за какво ги гледате тези мачове. Онзи ден с Челси, Фабиньо го разминаваха, защото беше бавен, ама за това причината е, че не бе играл месец и не бе в кондиция. Както и при Жота има разлика между мача му онзи ден и днес. Сега от 10 дена има вече варианти пред Клоп. Филипс викаш да покрие няколко засади, да го разминат за Н-ти път от външната му страна, пък Фабиньо ще вкара 4 гола, като дефанзивен да му покрие грешките :lol:

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3787
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - РБ Лайпциг 10.03.2021 /22:00/

Мнениеот Liverpool_EC » 11 мар 2021 01:08

wolf написа:
Liverpool_EC написа:Салах дразнещия, над 120 гола вече вкара, при положение, че всеки пъти можеше да я подаде на Мане, за да не се сърди сенегалчето. Да се продаде преди да е почнал трансферния прозорец, виждаме че има кой да изпуска, ако се махне и можем да бъдем спокойни :lol:

С мижавите си 25 гола е вкарал повече в 3 от 4те сезона на Торес, 2 от 4те на Суарез (не е далеч), 5 от 7те на Оуен (още по-близо). А да, и все още води за голмайстор на ВЛ

Изпочупи всякакви рекорди и не спират да се дразнят от това - Садио Мане, 15 млн души в Сенегал + Понко, Тонко и Йонко от форума :lol:

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12390
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - РБ Лайпциг 10.03.2021 /22:00/

Мнениеот wolf » 11 мар 2021 01:14

Liverpool_EC написа:
wolf написа:
Liverpool_EC написа:Салах дразнещия, над 120 гола вече вкара, при положение, че всеки пъти можеше да я подаде на Мане, за да не се сърди сенегалчето. Да се продаде преди да е почнал трансферния прозорец, виждаме че има кой да изпуска, ако се махне и можем да бъдем спокойни :lol:

С мижавите си 25 гола е вкарал повече в 3 от 4те сезона на Торес, 2 от 4те на Суарез (не е далеч), 5 от 7те на Оуен (още по-близо). А да, и все още води за голмайстор на ВЛ

Изпочупи всякакви рекорди и не спират да се дразнят от това - Садио Мане, 15 млн души в Сенегал + Понко, Тонко и Йонко от форума :lol:

На Мане най му бърка в душата защото като дойде беше само той и Фирмино и цялото внимание и голове си бяха за него. Никакво съмнение за ролята му в Сенегал откъм човешка гледна точка ама футболно е много гладен бе
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

zdravkos
Мнения: 1926
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - РБ Лайпциг 10.03.2021 /22:00/

Мнениеот zdravkos » 11 мар 2021 01:28

Стига сте изтрещявали ами се радвайте докато може :lol:

Честита победа и класиране напред!
Дортмунд за противник на 1/4 финала ми се струва като най-приемлив...
Изображение
ИзображениеИзображение

pitonchev
Мнения: 118
Регистриран на: 29 дек 2019 19:33
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - РБ Лайпциг 10.03.2021 /22:00/

Мнениеот pitonchev » 11 мар 2021 01:29

Liverpool_EC написа:
pitonchev написа:
Liverpool_EC написа:
pitonchev написа:Нещата ни се получиха точно защото играхме с реални централни защитници и момчетата се справиха много добре. Отдавна трябваше да играем с реални ЦЗ и Фабиньо и Хендо да си играят по местата. От това презастраховане на Клоп се видя какво стана. Дано се е осъзнал и повече не прави подобни експерименти.

Този Филипс е ебахти неоринтирания, тича само като яре насам-натам. Направи 2,3 хубави намеси, ама постоянно покрива засади и търчи в зони където няма работа. Срещу първото силно нападение, ще го направят на пумпал. Не го знам тоя Дейвис какво представлява, ама дано е по-добре и да захапе той с Кабак по някое време. Паднем ли се със силен съперник, по-добре Фабиньо да се върне отзад с Кабак. И Милнър и Кейта сега могат да играят в полузащитата. Днес Тиаго беше най-добрия, ама защото в атака влизаше да играе пред Джини и Фабиньо, а в защита играеше отдясно и добре, че покри Алисон в началото, че кой знае каква щеше да стане...

Тиаго днес игра по-добре, защото Фабиньо бе до него. Върнат ли Фабиньо централен защитник Тиаго пак ще е като муха без глава. По-добре Нат Филипс да покрива някоя друга засада и да търчи в зони, където няма работа, отколкото да го подминават като колче както се случва с Фабиньо, когато играе като централен защитник.

Тиаго игра добре защото беше с различна роля, и Вайналдум, и Милнър могат да играят на мястото на Фабиньо. Той си игра супер цяла есен в защита, последния му мач като халф беше с Евертън есента. После 2 месеца игра защитник и то мнг добре и бяхме първи. Всичко се обърка с още нови и нови контузии и вече и Хендерсън в защита, щото заради тези неопитните отнесохме сума ти голове. Не ви знам за какво ги гледате тези мачове. Онзи ден с Челси, Фабиньо го разминаваха, защото беше бавен, ама за това причината е, че не бе играл месец и не бе в кондиция. Както и при Жота има разлика между мача му онзи ден и днес. Сега от 10 дена има вече варианти пред Клоп. Филипс викаш да покрие няколко засади, да го разминат за Н-ти път от външната му страна, пък Фабиньо ще вкара 4 гола, като дефанзивен да му покрие грешките :lol:

Виж кой е men of the match - https://www.facebook.com/LiverpoolFC и тогава пак казвай кой тича като яре. Фабиньо върнат в центъра на защитата е катастрофа, която вече и слепците видяха. Заради неопитните сме отнесли сума ти голове викаш. Ами те опитните като бяха на линия доколкото си спомням Лийдс ни вкара 3, а Астън Вила 7. Филипс си дава сърцето на терена и това си личи от километри. Да, няма класата на Ван Дайк или Матип, но желанието и себераздаването донякъде компенсират липсата на класа.
Последна промяна от pitonchev на 11 мар 2021 01:38, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12390
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - РБ Лайпциг 10.03.2021 /22:00/

Мнениеот wolf » 11 мар 2021 01:35

zdravkos написа:Стига сте изтрещявали ами се радвайте докато може :lol:

Честита победа и класиране напред!
Дортмунд за противник на 1/4 финала ми се струва като най-приемлив...
Изображение

Това ми е единствения отбор с който не искам да се падаме някога :lol:
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

zdravkos
Мнения: 1926
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - РБ Лайпциг 10.03.2021 /22:00/

Мнениеот zdravkos » 11 мар 2021 01:57

Разбирам те,
и аз ги харесвам още от времето на Колер и Мьолер 8-) начело с Хитцфелд, но Ливърпул е над всички!
YNWA Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12390
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - РБ Лайпциг 10.03.2021 /22:00/

Мнениеот wolf » 11 мар 2021 03:35

От 01/02 ги следя и обичам и двата отбора и ме мразят и двата лагера. Тук ми викат ходи си гледай Борусията, феновете на немския футбол ми вика ходи си гледай докерите, забавно е :mrgreen:
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: CSKA69 и 31 госта