ВЛ: Ливърпул - Фулъм 07.03.2021 |16:00| 0-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

john barnes
Мнения: 6407
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 07.03.2021 |16:00| 0-1 FT

Мнениеот john barnes » 07 мар 2021 20:23

Няма логично обяснение,как същите играчи миналия сезон мачкаха наред,а сега едвам кретат. Явно наистина има караници в съблекалнята,може би Клоп ги е отпуснал. Не знам и аз вече...да видим докъде ще я докараме тоя сезон.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

CSKA69
Мнения: 4463
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 07.03.2021 |16:00|

Мнениеот CSKA69 » 07 мар 2021 20:30

wolf написа:
CSKA69 написа:
wolf написа:Върнали сме се били 10 години назад и сме били по-зле от времето на дедо Рой. Я си пий хапчетата и иди да се разведриш на чист въздух. "Проблема" все е в треньора и никога в играчите а само да те светна понеже ти не следиш Борусия както аз ги следя, след последния такъв срив, Клоп си тръгна и всички бяха щастливи че отбора изведнъж ще се оправи като вземе сходен треньор /Тухел/ и всичко ще се оправи. И от 2015та насам все се оправя отбора и все е безобразен.

Следиш на баба си хвърчилото :lol: Борусия при Тухел играеха по-добър футбол, отколкото при Клоп за целия му престой там ;) През първия сезfн даже събраха рекорден брой точки в Бундеслигата, но останах втори, защото Байерн на Гуардиола беше отново в режим ''недостижим'' През втория сезон Тухел спечели Купата на Германия, но след това го изгониха и оттогава вървят надолу - и като треньорски назначения и като селекция на играчи :arrow:


Припомни ми успехите на Тухел в Европа където няма Байерн моля те че не мога да се сетя. Не ме разсмивай за "факти" относно Борусия която следя от 2001/02 насам и съм ги гледал и като шампиони и като изпадащи почти.

Хубаво, аз съм гледал Борусия и на Хитцфелд и на Скала, няма значение това :lol: ;) В Европа Тухел отпадна от Ливърпул на Клоп в Лига ЕВропа през първия сезон по един изключително драматичен начин, мога да споря, че в по-голямата част от реванша на Анфийлд немците бяха по-добрия отбор ;) През втория сезон в Шампионската лига Борусия отпадна от Монако на Мбапе, след онези трагикомични събития с бомбата по автобуса, заради които всъщност Тухел се изпокара окончателно с ръководството на Дортмунд :idea:
Изображение

Изображение

zdravkos
Мнения: 1902
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 07.03.2021 |16:00|

Мнениеот zdravkos » 07 мар 2021 20:38

ViscaBarca написа:Тука някои фенки на Пуля предвещаваха, че Барселона ще завърши във втората половина на таблицата в Испания, а то какво стана! Ливърпул ще бъде запомнен като -
НАЙ-СЛАБИЯТ ШАМПИОН В ИСТОРИЯТА НА ВИСШАТА ЛИГА! Какъв срам само! Клоп час по-скоро трябва да си плюе на петите. Чакаме го в Барса заедно с Мо Салах и Върджил в замяна ви даваме Флопиньо! ;)

Гледай си собствената паница!
Срам и позор са резултати на Барселона в ШЛ - Рома, Ливърпул, Байерн, а сега и френските парижани ви направиха за срам и позор. След мача с Ливърпул на Анфийлд Меси се скри напълно, а само Суарез, Пике и Тер Стеген се извиниха! Това е срам, да се скриеш!
Като говорим за фенки да те питам ти къде се слагаш след като дори не си ясно какъв треньор може да се вземе в Барселона? Само нЕкой дето плямпа испански иначе е обречен....
Клопо не е от тези, така че се запознай с отбора на който си фен преди да пишеш като фенка!
Последна промяна от zdravkos на 07 мар 2021 20:57, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображение

LFC06
Мнения: 330
Регистриран на: 14 дек 2019 14:07
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 07.03.2021 |16:00|

Мнениеот LFC06 » 07 мар 2021 20:46

zdravkos написа:
ViscaBarca написа:Тука някои фенки на Пуля предвещаваха, че Барселона ще завърши във втората половина на таблицата в Испания, а то какво стана! Ливърпул ще бъде запомнен като -
НАЙ-СЛАБИЯТ ШАМПИОН В ИСТОРИЯТА НА ВИСШАТА ЛИГА! Какъв срам само! Клоп час по-скоро трябва да си плюе на петите. Чакаме го в Барса заедно с Мо Салах и Върджил в замяна ви даваме Флопиньо! ;)

Гледай си собствената паница!
Срам и позор са резултати на Барселона в ШЛ - Рома, Ливърпул, а сега и френските парижани ви направиха за срам и позор. След мача с Ливърпул на Анфийлд Меси се скри напълно, а Суарез, Пикени Тер Стеген се извиниха! Това е срам, да се скриеш!
Като говорим за фенки да те питам ти къде се слагаш след като дори не си ясно какъв треньор може да се вземе в Барселона? Само нЕкой дето плямпа испански иначе е обречен....
Клопо не е от тези, така че се запознай с отбора на който си фен преди да пишеш като фенка!


Пропуснал си как Байерн ги унижи!Когато Ливърпул е бил гранд и на мода в целия свят,Барселона ги познаваха само в Букурещ.При още един знаменит за тях мач.
Формата е временна,класата е вечна!

zdravkos
Мнения: 1902
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 07.03.2021 |16:00| 0-1 FT

Мнениеот zdravkos » 07 мар 2021 21:02

Не съм ги пропуснал, нарочно не ги споменах, защото един мач може да се обърка и не е мерило, но ще ги добавя след твоята забележка ;)
YNWA

Копчето не отговори дали ще продължи да бъде фен ако Ливърпул изпадне в Чемпиншип? :twisted:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 07.03.2021 |16:00| 0-1 FT

Мнениеот wu_dnica » 07 мар 2021 21:44

За мен, има групичка от играчи,които правят сечено и искат Клоп да си тръгне.
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12369
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 07.03.2021 |16:00| 0-1 FT

Мнениеот wolf » 07 мар 2021 22:05

Относно групичките, това сме го виждали и при други отбори и конкретно когато футболистите искат да изгонят Моуриньо :mrgreen: С новия мениджър за половин сезон чудодейно почват да си оставят дроба на терена
Наставникът на Ливърпул Юрген Клоп коментира загубата на "мърссиайдци" от Фулъм с 0:1, което остави тима на 8-ата позиция в класирането с 43 точки.

"Фулъм е отбор, който може да ти създаде проблеми. Те са добър тим, който трябва да остане във Висшата лига. Имаше моменти, в които в които можеше да имаме по-голямо влияние върху мача. Да допуснем гол малко преди почивката беше тежък удар. Опитахме се да реагираме, но не вкарахме голове и това е големият проблем."

"Попитан дали това е най-тежкият му период като треньор, той отговори: "Бих искал да кажа "не", но е така. Това не е проблем, невинаги имам отлични периоди. Бяхме изключително успешни, а сега сме в екстремна ситуация, но ще се преборим."

"Момчетата имат качества, но не могат да ги покажат. Би било страхотно да разберем как да променим това за една вечер. Лесно е да съдиш, след като са спечелили и да кажеш, че са искали повече победета. Моите момчета също я искаха. Не мисля, че това е проблемът", коментира Клоп.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

LFC06
Мнения: 330
Регистриран на: 14 дек 2019 14:07
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 07.03.2021 |16:00| 0-1 FT

Мнениеот LFC06 » 07 мар 2021 22:09

Много е вероятно,но такива "професионалисти" нямат място в Ливърпул.Нито пък,в който и да е друг клуб.Клоп ги направи всички до един играчи от световна класа,и ако има такова нещо,то тогава ги съжалявам най-искрено.Със сигурност ще има големи промени,но треньора не трябва и да се помисля да се сменява.Не може с лека ръка да пренебрегнем всичко което направи и постигна с този клуб.Добрите неща предстоят,това не е краят.
Формата е временна,класата е вечна!

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 07.03.2021 |16:00| 0-1 FT

Мнениеот Real » 07 мар 2021 22:12

wu_dnica написа:За мен, има групичка от играчи,които правят сечено и искат Клоп да си тръгне.

Като гледам играта - би трябвало да са Боби, Мане, Къртис, Трент, Анди, Алисон... У кого от тях виждаш мотив?
Но че има нещо - има. Не знам в съблекалнята ли, или в главите на играчите, но... гледаме един и същи мач за не знам кой път вече - цъкаме, цъкаме, на половин час може и да отправим удар, вкарват ни някакъв измислен гол и мачът свършва. Няма преса, няма хеви-метъл, няма ментални машини, няма живец... Верно са като зомбита... Рано или късно обаче ще излезем от това състояние. Въпросът е - с какви щети? Ако е топ4 и ШЛ - не е фатално. Ако е нов тренер, от класата на Брендо или с опита на Стиви - убеден съм, че ще се върнем към посредствеността. За мен единственото позитивно в този срив би било, ако фсж-истите се светнат, че трябва да подкрепят Клоп малко по-сериозно на пазара. Ама е в сферата на фантастиката...

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12369
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 07.03.2021 |16:00| 0-1 FT

Мнениеот wolf » 07 мар 2021 22:53

Очевидно има неблагодарници които нещо не им харесва в отбора по една или друга причина. И съвсем няма да е преувеличено да има неща които ние няма как да знаем предвид тоталното медийно затъмнение наложено в клуба от няколко години.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 20 госта