ВЛ: Ливърпул - Евъртън 20.02.2021 |19:30| 0-2 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

LFC06
Мнения: 330
Регистриран на: 14 дек 2019 14:07
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 20.02.2021 |19:30| 0-2 FT

Мнениеот LFC06 » 20 фев 2021 22:52

За мен има проблеми между играчите.Няма как същите футболисти да не можем да ги разпознаем.Един,двама,трима да са в криза,а те горките не знаят къде се намират.Спадовете идват и си заминават.Те просто не искат да играят,не знам защо.А "съдията",това беше позорно.Колко фаула само не свири срещу Евертън.За първи път и толкова хиляди гледани мачове,виждам да се дава дузпа срещу паднал-седнал защитник с гръб към нападателя.Ако има вътрешни проблеми е лошо,ако няма и това ни е нивото...Още по-лошо!Психиката е заминала на кино.И сега току виж взимаме ШЛ.Нямам нищо против да ги редуваме :lol:

п.п.За първи път от близо 100г. падаме четири пъти поред на Анфийлд.Нека се порадват и сините,че може да почакат и повече следващия път.Пак ще сме пред тях в края на сезона.
Формата е временна,класата е вечна!

plmar
Мнения: 3989
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 20.02.2021 |19:30| 0-2 FT

Мнениеот plmar » 20 фев 2021 22:59

juke написа:
Liverpool_EC написа:
jelew73 написа:
juke написа:Докато , Тиаго играе за този отбор толкова. YNWA. Някой мисли ли , че и Вайналдум играе за отбора или главата му е другаде.

Вайналдум отдавна е напуснал

Вайналдум ли ви стана виновен вече. Че досега е пропуснал мачовете с Мидтиланд и Линкълн? Вместо да му търсите кусури, по-добре мислете кой ще изиграе всичките тези минути догодина...

Ти голям защитник на всички стана , да не изкаже някой мнение и веднага адвоката в действие. Като разбираш толкова кажи причината за срива.


Как кой е виновен за срива бе juke?!?! Аз, ти или EC трябваше, задължително, да купим на Клоп двама качествени ЦЗ! Имаха 31, цели 31 дни. Строшиха се тримата налични ЦЗ, в дупката започнаха да се връщат основни халфове.....да де ама и те се строшиха.....Кьрав ли си да не видиш, поради тая причина, Огромната дупка между линия защита, и такавата в нападение?????

Тиаго не знае къде се намира....Джини акъла му е на юг....В такава обстановка Къртис гледа мача отблизо. Та това е причината.....ДУПКАТА в средата...и Хенри разбира се, за къде без него.
Изображение

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 20.02.2021 |19:30| 0-2 FT

Мнениеот Real » 20 фев 2021 23:15

Не знам дали има проблеми между играчите. Все щеше да се види нещо, да прехвръкнат искри.
На мен повече ми приличат на обезверени. От малшанса (баси, който заеме позицията на ЦЗ се контузва, Кабак и Дейвис сигурно се молят Клопо да ги е взел за вратар и ляво крило...), през резачките (като почнем от престъпното и ненаказано влизане на Пикфорд миналия път, та до дузпата срещу Трент днес - първият играч, спънал врагО с глава... Май беше прав Батков, за всичките им съдии и цялата им федерация... ), и стигнем до пустите трибуни - за пръв път осъзнах колко важни могат да бъдат феновете на Оня Мач в Истанбул, покрай ковид-истерията видяхме и колко важна може да бъде липсата им...
Но... минавали сме и през по-лошо, и това ще мине. Продължавам да не разбирам принцесите и закривачите. Твърдо с Клоп и момчетата! YNWA!!!

П.П. И да му мислят отборите в ШЛ! Там английски "рефери" нЕма да има! :twisted:

На линия
kadett1
Мнения: 1650
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 20.02.2021 |19:30|

Мнениеот kadett1 » 20 фев 2021 23:35

Liverpool_EC написа:
juke написа:
Liverpool_EC написа:
jelew73 написа:
juke написа:Докато , Тиаго играе за този отбор толкова. YNWA. Някой мисли ли , че и Вайналдум играе за отбора или главата му е другаде.

Вайналдум отдавна е напуснал

Вайналдум ли ви стана виновен вече. Че досега е пропуснал мачовете с Мидтиланд и Линкълн? Вместо да му търсите кусури, по-добре мислете кой ще изиграе всичките тези минути догодина...

Ти голям защитник на всички стана , да не изкаже някой мнение и веднага адвоката в действие. Като разбираш толкова кажи причината за срива.

Писах я предния път. А вие прокурорите? Всеки с нова тактика и нови кусури, айде напишете си съставите преди следващия мач. Не да ми се обяснявате след него. Кой с кого ще смените при 11 контузени? Вайналдум пейка, Тиаго пейка. Чакам ви халфовата линия за следващия мач. Че то ако тръгнем на всеки да му сменяме играча, който не харесва ще трябва да играем с Робъртсън и Мане само. Те са неприкосновенни!

Ти кьорав ли си, кво. Айде за защитата има обяснение защо пускат голове, ами в средата и напред пак ли защитата ти е виновна. Това, ганкиното дето го играем в средата, Джини освен да тропка на едно място друго може ли? Тиаго не знам защо изобщо го взехме.. , а напред Фирмино не знае къде се намира, Мане също, Салах играе през мач. Как да стане? Какво ми ги защитаваш? Един изхабен и безидеен отбор , за което вина има и Клоп и той го чувства вече.

pitonchev
Мнения: 118
Регистриран на: 29 дек 2019 19:33
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 20.02.2021 |19:30|

Мнениеот pitonchev » 21 фев 2021 00:00

Liverpool_EC написа:
pitonchev написа:Трябваше ли Хендо да се контузи, че най-накрая да играем с двама централни защитници. Наистина не мога да разбера упорството на Клоп. Ако смени Тиаго на почивката имаме шанс да ги обърнем. Дано Кейта да има сили за едно полувреме.

Колега, не беше ли ти единият от превъзбудилите си през ноември, че ще станем шампиони с Р. Уилямс и Н. Филипс. Айде малко по-сериозно, вместо да гледаме как отбора да стане по-силен, ние мислим за партньорства в отбраната на ниво Чемпиъншип. Там ти трябва някой лидер, който е запознат с играта на отбора. Не виждаш ли, че след всеки следващ контузен, все по-зле изглеждат нещата отзад. Сега само Робъртсън е малко по-устат, ама него пък напоследък не можеш да го видиш в защита :roll: Но може на новобранците да им вика от центъра другия мач, знам ли :roll:

Виж от кога ни почват лошите резултати. Откакто Хендерсън бе върнат като централен защитник. Вярвам на Клоп и съм сигурен, че пак ще ни направи шампиони, но наистина след като взехме Кабак си мислех, че ще върне Хендо в центъра. А за Тиаго вече съм убеден, че не е за този отбор. За друг отбор с трансфери през лятото може и да пасне, но сега е бреме. Той Хендо като централен защитник има повече извеждящи пасове от него.

john barnes
Мнения: 6406
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 20.02.2021 |19:30|

Мнениеот john barnes » 21 фев 2021 00:27

kingofpop написа:
john barnes написа:Заради тия мишки,сезона ни замина...искам да ги унижим!



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Мбапе,кво стана?
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6120
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 20.02.2021 |19:30|

Мнениеот KOPScousers » 21 фев 2021 00:46

john barnes написа:
kingofpop написа:
john barnes написа:Заради тия мишки,сезона ни замина...искам да ги унижим!



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Мбапе,кво стана?

Оставяй го, нека се смее. Мога да му извадя подобен коментар от 5-6 май 2019-та, когато искаше да ни унижават на Анфийлд и си избираше съперник на финала в Мадрид... После яде калая и се покри като го цитирах.

Така де, въпреки, че и в Барселона не е розова ситуацията, имат си право да ни лигавят. След Коледа сме неузнаваеми, играем отвратителен, бавен, безидеен футбол, какъвто играехме по времето на Ходжсън и Далглиш. Лошото е, че идва март и сезонът си върви, а няма никаква светлина в тунела и на този етап почти сигурно ще пропуснем ШЛ догодина, което ще е катастрофално поради редица причини. Не е истина колко бързо и лесно може да бъде разрушено нещо, градено с години. Та той целият процес около връщането ни сред най-добрите отбори в Европа и света беше по-дълъг, отколкото се задържахме на това ниво?! :oops:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3763
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 20.02.2021 |19:30|

Мнениеот Liverpool_EC » 21 фев 2021 02:04

kadett1 написа:
Liverpool_EC написа:Писах я предния път. А вие прокурорите? Всеки с нова тактика и нови кусури, айде напишете си съставите преди следващия мач. Не да ми се обяснявате след него. Кой с кого ще смените при 11 контузени? Вайналдум пейка, Тиаго пейка. Чакам ви халфовата линия за следващия мач. Че то ако тръгнем на всеки да му сменяме играча, който не харесва ще трябва да играем с Робъртсън и Мане само. Те са неприкосновенни!

Ти кьорав ли си, кво. Айде за защитата има обяснение защо пускат голове, ами в средата и напред пак ли защитата ти е виновна. Това, ганкиното дето го играем в средата, Джини освен да тропка на едно място друго може ли? Тиаго не знам защо изобщо го взехме.. , а напред Фирмино не знае къде се намира, Мане също, Салах играе през мач. Как да стане? Какво ми ги защитаваш? Един изхабен и безидеен отбор , за което вина има и Клоп и той го чувства вече.

Не ми обеснявай кой е слаб, кажи кой да влезе вместо тях бе, философе! Казвайте кой ще пуснете вие, великите тактици и селекционери. Кво ми нареждаш Вайналдум и Слах, при положение, че не са се спряли цял сезон. Клоп ли е виновен, че вместо да смени Вайналдум и Тиаго с Хендерсън и Фабиньо той трябваше да ги ползва за смяна на ВВД и Гомез? Клоп ли е виновен, че на Слах и Фирмино смените им са Шакири и Ориги с общо 1г и 2 ас за последните 2 години? Колко трябва да НЕ ги пуска, че да се продадат тези? Миналия мач това лапе Клаксън ти е на резервната скамейка, него ли да пусне вместо Чембърлейн? Ти кьорав ли си колко изтъня състава, че продължаваш да ръсиш мозък и да си с претенции. Много ясно, че ще се изхабят...и изобщо за теб ли да се напъват...вечния неблагодарник :?: Ти кьорав ли си, че ако Матип не беше се контузил дългосрочно, сега и Кабак нямаше да имаме даже? Клоп ли пак щеше да ти е виновен,ако трябваше да чака Матип да изиграе едно полувреме в месеца. А през другото време да се чуди кой да пуска на негово място.
Пишете си съставите преди мача вдругиден, не ми ръсете мозък след мача. Кажи кой ще почне вместо Мане-Слах-Фирмино. Айде имаш цяла седмица да го измислиш.
Гуардиола мин година, без да има толкова контузии по средата на сезона ли смени тактиката или пое 10 загуби и чак лятото промени нещо? На вас все ви се вижда, че Клоп има големия избор, а той заради всички контузии от декември насам НЯМА никакъв избор. И съответно резултатите не закъсняха. Филипс не е избор.Р. Уилямс не е избор. Шакири и Ориги не са избори. Хендерсън и Фабиньо за ЦЗ не е избор. Това му се налага да ползава на Клоп, заради едни обстоятелства не зависещи от него.

На линия
kadett1
Мнения: 1650
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 20.02.2021 |19:30| 0-2 FT

Мнениеот kadett1 » 21 фев 2021 09:55

Абе, мозък, не беше ли ти ,който изказваше съждения как , ако вземем някой класен нападател щял да стои резерва на тия, тримата отпред? И, защо аз да редя състава, нали си имаме треньор затова. Къде спа 2 години, че не се подсили . Не му давали янките ама подписа нов договор. Като не му дават да не подписва. Нямало как да смени схемата, защото нямал изпълнители за това. Ние ли сме виновни, че едва ходят и резервите ни са за Чемпиън шип. И като играят ганкиното 3 месеца да скачаме от радост ли?

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 20.02.2021 |19:30| 0-2 FT

Мнениеот Red_Neck » 21 фев 2021 12:03

Отборът играе много под нивото си от средата на февруари 2020. Става вече година!
Вината е комплексна - от борда, до последната резерва.
... а топ 4 става все по-трудна мисия заради изпуснатите точки срещу знайни и незнайни "водни пистолетчета" ;)
Няма смисъл да се заблуждаваме.
Подкрепа за клуба и каквото стане!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: juke, kadett1 и 7 госта