ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

LFC06
Мнения: 330
Регистриран на: 14 дек 2019 14:07
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 FT

Мнениеот LFC06 » 16 фев 2021 16:36

Вероятно Клоп мисли като теб.Но резултатите показват друго,а само те са важни.Тоест,убеден съм,че съжалява много за това решение.Почти не бърка,но тук сгреши и то много.Да се остави само с двама цз,защото Матип аз не го броя за надежден играч.Може да съм бавен,но може пък ти да си по-бавен,знае ли се :lol:.Зависи от гледната точка на всеки.Не става въпрос за налагане на мнение,както ти се опитваш да го правиш.А за факти.Да погледнем фактите?Фактите,другото е бошлав!Направил грешка,но я поправили и отидохме на финал.Вкара гол и ни класира за финал в ЛЕ.Беше в отбора,когато спечелихме всичко и губехме финали.А сега къде по-точно се намираме?Не всички мачове е правил фрапантни грешки,играл е и доста стабилно.По същата логика дай да обявим и Салах за некадърник,защото изпуска по 10-на положения на мач.И много по-некадърни защитници сме гледали през годините.Не ги разбирам такива привърженици като теб непризнаващи друго мнение,че и убедени в правотата си.Никога не съм казвал,че е топ защитник,а че сега щеше да е повече от безценен.Но вече е малко късно.Ще го преживеем и това.Уилямс и Филипс са по-добри от него,те не бъркат.Сигурно са толкова добри,че Клоп се принуди да разбие целия отбор.А това нямаше да се случи,и не трябваше.Дано поне направи играчи от Кабак и Дейвис.
Формата е временна,класата е вечна!

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17344
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 FT

Мнениеот slash1912 » 16 фев 2021 19:29

zdravkos написа:
slash1912 написа:...гледаме напред с Кабак и Дейвис ;)
Изображение
Това шега ли е?
Срещу Левандовски, Мбапе, Неймар, Суарез, Бензема, как ще изглеждат? Меси и Роналдо са друга бира...

Не е сигурно още дали ще се класираме за тези мачове :mrgreen:
Как ще изглеждат никой не знае.Това имаме,длъжни сме да опитаме.Иначе с Хендо и Фбиньо в защита губим средата.Бяхме отписани и срещу Барселона без Салах и Боби,а то какво стана :)
Ти имаш ли някакъв друг вариант?
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

zdravkos
Мнения: 1926
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 FT

Мнениеот zdravkos » 16 фев 2021 21:29

Филипс като ЦЗ и до него някой, с който ще се разбира - на принципа проба - грешка.
Колкото и банално да звучи за мен проблемът не е в защитата а в средата на терена и особено нападанието. Липсата на голове ни се отразява на всички линии и отделно от това и психически.
Но ето, че и днес Филипс е на пейката, а Хендо отзад с Кабак.
Тоя мач не го ли играхме вече?
За мен Фабиньо е най-добрия на неговото място - 6
Ако заздравиме центъра всичко ще се нормализира лека полека!
ИзображениеИзображение


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта