ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 24.02.2019 |16:05| 0-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

john barnes
Мнения: 6417
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 24.02.2019 |16:05|

Мнениеот john barnes » 24 фев 2019 18:23

Преди мача се молехте за хикс,след мача ревете що не сме били. Ми те се бяха окопали 10 човека и дебнеха на контри. Само Мане се мъчеше напред. Нямаме халф,който да даде извеждащия пас,да направи пробив или да обстрелва вратата...единствения остър момент беше,когато Матип се престраши и тръгна напред,навърза трима и четвъртия го фаулира. Салах обаче осра прекия свободен...стърко стъкления трагичен,ориги муха без глава,салах трагичен,шакири и той не е във форма. Дано Окса влезе скоро,че да освежи малко отбора. Иначе като резултат си е добре,но като развитие на самия мач,можеше по смело да опитаме удари отдалеч и пробиви през центъра. Имаме още 11 финала,това е положението!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17343
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 24.02.2019 |16:05|

Мнениеот slash1912 » 24 фев 2019 18:30

Onq написа:
slash1912 написа:Потресаваща игра и на петимата,които играха нападатели тоя мач :o На Стъридж и Ориги не може да се разчита,нямаме човек,който в такива закучени мачове да я ритне и да влезе.


Чакай малко, Стърдиж какво ти е виновен? Връща се, разви няколко контри, пусна пасове на Хендо и Милнър, които те осраха. На няколко пъти бе в изгодни позиции, но не получи нито веднъж топката. С тая средна линия... Меси, Роналдо и Мбапе да играеха все тая.

Средната линия е почти същата всеки мач.Стъридж беше абсолютна нула.Ако изобщо има някакви претенции,защо не му се дават шансове,днес се видя много ясно.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 24.02.2019 |16:05|

Мнениеот cskarcheto92 » 24 фев 2019 18:31

Определено изиграхме слаб мач. Лиспваше агресия и бързина. Клоп излезе предпазливо с Хендо-Фаб и Милнър на бека, което ни коства скоростта. Това, че имаше контузии в Юнайтед не значеше, че задължително трябва да победим и да ги смачкаме. От психологическа гледна точка им е повлияло, но спрямо стартовите 11, ако Ерера е класа над Перейра, както и Хаун Мата, то Алексис не отстъпва на никой. На всеки е ясно, че футболист като Санчес ще бъде титуляр във всеки един отбор измежду Арсенал, Челси, Тотнъм, а при Сити със сигурност няма да е дълбока резерва. Ние също получихме удар с контузията на Боби. Отсъствието му оказва вляние и на Салах и на Мане. Яд ме е, че ТАА не се появи. Определено ни липсва играч, тип Торес. Да се мятаме за Икарди докато има проблеми с Интер. Единствено ВВД, Матип и Алисън показаха прилично ниво днес. И няма как загубата и равенството да е все тая. Загубата ни дава 2-ро място, а равенството 1-во. Вървете да гарантирате, че при загуба, Сити и ние няма да си вземем всички мачове, които остават. Още е много рано да си правим сметки. И ние имаме къде да губим точки и Сити също.
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 24.02.2019 |16:05|

Мнениеот wu_dnica » 24 фев 2019 18:33

Трагедия. Ония в две линии ...наще и те в тия две линии. Никой не мръдна да потърси топката по средата. Тоя милнър ми скъса нервите...нито центрира нито точни пасове и накрая дивока си я разцъква ..оня са втурна и ме я взема от краката ..и ко напрай ...тъпак. Тия и тримата отпред ни да тръгнат да я искат ни на пробив ни на двойно...не знам...не знам...указания ли са ..страх ли ...пълна боза.
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 24.02.2019 |16:05|

Мнениеот Onq » 24 фев 2019 18:34

slash1912 написа:
Onq написа:
slash1912 написа:Потресаваща игра и на петимата,които играха нападатели тоя мач :o На Стъридж и Ориги не може да се разчита,нямаме човек,който в такива закучени мачове да я ритне и да влезе.


Чакай малко, Стърдиж какво ти е виновен? Връща се, разви няколко контри, пусна пасове на Хендо и Милнър, които те осраха. На няколко пъти бе в изгодни позиции, но не получи нито веднъж топката. С тая средна линия... Меси, Роналдо и Мбапе да играеха все тая.

Средната линия е почти същата всеки мач.Стъридж беше абсолютна нула.Ако изобщо има някакви претенции,защо не му се дават шансове,днес се видя много ясно.


Щом казваш. Явно си го нарочил. Аз не видях нищо лошо от него, но и не видях нито един пас към него, сигурно и затова е виновен. Салах излезе достатъчно много пъти 1 на 1 и всеки път беше провал, но Стъридж бил нула :). Ориги игра десет минути, но и той бил нула. Страшно обичате да заклеймявате играчите. Ти поне досега се въздържаше.

nev3rm1nd
Мнения: 327
Регистриран на: 29 авг 2011 23:18
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 24.02.2019 |16:05|

Мнениеот nev3rm1nd » 24 фев 2019 18:34

Много предпазливо, явно в психологически план за нашите е по-важно да сме на първо място. Не бих обвинявал Клоп, това е стратегията му срещу големите отбори и този път изпълни целта си. Мачовете от тук нататък ще са с цената на кило кръв и настройката за мачовете ще е на съвсем друго ниво.

Liverpool forever_95
Мнения: 3664
Регистриран на: 17 авг 2010 20:07
Skype: брат'чеда не дава ;)
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 24.02.2019 |16:05|

Мнениеот Liverpool forever_95 » 24 фев 2019 18:36

От една страна, една точка повече имаме от Сити и сме лидери. Имаме 11 мача, които трябва да бъдат спечелени на всяка цена, ако искаме да станем шампиони. От друга страна, не мисля че Сити ще спечели оставащите си 11 мача. Но с този трагичен Салах, слаб Фирмино, които също не са нападатели, ние нямаме човек който да ни решава големите мачове. Как ще бием Тотнъм, Евертън и Челси, а и останалите малко отбори?
Клоп трябва сериозно да си помисли как да довърши сезона, защото титлата както изглежда толкова близо, за мен е доста далеч.

kircho_baretata
Мнения: 637
Регистриран на: 10 окт 2018 09:37
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 24.02.2019 |16:05|

Мнениеот kircho_baretata » 24 фев 2019 18:58

Винаги се стремя да намеря положителното в даден наш мач, в някой повече в други по-малко. Е в тоя мач колкото и да търся няма нищо, ама нищо положително, освен точката. Нито нагласа, нито представяне, нито тактика. Вярно е, че на театъра е трудно да се вземе победа, но уж сме тръгнали за титлата, значи трябва да играем за победа, още повече, че в хода на мача те имаха куп проблеми.
Както и да е няма да ги хуля повече, а сетих се положителното е че тоя мач вече свърши.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 24.02.2019 |16:05|

Мнениеот Real » 24 фев 2019 19:01

Толкова разкостен и плах Юнайтед скоро няма да срещнем. Трябваше им цяло полувреме, за да се осмелят да си подадат носа от окопите. И.... 0:0. Разочарован съм. Не ми харесва. Липсва ни последния пас, липсва ни и предпоследния, липсва ни всякаква идея в атака. Няма блицкриг, няма гегенпресинг, няма хеви метъл. Но... миналата година като имаше - имаше и цял сезон жоркане, бърборкане и реализъм, че така не се печелят титли. Ето, сега Клоп си е взел бележка и играе на сигурно, без зрелища. Оставаме с една загуба. Начело сме. Някои трябва да са доволни.
Остават 11 финала. Аз се надявам поне малко на хеви метъл и зрелища. Ама приемам, че титлата е по-важна от всичко за повечето фенове, ще се примиря и с 11 грозни победи. Или поне точки, колкото вземат и камиларските галеници. Продължаваме!

П.П. Понеже съм дициплиниран и като ми кажат да помня - помня.
KOPScousers написа:
...Тоя отбор не заслужава да е шампион и няма да е шампион още дълго време, така че никой да не се надява. Не вярвам да са чак толкова умрели, че да паднат от Борнемут на Анфийлд, така че вероятно след следващия кръг ще имаме 1 точка преднина пред Сити, но след мача с Юнайтед ще сме на 2 точки зад тях. На Олд Трафорд ще загубим с разлика, помнете ми думата. :)

Давай следващата прогноза, колега. И една молба: ако, въпреки че не заслужаваме, вземем, че я вземем тази титла, мож ли махна сърдитата циганка от аватара, много лошо гледа...

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 24.02.2019 |16:05|

Мнениеот Real » 24 фев 2019 19:09

slash1912 написа:
Средната линия е почти същата всеки мач.Стъридж беше абсолютна нула.Ако изобщо има някакви претенции,защо не му се дават шансове,днес се видя много ясно.

Няма как да чакаш нещо от Дани, при положение, че за 60мин. няма смислен пас към него. Изключително много брак в офанзивен план, грешни или никакви пасове, безумни и безкрайни центрирания от дълбочина и от фланговете. Дори МЮ с оня бидон Лукаку отпред не ползваха толкова балони. А на Стъридж силата му изобщо не е във въздуха, за Мо и Мане да не говорим. Не че виждам някакво бъдеще в отбора за Дани, но точно от тоя мач не можем абсолютно никакви изводи да правим за него...


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта