ВЛ: Ливърпул - Нюкасъл 26.12.2018 |17:00 | 4-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

namo
Мнения: 256
Регистриран на: 04 окт 2016 15:06
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Нюкасъл 26.12.2018 |17:00 | 4-0 FT

Мнениеот namo » 26 дек 2018 20:13

SgtLiberty написа:Аз съм от хората които го хейтят от първия му ден при нас,но ще съм супер нагъл ако излъжа ,че днес не Данчо игра страхотно и Ловрен също. Ако играе все така ще го зауважавам наистина ,няма да го харесам никога не ми е симпатичен и няма да ми бъде,но днес беше безупречен.

Данчо няма как да е безупречен. Сто години вече е на Анфийлд и не виждам с милиметър да е развил умението да шутира от разстояние, а пасовете му в атака са на почти същото ниво от времето му в Съндърланд.
Принципно го харесвам и имах надежди да се доближи поне до сянката на Капитана...

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Нюкасъл 26.12.2018 |17:00 | 4-0 FT

Мнениеот 9lives » 26 дек 2018 20:53

Хендо в този мач ми се стори, че даже беше освиркван от наши фенове. Вярно, че идва от кръвният влаг на Нюкасъл ама ми се стори прекалено шумно. Като представяне с изключение на подаването на гола нищо впечатляващо. Даже Ван Дайк на 1-2 пъти му се изнерви че я върна назад към някой от защитата а не подаде напред.
Към другите почтия нямам забележки, Фирмино направи тук таме, но пък в други аспекти беше полезен. Алисон пак се доказа, а другите бяха на ниво. Браво и на Ловрен !
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1136
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Нюкасъл 26.12.2018 |17:00 | 4-0 FT

Мнениеот cskarcheto92 » 26 дек 2018 21:00

Факт е, че последните мачове на Хендо са добри. Почти е безгрешен и това трябва да се отбележи. Не е от хората, които са способни да направят голов пас, но се вижда старанието и раздаването му. Способен е дори да притъпи атака с пас назад, но и не греши. Интересно ми е колко е процента на точните му подавания на мач. Същата е работата и с Ловрен. Аз не помня да е направил лош мач скоро. Когато обаче дадени играчи са нарочени, то каквото и да направят ще си останат с определения като - стреса, рахита, малоумния, различния, престъпника и т.н .
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: ВЛ: Ливърпул - Нюкасъл 26.12.2018 |17:00 | 4-0 FT

Мнениеот HoUs4oOL » 26 дек 2018 21:06

Хендерсън днес няма да го коментирам, но срещу Улвърхамптън издържа зверската им преса първите 45 минути. Иначе за мен лично полузащита, включваща само Хендо и Вайналдум е най- лошия възможен избор. :mrgreen:
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Нюкасъл 26.12.2018 |17:00 | 4-0 FT

Мнениеот 9lives » 26 дек 2018 21:29

HoUs4oOL написа:Хендерсън днес няма да го коментирам, но срещу Улвърхамптън издържа зверската им преса първите 45 минути. Иначе за мен лично полузащита, включваща само Хендо и Вайналдум е най- лошия възможен избор. :mrgreen:


Така я виждам халфовата линия другият сезон.

---------Фабиньо---------

----Кейта---Чембърлейн--
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

plmar
Мнения: 3985
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Нюкасъл 26.12.2018 |17:00 | 4-0 FT

Мнениеот plmar » 26 дек 2018 21:43

9lives написа:
HoUs4oOL написа:Хендерсън днес няма да го коментирам, но срещу Улвърхамптън издържа зверската им преса първите 45 минути. Иначе за мен лично полузащита, включваща само Хендо и Вайналдум е най- лошия възможен избор. :mrgreen:


Така я виждам халфовата линия другият сезон.

---------Фабиньо---------

----Кейта---Чембърлейн--


Тук таме я Окса, я Мили а дано и Рамзи. По другата тема да ви кажа, мисла си че Клоп срещу малки измисля нова схема- 10 срещу 11. Няма как да държиш на терена кадър за един пас напред, останалите назад! Е така, за притъпяване на остротата иницирана от Върдж или Алисон.
Изображение

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Нюкасъл 26.12.2018 |17:00 | 4-0 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 26 дек 2018 22:09

Перфектно развитие на мача за нас, ранен гол, после втория точно навреме, за да доиграем комфортно, да влязат някои резерви и да починат титуляри. Макар, че Клайн успя за 10мин игра да създаде най-опасната ситуация пред Алисон. Хендерсън беше ок, но предните мачове игра по-добре, поне на мен с/у вълците и дяволите повече ми хареса. Но и какво повече да искаме - 3 пореди силни мача от него ли :lol:
jelew73 написа:
sinqkrepost1914 написа:Нека някой ме поправи, ако греша, но мисля, че ако не загубим от Арсенал ще завършим 2018 година без нито една домакинска загуба във всички турнири ?!

Иначе за мача с една дума - перфектни !!! 8-)

Ще те поправя 1-2 от Челси за Карабао и преди това 2-3 от УБА за ФА

Точно, но за мен най-впечатляващото е, че за последните 11 месеца сме допуснали 2 гола на Анфийлд във ВЛ :!: Това е зверско постижение. Клоп, като дойде веднага каза, че Анфийлд трябва пак да се превърне в крепост. Малко преди да ни поеме,при Роджърс ни се бяха изредили с по 3 гола на мач и Норич и Уест Хям и Кр.Палас. А сега 2 гола за 11 месеца. Каква работа свърши този човек за 3 г :!:
При сегашното неочаквано развитие на резултатите, ше има ли учудени, ако Пепи реши че януари му трябват нови футболисти примерно за 150-200 милиона :lol: Преди 4 мача имаха +16 голова разлика и за две седмици я изравнихме :)

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1053
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Нюкасъл 26.12.2018 |17:00 | 4-0 FT

Мнениеот wu_dnica » 26 дек 2018 22:14

9lives написа:
HoUs4oOL написа:Хендерсън днес няма да го коментирам, но срещу Улвърхамптън издържа зверската им преса първите 45 минути. Иначе за мен лично полузащита, включваща само Хендо и Вайналдум е най- лошия възможен избор. :mrgreen:


Така я виждам халфовата линия другият сезон.

---------Фабиньо---------

----Кейта---Чембърлейн--

Сменяш Фабиньо и Кейта и си стискаме ръцете :lol:........ Илии Фабиньо е деф тука :roll:
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Нюкасъл 26.12.2018 |17:00 | 4-0 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 26 дек 2018 22:17

plmar написа:Тук таме я Окса, я Мили а дано и Рамзи. По другата тема да ви кажа, мисла си че Клоп срещу малки измисля нова схема- 10 срещу 11. Няма как да държиш на терена кадър за един пас напред, останалите назад! Е така, за притъпяване на остротата иницирана от Върдж или Алисон.

Рамзи не го виждам какво ще предложи при наличните ни полузащитници... Не збаравяй че днес не играха Кейта, Милнър, Лалана и Окса...виж ако ще е за трампа с Лалана или Хендерсън (ама при втория не виждам шанс) тогава съм съгласен.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Нюкасъл 26.12.2018 |17:00 | 4-0 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 26 дек 2018 22:22

wu_dnica написа:
9lives написа:
HoUs4oOL написа:Хендерсън днес няма да го коментирам, но срещу Улвърхамптън издържа зверската им преса първите 45 минути. Иначе за мен лично полузащита, включваща само Хендо и Вайналдум е най- лошия възможен избор. :mrgreen:


Така я виждам халфовата линия другият сезон.

---------Фабиньо---------

----Кейта---Чембърлейн--

Сменяш Фабиньо и Кейта и си стискаме ръцете :lol:........ Илии Фабиньо е деф тука :roll:

Дефанззивен го е имал в предвид колегата. А за Морисън от Лестър, за който писа по-рано имахме интерес преди да го вземат те. Мнг е добро лапето и дори бих казал, че е най-техничния англичанин от времената на Уодъл и Гаскойн насам. Има и мнг хубав удар и пряк свободен. Правеше фурор с Норич в Чемпиъншип мин година и Лестър яко нацелиха с него, ще му търсят едни 80 мил до 2 години.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта