ШЛ: Ливърпул - Наполи 11.12.2018 |22:00| 1-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Наполи 11.12.2018 |22:00| 1-0 FT

Мнениеот wu_dnica » 12 дек 2018 01:02

Изобщо не съм съгласен за вайнала ..днес играеше зад тримата...това му е позицията...там влиза най силно в единоборствата,следва пас напред и се включва в атаката..не знам кво искате от момчето...накрая се умори и го смениха :?
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ШЛ: Ливърпул - Наполи 11.12.2018 |22:00| 1-0 FT

Мнениеот Onq » 12 дек 2018 01:11

wu_dnica написа:Изобщо не съм съгласен за вайнала ..днес играеше зад тримата...това му е позицията...там влиза най силно в единоборствата,следва пас напред и се включва в атаката..не знам кво искате от момчето...накрая се умори и го смениха :?


Той си игра добре, но имаше поне 3-4 положения в наказателното им поле, където ги осра. Яд ме е, защото е може би най-техничният ни играч, а днес имаше много брак в крайната фаза, дали удар или пас. Иначе откъм битка си беше перфектен.

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Наполи 11.12.2018 |22:00| 1-0 FT

Мнениеот SgtLiberty » 12 дек 2018 01:44

plmar написа:
SgtLiberty написа:Алисон е ВЕЛИК :!: :!: :!: Мане да иде на офталмолог :roll:


Алисон е велик! Мане също, само временно не му връзва.

Така е,просто пропуските бяха фрапантни. Нищо важното е че сме на 1/8 финал.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Наполи 11.12.2018 |22:00| 1-0 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 12 дек 2018 04:36

Onq написа:Смешник, ти един път не може да се зарадваш истински, без да се заядеш . Бахти комплексарът си. Нямаш едно мнение , в което да си коментирал играта, а се изживяваш, като адвокат на Клоп. Интресно , как Баретата е много съгласен с моето мнение, ти с него, но вечно си против моето. Хендерсън, че пресече два паса второто изобщо не го прави много добър. Всеки мач, когато той играе халфовата ни линия във фаза защита я разминават, и Милнър трябва да бяга до схващане, че да го покрива. Ама то не е да ровиш статистки и да повтаряш като папагал колко е добър Клоп, все едно той е на терена. Изобщо толкова ти е чужда играта, че е време да обърнеш внимание на някой друг спорт или да отидеш да бачкаш в някоя статистическа агенция. Твой личен поглед върху играта на играчите в детайли, кога? Не хвалби, знам ,че там си ненадминат. Мане бил имал специална вечер хахахаххахахахахахахахахахах

Кой те е цитирал теб, чес държиш пак да се покажеш, като последния Бай Ганьо в този форум. Ако резпознаваш само себе си в иронията ми...толкова по-зле за теб. Усещай се малко бе, пич. Всички други които използваха псувни и епитети се разкараха от тук, ако са ти толкова слаби нервите питай ги къде отидоха да си ги лекуват и хващай и ти след тях.
Погледни се какви си ги писа написал пак- Мане престъпник, Вайналдум ти скъсал нервите, Хендерсън бил пресякъл две топки...и после искаш да си говорим за футбол :lol: :lol: :lol: Само Милнър и Салах играли на ниво. Е как тогава този много добър отбор, на който му трябваше 1 гол за да ни обърка сметките, чак в 90тата минута имаше второ положение за гол? Как с двама играчи ги държахме постоянно в тяхната половина, как с двама играчи разигравахме без да могат да барнат топка, как с двама играчи създадохме всички тези положения за гол? Ние излязохме с перфектната тактика от треньора и тя беше перфектно изпълнена от играчите на терена, ама на нашия спец му харесали 5 души. Айде стига си дрънкал на изуст бе, специалисте. Това, че Хендерсън е слаб футболист, не значи че не може да направи хубав мач. Вчера Хендерсън игра много добре, пресираше, печелеше единоборства, пресичаше пасове...това , че не е блеснал в твоите очи (както Стъридж с онзи извънземен и неповторим пас преди 2 кръга :lol: :lol: :lol: ) си е лично твой проблем. Когато отбора си свърши перфектно работата(без завършващия удар) , аз съм доволен от всички. Персоналните оценки ги оставям на ей такива като теб, да си покажат нивото и компетентноста. А на Клоп какво те бърка като му адвокатствам, при положение, че е пълно с прокурори, като теб. При положение, че СТАТИСТИКАТА :lol: му от началото на сезона е уникална (Счупени рекорди за точки, допуснато голове, а сега и за първи път от 11 години два пъти подред отиваме на елиминации в ШЛ) При положение, че 5те играчи дето ти харесаха вчера ги докара той. При положение, че резервите дето ги искаш да играят пак ги докара той. Аз като съм приел, че на теб любимец ти е Стъридж, на теб за какво ти е толкова трудно да приемеш, че на мен любимец ми е Клоп? Нещо неприемливо ли е? Ако те бърка кажи, мога да почна да го нареждам за да се успокоиш и да намалиш псувните.
А това за спец. вечер на Мане даже няма да го коментирам, ти си показа вече с контузията на Кейта и "грешката" на ника ми колко си вдървен и не смятам пак да правя грешката да ти обеснявам като на първокласник. Колкото си разбрал-толкоз, не си само ти в този форум, не пиша специално за теб и другите могат да преценят колко ти сече пипето ;) Сече е образно казано...да те предупредя отсега, да не го приемеш пак буквално :mrgreen:

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ШЛ: Ливърпул - Наполи 11.12.2018 |22:00| 1-0 FT

Мнениеот Onq » 12 дек 2018 08:01

Liverpool_EC написа:
Onq написа:Смешник, ти един път не може да се зарадваш истински, без да се заядеш . Бахти комплексарът си. Нямаш едно мнение , в което да си коментирал играта, а се изживяваш, като адвокат на Клоп. Интресно , как Баретата е много съгласен с моето мнение, ти с него, но вечно си против моето. Хендерсън, че пресече два паса второто изобщо не го прави много добър. Всеки мач, когато той играе халфовата ни линия във фаза защита я разминават, и Милнър трябва да бяга до схващане, че да го покрива. Ама то не е да ровиш статистки и да повтаряш като папагал колко е добър Клоп, все едно той е на терена. Изобщо толкова ти е чужда играта, че е време да обърнеш внимание на някой друг спорт или да отидеш да бачкаш в някоя статистическа агенция. Твой личен поглед върху играта на играчите в детайли, кога? Не хвалби, знам ,че там си ненадминат. Мане бил имал специална вечер хахахаххахахахахахахахахахах

Кой те е цитирал теб, чес държиш пак да се покажеш, като последния Бай Ганьо в този форум. Ако резпознаваш само себе си в иронията ми...толкова по-зле за теб. Усещай се малко бе, пич. Всички други които използваха псувни и епитети се разкараха от тук, ако са ти толкова слаби нервите питай ги къде отидоха да си ги лекуват и хващай и ти след тях.
Погледни се какви си ги писа написал пак- Мане престъпник, Вайналдум ти скъсал нервите, Хендерсън бил пресякъл две топки...и после искаш да си говорим за футбол :lol: :lol: :lol: Само Милнър и Салах играли на ниво. Е как тогава този много добър отбор, на който му трябваше 1 гол за да ни обърка сметките, чак в 90тата минута имаше второ положение за гол? Как с двама играчи ги държахме постоянно в тяхната половина, как с двама играчи разигравахме без да могат да барнат топка, как с двама играчи създадохме всички тези положения за гол? Ние излязохме с перфектната тактика от треньора и тя беше перфектно изпълнена от играчите на терена, ама на нашия спец му харесали 5 души. Айде стига си дрънкал на изуст бе, специалисте. Това, че Хендерсън е слаб футболист, не значи че не може да направи хубав мач. Вчера Хендерсън игра много добре, пресираше, печелеше единоборства, пресичаше пасове...това , че не е блеснал в твоите очи (както Стъридж с онзи извънземен и неповторим пас преди 2 кръга :lol: :lol: :lol: ) си е лично твой проблем. Когато отбора си свърши перфектно работата(без завършващия удар) , аз съм доволен от всички. Персоналните оценки ги оставям на ей такива като теб, да си покажат нивото и компетентноста. А на Клоп какво те бърка като му адвокатствам, при положение, че е пълно с прокурори, като теб. При положение, че СТАТИСТИКАТА :lol: му от началото на сезона е уникална (Счупени рекорди за точки, допуснато голове, а сега и за първи път от 11 години два пъти подред отиваме на елиминации в ШЛ) При положение, че 5те играчи дето ти харесаха вчера ги докара той. При положение, че резервите дето ги искаш да играят пак ги докара той. Аз като съм приел, че на теб любимец ти е Стъридж, на теб за какво ти е толкова трудно да приемеш, че на мен любимец ми е Клоп? Нещо неприемливо ли е? Ако те бърка кажи, мога да почна да го нареждам за да се успокоиш и да намалиш псувните.
А това за спец. вечер на Мане даже няма да го коментирам, ти си показа вече с контузията на Кейта и "грешката" на ника ми колко си вдървен и не смятам пак да правя грешката да ти обеснявам като на първокласник. Колкото си разбрал-толкоз, не си само ти в този форум, не пиша специално за теб и другите могат да преценят колко ти сече пипето ;) Сече е образно казано...да те предупредя отсега, да не го приемеш пак буквално :mrgreen:


И отново нищо конкретно за играта и няколко лъжи. Клоп продъжавал напред и ние след него. Това ти мнение те определя най-добре. Къде намеси Стърдиж само и само да си покажеш дребната душичка. Нямало да го намесва, обаче го спомена два пъти, но нямало да го псува. Аз кога съм псувал Клоп. Не били барнали топката :lol: . Ще цитирам един човек, който е спечелил много, за разлика от теб. „Днес ни липсваше малко острота при изграждането на атаките, докато Ливърпул ни пресираше много високо. Второто полувреме беше доста по-дезорганизирано и от двата отбора.” Нямам нищо лично към никой освен към теб. Всяко мнение ти е изпълнено със сарказъм и ирония , а никога не коментираш играта. "Цитатите", които уж вадиш от думите на другите винаги са изкривени, така че човек да трябва да ти обяснява по 16 пъти, а когато ти обясни, ти вкарваш пак ирония, но не и разговор по същество. Хендерсън днес можеше да ни коства мача още втората минута с безобразна грешка. Вайналдум може да ми е скъсал нервите ( както вече обясних, ама ти удобно не четеш обясненията никога, защото не ти отърва) с някой свои завършващи отигравания. Включително и тези на Клоп. Когато от дузпата при три друг възможни решения я би на 17 метра в страниот воле, без да я спре, без да го пресира никой. Твоят господ тогава полудя. Били ми харесали само 5 души, защото не харесах играта на Мане, Хендерсън и Фирмино, а за Вайналдум се обосновах няколко пъти. Нали можеш да смяташ, пробвай пак! Думите ти са: лъжа, интрига, хвалба за Клоп, ирония, лъжа. Ето зашо те псувам и мисля, че си жалък. Няма нужда да се пънеш да ми отговаряш. Така или иначе пак ще бъдат лъжи и изкривени цитати.

Gil-galad
Мнения: 13141
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Наполи 11.12.2018 |22:00| 1-0 FT

Мнениеот Gil-galad » 12 дек 2018 10:05

Нищо не разбирате от футбол вие....

Clever from Mane, goal kick starts further away from goal than a kick-off.


Mane’s another level man. Knew hitting the ball wide would waste more time than scoring. Can’t wait for him to go into management has amazing game intelligence


Man of the Match tonight. Y'all too slow to keep up with his tactics. A miss on goal cost us 27-32 seconds of time wasted. If he scored, referee is legally obligated to add 30 seconds added time. Missed 4 goals, wasted ~100 seconds. He's living in 2030.


Тука съм съглсен с Клоп
Klopp was interviewed by @Carra23 on Danish tv: “If I knew Allisson was this good - I would have paid double” #LFC


Иначе добре че няма прогрес
First time in ten years that #lfc have had back-to-back seasons in the knockout stages of the Champions League (2007-09).
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6134
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Наполи 11.12.2018 |22:00| 1-0 FT

Мнениеот KOPScousers » 12 дек 2018 10:13

Съдийството обаче беше просто скандално. Този съдия всячески се опитваше да докара Наполи до осминафинал, че добре че нямаше положение за дузпа в нашето поле. 99% съм сигурен, че щеше да свири и най-малкото докосване. Гледам статистиката от мача, 16 нарушения за тия. Е как така бе, поне 10 от тях ги нямаше, откога докосване с пръст се брои за нарушение? Много се мятаха тия жаби и пичагата в черно им се вържеше постоянно. Реално заслужаваха Мане да си вкара хеттрика и да ги пратим обратно под Везувий.

В крайна сметка тези неща не могат да развалят момента. Честно казано не съм вярвал, че ще ги бием с 1-0. Бях сигурен, че ще продължим, но мислех, че ще им вкараме 3-4 гола - сещате се, нормалната процедура на Анфийлд в мачовете от ШЛ. Мото започва да навлиза в добре познатата форма в перфектния момент, а Алисън е просто извънземен! :shock: Най-важният трансфер, който се забави "саааамо" 20-30 години. :lol: Честито и чакаме Порто или нещо по-така приемливо на жребия! :mrgreen:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

kadett1
Мнения: 1660
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Наполи 11.12.2018 |22:00| 1-0 FT

Мнениеот kadett1 » 12 дек 2018 11:01

Gil-galad написа:Нищо не разбирате от футбол вие....

Clever from Mane, goal kick starts further away from goal than a kick-off.


Mane’s another level man. Knew hitting the ball wide would waste more time than scoring. Can’t wait for him to go into management has amazing game intelligence


Man of the Match tonight. Y'all too slow to keep up with his tactics. A miss on goal cost us 27-32 seconds of time wasted. If he scored, referee is legally obligated to add 30 seconds added time. Missed 4 goals, wasted ~100 seconds. He's living in 2030.


Тука съм съглсен с Клоп
Klopp was interviewed by @Carra23 on Danish tv: “If I knew Allisson was this good - I would have paid double” #LFC


Иначе добре че няма прогрес
First time in ten years that #lfc have had back-to-back seasons in the knockout stages of the Champions League (2007-09).

Точно за същото си мислех и аз вчера, Мане изпусна голове, но спечели ценни секунди, а дали щеше да стане 2:0 е без никакво значение, ако ни бяха вкарали гол Наполи. Мане се разигра сериозно след 75 мин. , когато Наполи се пооголиха, не вкара, но се създадоха голови положения. Ще започне да вкарва, повече ме тревожи слабата форма на Фирмино. Надявам се да влезе в релси след Нова година. Лошото от мача вчера бяха двете контузии - на Матип и Арнолд, защото срещу манафите оставаме реално без десен бек, защото и Милнър се скапа накрая.

Потребителски аватар
pzahariev
Мнения: 629
Регистриран на: 21 юни 2015 20:25
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Наполи 11.12.2018 |22:00| 1-0 FT

Мнениеот pzahariev » 12 дек 2018 11:03

Изобщо нямам притеснения относно следващия ни съперник. Който и да е, ние сме Ливърпул и не можем да се преборим с всеки един отбор на света.
LOREM IPSUM

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2458
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Наполи 11.12.2018 |22:00| 1-0 FT

Мнениеот sinqkrepost1914 » 12 дек 2018 12:37

Някой може ли да извади домакинската ни статистика в ШЛ от началото на миналия сезон ?
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта