ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот Onq » 04 дек 2018 22:06

kadett1 написа:Няма угодия в този форум и това си е. Когато играем красиво ( миналата година) , но падаме от нелепи грешки в защитата има критики. Когато тази година бием, макар и с по грозна игра, но бием, пак има критики. Какво е важно в крайна сметка- да бием и да се държим в челото на класирането или да играем красиво и да губим точки? Е, всички хубавини на едно място трудно се получават и тази година поправихме защитата, но нападението ни не е така блестящо . И сега за сагата Фирмино или Стъридж: След като имаш добра защита и два дефанзивни халфа, ако нямаш кой да прави играта, а ние нямаме такъв човек в момента, няма как топката да стига до нападателите, освен ако те не се връщат в средата и не се опитват да комбинират за да създадат някакви нестандартни комбинации, за да пробият и без това силно наситената защита на противниците. Стъридж си е консуматор, но не е комбинатор и все едно губим един човек в разиграванията. Затова разбирам Клоп, че залага на тези тримата основно и пуска Стъридж при невъзможност да вкараме до 70 минута. Грешката си е негова, обаче, че не взе плеймейкър, а се напълнихме с дефанзивни халфове и зимата съм убеден, че ще се напънем да купим плеймейкър, макар и официално да го отрича . Сега нищо не може да промени, поне до зимата и да го плюете ще се хабите напразно.

Ти си голяма фурнаджийска лопата! Миналата година не спря да припяваш на реалиста колко сме зле, а сега говориш как нямало угодия. Ебати безочливия си честно. Относно Фирмино и Стърдиж, тва че Дани бил консуматор иозбщо не е вярно. Дори в последния мач даде 30 метра извеждащ пас. Не бил комбинатор пълни глупости. Със Суарез, Стиви и Стърлинг после правеха страхотии. В контролите преди сезона правиха чудеса със Шакири и Кейта когато бяха заедно на терена. Може да си пуснеш и гола на Морено срещу Юнайтед да видиш какво значи пас. За поредне път се убеждавам ,че тука почвечето сте буквално слепи за играта. Имате си някакво мнение, което в повечето случаи е клакьорско и грам не вниквате във футбола. Обаче твоята наглост да се правиш на толерантен и поддръжник на Клоп, след като си излял толкова помия е направо върховна :). Ай наздраве, двулики!

kadett1
Мнения: 1625
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот kadett1 » 04 дек 2018 22:19

Да, критикувал съм миналата година , когато играехме красиво и правихме нелепи грешки отзад, не отричам. Сега , след като не губим точки ,заради глупости, да критикувам по инерция, забрави. А това, че Стъридж е дал 30 метров пас не го прави комбинатор. При цитираното трио Сурез, Стърлинг и Стъридж имахме Джерард и Каутиньо, ако си спомняш.

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1053
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот wu_dnica » 04 дек 2018 22:34

kadett1 написа:Да, критикувал съм миналата година , когато играехме красиво и правихме нелепи грешки отзад, не отричам. Сега , след като не губим точки ,заради глупости, да критикувам по инерция, забрави. А това, че Стъридж е дал 30 метров пас не го прави комбинатор. При цитираното трио Сурез, Стърлинг и Стъридж имахме Джерард и Каутиньо, ако си спомняш.

Кадет,проблема не е в играта като цяло...положенията ,с изключение на мача с ПСЖ може би,си ги имаме...4/5 на мач не ни мърдат. Проблема е в пропуските с лека ръка,аз от това съм недоволен. Как миналата година повечето се бележеха,а сега не. Искам това нещо да се изчисти,иначе ще страдаме.
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот Onq » 04 дек 2018 22:45

kadett1 написа:Да, критикувал съм миналата година , когато играехме красиво и правихме нелепи грешки отзад, не отричам. Сега , след като не губим точки ,заради глупости, да критикувам по инерция, забрави. А това, че Стъридж е дал 30 метров пас не го прави комбинатор. При цитираното трио Сурез, Стърлинг и Стъридж имахме Джерард и Каутиньо, ако си спомняш.


Какво да отричаш, ти добра дума не беше казал, точно когато играхме най-добре не спираше да критикуваш точно по инерция, месеци наред. Сега когато играем посредствено защитаваш стила на игра. Стъридж е два пъти по-комбинативен от Салах и Мане взети заедно, които са баш консуматори. Мане има една асистенция за 15 кръга и изтърва по 2-3 чисти положения всеки мач.Ако съдим по твоята логика, той терен не трябва да помирисва. Сложил си някакъв етикет и го повтаряш без грам да се усещаш колко не е вярно.

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот JorkoByrborko69 » 05 дек 2018 14:28

Onq написа:
kadett1 написа:Да, критикувал съм миналата година , когато играехме красиво и правихме нелепи грешки отзад, не отричам. Сега , след като не губим точки ,заради глупости, да критикувам по инерция, забрави. А това, че Стъридж е дал 30 метров пас не го прави комбинатор. При цитираното трио Сурез, Стърлинг и Стъридж имахме Джерард и Каутиньо, ако си спомняш.


Какво да отричаш, ти добра дума не беше казал, точно когато играхме най-добре не спираше да критикуваш точно по инерция, месеци наред. Сега когато играем посредствено защитаваш стила на игра. Стъридж е два пъти по-комбинативен от Салах и Мане взети заедно, които са баш консуматори. Мане има една асистенция за 15 кръга и изтърва по 2-3 чисти положения всеки мач.Ако съдим по твоята логика, той терен не трябва да помирисва. Сложил си някакъв етикет и го повтаряш без грам да се усещаш колко не е вярно.


Браво, не знам как точно ги правиш и мислиш , но сякаш ми "цитираш" мислите !!! Точно казано , подкрепям те на 10000%. Ако и това не е точен и ясен отговор здраве му кажи и се откажи :)

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот JorkoByrborko69 » 05 дек 2018 14:59

wu_dnica написа:
kadett1 написа:Да, критикувал съм миналата година , когато играехме красиво и правихме нелепи грешки отзад, не отричам. Сега , след като не губим точки ,заради глупости, да критикувам по инерция, забрави. А това, че Стъридж е дал 30 метров пас не го прави комбинатор. При цитираното трио Сурез, Стърлинг и Стъридж имахме Джерард и Каутиньо, ако си спомняш.

Кадет,проблема не е в играта като цяло...положенията ,с изключение на мача с ПСЖ може би,си ги имаме...4/5 на мач не ни мърдат. Проблема е в пропуските с лека ръка,аз от това съм недоволен. Как миналата година повечето се бележеха,а сега не. Искам това нещо да се изчисти,иначе ще страдаме.


Вярно е , на аз лично мисля , че има едно лесно решение: Закупуване през зимния трансф. прозорец, ако трябва и за двеста милиона на типичен централен нападател - тип "голова машина". Сега просто трябва да пускат, пак според мен, малко по-често Дани Стъридж. Човека показва невероятно израстване и полага големи усилия да се впише в отбора... Клоп от своя страна го подценява и го пуска само накрая за по 10-12минути... поне да играеше по едно цяло полувреме....ама... с Брадатата "лудетина" кой ще излезе наглава ?!

kadett1
Мнения: 1625
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот kadett1 » 07 дек 2018 17:19

Onq написа:
kadett1 написа:Да, критикувал съм миналата година , когато играехме красиво и правихме нелепи грешки отзад, не отричам. Сега , след като не губим точки ,заради глупости, да критикувам по инерция, забрави. А това, че Стъридж е дал 30 метров пас не го прави комбинатор. При цитираното трио Сурез, Стърлинг и Стъридж имахме Джерард и Каутиньо, ако си спомняш.


Какво да отричаш, ти добра дума не беше казал, точно когато играхме най-добре не спираше да критикуваш точно по инерция, месеци наред. Сега когато играем посредствено защитаваш стила на игра. Стъридж е два пъти по-комбинативен от Салах и Мане взети заедно, които са баш консуматори. Мане има една асистенция за 15 кръга и изтърва по 2-3 чисти положения всеки мач.Ако съдим по твоята логика, той терен не трябва да помирисва. Сложил си някакъв етикет и го повтаряш без грам да се усещаш колко не е вярно.

И като играехме прекрасно , затова ли треперихме последния мач да останем в топ 4. Това, че вкарвахме много беше добре дошло, за да компенсира слабата защита. Сега, като играем " грозно" пък сме втори, с най-добрия старт от мноого години. То хубаво да искаш всичко, ама всички хубавини на едно място няма как да се съберат. Все още нямаме класата и дълбочината на Сити и затова са важни точките. Догодина, като оправим , средата и евентуално някой нападател - тип Гризман или Левандовски си мисля, че нещата ще вземат да се дооформят.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта