ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00| 2-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Liverpool_Love
Мнения: 12
Регистриран на: 06 ное 2018 23:43
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00|

Мнениеот Liverpool_Love » 10 ное 2018 15:00

Може и с 4,5гола да ги бием дори, все пак сме домакини

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00|

Мнениеот JorkoByrborko69 » 10 ное 2018 19:25

Liverpool_Love написа:Може и с 4,5гола да ги бием дори, все пак сме домакини


Не че може , а ПРОСТО трябва !!!
Но нали чу какво каза "великия" Клоп когато официално го запитаха дали мачът в неделя не е една добра възможност за неговия отбор да дръпне малко в головата разлика-ето превода му:

"...."Някои хора ме смятат за идиот, но не съм чак толкова голям идиот, че да говоря за голова разлика преди мач. Не знам колко мача на Фулъм сте гледали в пълните им 90 минути.... , но играят добре и много неща им вървят, създадоха проблеми на Манчестър Сити за Карабао Къп и често играят много силно"..."

Хаха , така , че очаквай пак родилни мъки с някое 1:0 или 2:1... Тия Арсенал им отпра "петарка" в движение и то като гости... Дори Хъдърсфийлд ги би, но пък за сметка на това , за "специалиста" Клоп-чо - те са опасен и непредвидим отбор :) :) :) !!!

john barnes
Мнения: 6407
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00|

Мнениеот john barnes » 10 ное 2018 20:24

Е какво да каже Клоп-тия са шматки и ще ги пребием? Умишлено го каза,за да няма подценяване като със сърбите. Ще ги отковем тия със поне 3 гола разлика!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00|

Мнениеот Tart » 10 ное 2018 21:55

JorkoByrborko69 написа:
Благодаря !!! То футбола по "всеобщо мнение" не искал мислене а тичане и потене, бил само за тъпи и немислещи хора(хехе -навремето като малък я играех много тази игра и дори за малко се провах "нагоре" - но ме отказаха родителите ми) - та си спомням оттогава един израз на мама: "...какво толкова има в тази игра 22 кухи глави гонят една куха топка по една празна ливада..." Хехехе - жени.... не , че и ние мъжете сме нещо по-различно де.....


Имам близък( с достатъчно години в регионалните ни лиги), с месечно възнаграждение, което минимум два пъти в годината минава пет цифри,който от три години натиска сина си да играе футбол.Мотива му..дор и да става за България..ще взема....пари и ще се пенсионира на 35.Сина му определено не става,но..баща му си знае..ще го чака поне до 18г...поне за защитник..

В този контекст.Майкати ли е много тъпа или ти си бил твърде тъп, поне за защитник да ставаш..

Относно анализаторските ти способности и познанията / разбиранията ти за играта.С оглед предно изречение остявам на въображението Ти, да определиш епитети, с които те определям.

Чудесно е, че и други се забавляват да ти отговарят.Поне на сайта вдигаш трафика..да си поискаш безплатните ваучери за храна..!

Няма ли сме били облик..нямаме това...друго...тренер..играчи..браво...анализите са ти върха на умствения прогрес и възможности на 11 г...

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00|

Мнениеот wu_dnica » 10 ное 2018 23:38

Tart написа:
JorkoByrborko69 написа:
Благодаря !!! То футбола по "всеобщо мнение" не искал мислене а тичане и потене, бил само за тъпи и немислещи хора(хехе -навремето като малък я играех много тази игра и дори за малко се провах "нагоре" - но ме отказаха родителите ми) - та си спомням оттогава един израз на мама: "...какво толкова има в тази игра 22 кухи глави гонят една куха топка по една празна ливада..." Хехехе - жени.... не , че и ние мъжете сме нещо по-различно де.....


Имам близък( с достатъчно години в регионалните ни лиги), с месечно възнаграждение, което минимум два пъти в годината минава пет цифри....

За четири ще се съглася...посмали малко.
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00|

Мнениеот JorkoByrborko69 » 11 ное 2018 12:39

john barnes написа:Е какво да каже Клоп-тия са шматки и ще ги пребием? Умишлено го каза,за да няма подценяване като със сърбите. Ще ги отковем тия със поне 3 гола разлика!


А дано се окажеш прав... малко да се поуспокоим обстановката в клуба. От твойта уста на "господ в ушите" :)

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00|

Мнениеот JorkoByrborko69 » 11 ное 2018 12:51

Tart написа:
JorkoByrborko69 написа:
Благодаря !!! То футбола по "всеобщо мнение" не искал мислене а тичане и потене, бил само за тъпи и немислещи хора(хехе -навремето като малък я играех много тази игра и дори за малко се провах "нагоре" - но ме отказаха родителите ми) - та си спомням оттогава един израз на мама: "...какво толкова има в тази игра 22 кухи глави гонят една куха топка по една празна ливада..." Хехехе - жени.... не , че и ние мъжете сме нещо по-различно де.....


Имам близък( с достатъчно години в регионалните ни лиги), с месечно възнаграждение, което минимум два пъти в годината минава пет цифри,който от три години натиска сина си да играе футбол.Мотива му..дор и да става за България..ще взема....пари и ще се пенсионира на 35.Сина му определено не става,но..баща му си знае..ще го чака поне до 18г...поне за защитник..

В този контекст.Майкати ли е много тъпа или ти си бил твърде тъп, поне за защитник да ставаш..

Относно анализаторските ти способности и познанията / разбиранията ти за играта.С оглед предно изречение остявам на въображението Ти, да определиш епитети, с които те определям.

Чудесно е, че и други се забавляват да ти отговарят.Поне на сайта вдигаш трафика..да си поискаш безплатните ваучери за храна..!

Няма ли сме били облик..нямаме това...друго...тренер..играчи..браво...анализите са ти върха на умствения прогрес и възможности на 11 г...


На теб момче, трябва да ми плащат за да ти отговоря друг път дори и за една дума . Пълна трагедия си братче. беден речник , глупости и лъжи, злоба и бедно въображение... И доста и отчаяние и умтсвено ограничение бликат от евтините ти и изтъркани думи в безсмислената ти реплика... Хаххаха - върха на вицовете ти бе :
"... В този контекст.Майкати ли е много тъпа или ти си бил твърде тъп, поне за защитник да ставаш..."
Тия две зречения, които са без грам смисъл и стойност, говорят много за всеки мислещ колко ти е умствения багаж, абе май не си само злобен глупав и неграмотен - явно и живееш в някое високопланински село и в най-близкия град отскачате с тате и мама един два пъти месечно за олио оцет сол... Останалото си добивате сами и хора не виждате ,не знаете да комуникирате ... :)
Тои път от мен да мине, отговорих ти - малко те позабавлявах и поотворих - но знай , че на подобни реплики като сегашната повече НИКОГА НЯМА ДА ТИ ОТГОВОРЯ... Защото звучат така сякаш са написани от 12 годишно недоносено селянче, което какво чуло какво не чуло, какво разбрало, какво не разбрало... все се сили да е сред големите и важните на деня... Простено ти е ..., най-вероятно ти е вродено !!! Но на мен няма дами е простено да слизам до толкова ниско ниво и да отговарям на иди0тизми !!!

Потребителски аватар
juke
Мнения: 836
Регистриран на: 20 сеп 2014 21:31
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00|

Мнениеот juke » 11 ное 2018 13:04

Алисън,ТТА.ВВД,Гомез. Шакири, Вайналдум , Фабиню. Мане, Салах , Фирмино.

Потребителски аватар
juke
Мнения: 836
Регистриран на: 20 сеп 2014 21:31
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00|

Мнениеот juke » 11 ное 2018 13:05

Робъртсън пропуснах.

Потребителски аватар
juke
Мнения: 836
Регистриран на: 20 сеп 2014 21:31
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00|

Мнениеот juke » 11 ное 2018 13:06

Liverpool: Alisson, Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Wijnaldum, Shaqiri, Mane, Salah, Firmino.

Subs: Mignolet, Lovren, Milner, Keita, Henderson, Sturridge, Moreno.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта