ВЛ: Кристъл Палас - Ливърпул 20.08.2018 |22:00| 2-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

john barnes
Мнения: 6407
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Кристъл Палас - Ливърпул 20.08.2018 |22:00| 2-0 FT

Мнениеот john barnes » 21 авг 2018 00:08

Както и прогнозирах-победа с два гола разлика. Клоп ме подразни с тия смени-пуска ми свършилите стрес и даскалица,а Шакири и Стъридж седят резерви-Фабиньо даже не е в групата,но...целта оправдава средствата!!! Честита победа над мисира,голям кеф!!! Мачкай Юргене,затваряй устите на болните хейтъри!!! Да вметна-Миноле е поне две класи над палячото кариус,добре че се отървахме от него.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Кристъл Палас - Ливърпул 20.08.2018 |22:00| 2-0 FT

Мнениеот plmar » 21 авг 2018 00:10

slash1912 написа:Някак си ми е лека странно още на вратата ни да има някой,който да не е палячо или клоун :) Обра всичко,което можеше да се спаси,пасовете му с крак бяха до един точни,а като му връщаха топката знаеше какво ще направи с нея.Гомез -отлично.ТАА можеше и по-добре.Лалана влезе и за малко да осере нещата.Салах-играч на мача даже и без да вкара.Кейта-страшен,но може и повече,иска малко време да свикне с играта във ВЛ.
Да похвалим и съдията-така се свири мач!


Аз го писах- при първия гол на Алисон, ще почерпа!

Р.S. Браво за рефера.
Последна промяна от plmar на 21 авг 2018 00:12, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЛ: Кристъл Палас - Ливърпул 20.08.2018 |22:00|

Мнениеот SgtLiberty » 21 авг 2018 00:11

ralka_levskarka написа:
SgtLiberty написа:
ralka_levskarka написа:Честита победа! Беше ясно, че мачът ще бъде труден. Палас са от отборите, които се борят за всяка педя от терена и се спасяват печелейки мачовете си, като домакини. За целия мач имат 2 удара в очертанията на вратата. Каквото и да говорят някои хора е ясно, че Ливърпул има по-добрите футболисти. За дузпата какво да говорим - Сако да беше го поспънал още 13 пъти и нямаше да я даде..


А и Алисон се намеси на 3-ти брилянтно.

Точно щях да напиша, че започва да изплаща парите, а и играта му с крака е брилянтна.
Иначе - във флашскора дава два удара, може би, защото не смята този, който беше при засадата.

А и колко е спокоен, не е истина. Но Кейта вече ми е любимец, като се върне Окса ще са бомба двамата.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12369
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Кристъл Палас - Ливърпул 20.08.2018 |22:00| 2-0 FT

Мнениеот wolf » 21 авг 2018 01:37

Честита победа на всички, почваме много добре. Надявам се първия полусезон който по традиция ни куца този път да е другояче.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ВЛ: Кристъл Палас - Ливърпул 20.08.2018 |22:00|

Мнениеот Real » 21 авг 2018 02:10

SgtLiberty написа:
А и колко е спокоен, не е истина. Но Кейта вече ми е любимец, като се върне Окса ще са бомба двамата.

Кейта показва на терена всичко онова, което медиите ни втълпяват, че Погба можел, Верати бил, а някой друг балон щял да стане... Звяр във всяка фаза на играта. А Алисон... не му бях голям почитател, ама това което видях днес ме потресе. Този човек има поглед върху играта и дълъг пас, на които повечето халфове могат да завидят. Освен това е невероятно хладнокръвен за бразилец. Другият, който ме впечатли днес е Джо Гомес. Много уверен и точен. (...не знам какво витае около Върджил, ама щом Ловрен и Гомес се стабилизират така - някаква неземна аура ще да е.)
Само триото отпред ме притеснява - разсеяни, апатични на моменти, лакоми... не са във форма и тримката, но Клоп знае как да ги вкара. Пък и Мане ако има 3 гола в 2 мача извън форма - какво ли ще е като навлезе... :mrgreen:
Всъщност, и смените ме развълнуваха доста - като видях Хендо и Лалана за Джими и Кейта и викам: Предаваме се, някой е взел жената на Клопо за заложник... Добре, че Мо яхна метлата и ги разпиля в края, иначе сърцебиенето дотигаше заплашителни стойности.

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЛ: Кристъл Палас - Ливърпул 20.08.2018 |22:00|

Мнениеот SgtLiberty » 21 авг 2018 02:39

Real написа:
SgtLiberty написа:
А и колко е спокоен, не е истина. Но Кейта вече ми е любимец, като се върне Окса ще са бомба двамата.

Кейта показва на терена всичко онова, което медиите ни втълпяват, че Погба можел, Верати бил, а някой друг балон щял да стане... Звяр във всяка фаза на играта. А Алисон... не му бях голям почитател, ама това което видях днес ме потресе. Този човек има поглед върху играта и дълъг пас, на които повечето халфове могат да завидят. Освен това е невероятно хладнокръвен за бразилец. Другият, който ме впечатли днес е Джо Гомес. Много уверен и точен. (...не знам какво витае около Върджил, ама щом Ловрен и Гомес се стабилизират така - някаква неземна аура ще да е.)
Само триото отпред ме притеснява - разсеяни, апатични на моменти, лакоми... не са във форма и тримката, но Клоп знае как да ги вкара. Пък и Мане ако има 3 гола в 2 мача извън форма - какво ли ще е като навлезе... :mrgreen:
Всъщност, и смените ме развълнуваха доста - като видях Хендо и Лалана за Джими и Кейта и викам: Предаваме се, някой е взел жената на Клопо за заложник... Добре, че Мо яхна метлата и ги разпиля в края, иначе сърцебиенето дотигаше заплашителни стойности.


Много точно казано, и аз като видя Данчо и ми става лошо :mrgreen: Както каза Реднап само след 8 минути на Наби с Ливърпул все едно е бил при нас 8 години. За следващият мач не би било зле да пробваме Шакири-мен и Стъридж като титуляри. А Алисон е голям поне за сега демонстрира психика и спокойствие, и пасовете му са нa топ ниво.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3765
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Кристъл Палас - Ливърпул 20.08.2018 |22:00| 2-0 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 21 авг 2018 03:50

Като цяло можем да искаме повече, но в края на краищата какво повече да искаме от 3те точки :lol: Алисон и Ван Дайк направиха разликата с предните сезони, когато този мач едвали щяхме да го спечелим. Салах започва сезона, като предния-с фрапантни пропуски. Пожелавам му и да го завърши, като предния :lol:
Джони, Миньоле и класа в едно изречение е покъртително. Ташака си е ташак, как го сметна, че е с 2 класи над друг ташак ти си знаеш :lol: Вярно всички са бесни на Кариус, че се насра на финал в ШЛ, ама Миньоле колко пъти се е насирал по пътя към финала...трудно е да се изброи даже.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17329
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Кристъл Палас - Ливърпул 20.08.2018 |22:00| 2-0 FT

Мнениеот slash1912 » 21 авг 2018 07:50

plmar написа:
slash1912 написа:Някак си ми е лека странно още на вратата ни да има някой,който да не е палячо или клоун :) Обра всичко,което можеше да се спаси,пасовете му с крак бяха до един точни,а като му връщаха топката знаеше какво ще направи с нея.Гомез -отлично.ТАА можеше и по-добре.Лалана влезе и за малко да осере нещата.Салах-играч на мача даже и без да вкара.Кейта-страшен,но може и повече,иска малко време да свикне с играта във ВЛ.
Да похвалим и съдията-така се свири мач!


Аз го писах- при първия гол на Алисон, ще почерпа!

Р.S. Браво за рефера.


Ловрен ще се завърне все някога :)
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Кристъл Палас - Ливърпул 20.08.2018 |22:00| 2-0 FT

Мнениеот 9lives » 21 авг 2018 10:39

Run or I'll kill you! :mrgreen:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=19-H_qUGE2I[/youtube]
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Кристъл Палас - Ливърпул 20.08.2018 |22:00| 2-0 FT

Мнениеот plmar » 21 авг 2018 10:42

А сега на трезва глава- Ма много е гот да си фен на тоя отбор. Който ни излезе да играе, ще бъде убиван с 4/5гола, който е с рейса само 2. Спокойно можем да отворим залог- кога ще вкарат гол на дуета Алисон/Върдж? Ма верно много е гот!
Изображение


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта