ВЛ: Ливърпул - Стоук Сити 28.04.2018 |14:30| 0-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
bobonik
Мнения: 151
Регистриран на: 14 сеп 2014 21:26
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Стоук Сити 28.04.2018 |14:30| 0-0 FT

Мнениеот bobonik » 28 апр 2018 17:10

realist написа:
bobonik написа:
realist написа:
john barnes написа:Гледам някои хора пак налазиха...нищо,въпреки съдиите и късата пейка,пак ще сме във ШЛ,ще играем финал и там шанса е 50 на 50! Ако пък дигнем ушатата,хейтърите ше се одрискат...така че гледаме напред и мач за мач!


Джонка, нещо не си толкова уверен май вече. Само преди седмица ни нарече луди, че се съмняваме в класирането ни в топ 4. Нещо по-умереничък ми се видиш. :roll: Ще те очаквам след мача с Челси с нетърпение. За мен това е най-сигурната единица от началото на първенството. Даже мисля да взема някой лев. Една хилядарка ми се вижда добра инвестиция. ;) Дано само не се усетят да направят прекалено нисък коефициента за 1, че няма да си заслужава.

А ако бяхме скочили за първенството и бяхме изтървали дори класиране за 1/2 финал в ШЛ... пак щеше да мрънкаш, нали? Няма угодия.


Ами то затова хората правят селекция, с която да могат да участват на няколко фронта едновременно. Не става въпрос да се дават някакви баснословни суми, а да се вземат прилични футболисти, на които да може да се разчита. Не е нормално отбор с високи амбиции да разчита на пръчки като Гомез, Ингс, Соланке и Морено. Тази "великолепна" четворка не става и за отбор от Чемпиъншип. Аз ли съм виновен, че такива дръвчета са на пейката? И ако някой мисли, че догодина ще е различно, ще се посмея от сърце. От тези четиримата поне трима ще си останат, предполагам. Да не говорим за "титани" като Хендо и Вайналдум, които един мач играят на ниво, после 3 са като мърди. А Ловрен, Клаван, Уудбърн, добре ли е? Току що ти изредих 1/3 от отбора ни, кефиш ли се? Като добавим и няколко бледи юношки, оказва се, че половината ни отбор е плява.


Не малко от основните футболисти са контузени, това също не трябва да се забравя. Да, нямаме дълбочина в състава (в момента, поради контузии), но съм сигурен, че лятото това ще се оправи. Досега се градеше отбор, това лято най-вероятно ще вземат и останалите футболисти, които му трябват на Клоп + 1-2 достойни резерви. Положението не е чак толкова зле.
[wrapimg=]http://th09.deviantart.net/fs71/200H/f/2010/247/2/1/kop_sig_by_liverpool11-d2xz0ea.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Стоук Сити 28.04.2018 |14:30| 0-0 FT

Мнениеот Alonso_Massa » 28 апр 2018 17:13

Е срещу нас дадоха дузпа за ръка в наказателното, но днес за 10 пъти по-очевидна ръка не дадоха. Айде поне ще е интересно до края. Иначе Клоп с нищо не е виновен, че Салах и Арнолд изпуснаха 100% положения 1 на 1 с вратаря или?
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Стоук Сити 28.04.2018 |14:30| 0-0 FT

Мнениеот PSvilenov » 28 апр 2018 17:13

kadett1 написа:Какъв финал бе хора, Реал ще ни направи смешни пред целия свят , а още не сме се и класирали. Сега и топ 4 може да ни се изплъзне и тогава да Ви пикам на Шампионската лига. Клоп няма да пусне Соланке, ами пуска Тренд напред - за какъв чеп - да изтърва 100 % положения и да е уморен за Рома. Простотия след простотия. А последния мач може и да не го вземем, не бъдете толкова сигурни, защото Брайтън няма да играе за нищо и ... не ми се мисли за този мач.

С кое ще ни направи смешни ? За 3 мача с Ювентус и Байерн допуснаха НАД 20 ЧИСТИ ГОЛОВИ СИТУАЦИИ пред вратата им . Кой е Варан , Каземиро или Карвахал ? Кое е перфектното защитно на Марсело ? Кой е Лукас Васкез ? Бензема колкото и да пресира и да се прави на фалшива 9ка (или каквото там е ) не е и на половина колкото Фирмино класен . Все тая , остави атаката ... Питам защитата им с какво точно ни плаши ?? Оставям всичко друго настрана и се захващам на тая тема от споменатото от теб . Моля да ме цитираш само на тая тема без да намесваш Висшата Лига

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Стоук Сити 28.04.2018 |14:30| 0-0 FT

Мнениеот realist » 28 апр 2018 17:17

bobonik написа:
realist написа:
bobonik написа:
realist написа:
john barnes написа:Гледам някои хора пак налазиха...нищо,въпреки съдиите и късата пейка,пак ще сме във ШЛ,ще играем финал и там шанса е 50 на 50! Ако пък дигнем ушатата,хейтърите ше се одрискат...така че гледаме напред и мач за мач!


Джонка, нещо не си толкова уверен май вече. Само преди седмица ни нарече луди, че се съмняваме в класирането ни в топ 4. Нещо по-умереничък ми се видиш. :roll: Ще те очаквам след мача с Челси с нетърпение. За мен това е най-сигурната единица от началото на първенството. Даже мисля да взема някой лев. Една хилядарка ми се вижда добра инвестиция. ;) Дано само не се усетят да направят прекалено нисък коефициента за 1, че няма да си заслужава.

А ако бяхме скочили за първенството и бяхме изтървали дори класиране за 1/2 финал в ШЛ... пак щеше да мрънкаш, нали? Няма угодия.


Ами то затова хората правят селекция, с която да могат да участват на няколко фронта едновременно. Не става въпрос да се дават някакви баснословни суми, а да се вземат прилични футболисти, на които да може да се разчита. Не е нормално отбор с високи амбиции да разчита на пръчки като Гомез, Ингс, Соланке и Морено. Тази "великолепна" четворка не става и за отбор от Чемпиъншип. Аз ли съм виновен, че такива дръвчета са на пейката? И ако някой мисли, че догодина ще е различно, ще се посмея от сърце. От тези четиримата поне трима ще си останат, предполагам. Да не говорим за "титани" като Хендо и Вайналдум, които един мач играят на ниво, после 3 са като мърди. А Ловрен, Клаван, Уудбърн, добре ли е? Току що ти изредих 1/3 от отбора ни, кефиш ли се? Като добавим и няколко бледи юношки, оказва се, че половината ни отбор е плява.


Не малко от основните футболисти са контузени, това също не трябва да се забравя. Да, нямаме дълбочина в състава (в момента, поради контузии), но съм сигурен, че лятото това ще се оправи. Досега се градеше отбор, това лято най-вероятно ще вземат и останалите футболисти, които му трябват на Клоп + 1-2 достойни резерви. Положението не е чак толкова зле.


Да, положението не е зле, трагично е. То и миналото лято щеше да вземе футболистите, които му трябват на Клоп. Евала за Салах и Робъртсън, но това си останаха единствените му стойностни трансфери през лятото. Сега отново не очаквам повече от 1-2 качествени трансфера и пак ще сме същите лимонади в края на сезона и пак ще отписваме купи на килограм, защото нямаме играчи.
И стига с тея контузии, контузени са халфове, а къде ни е дълбочината в нападение, а в защита? Ингс, Сополанке и УУдбърн, бате :shock: Отзад - Клаван, Морено и Гомез. :?

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Стоук Сити 28.04.2018 |14:30| 0-0 FT

Мнениеот realist » 28 апр 2018 17:26

Alonso_Massa написа:Е срещу нас дадоха дузпа за ръка в наказателното, но днес за 10 пъти по-очевидна ръка не дадоха. Айде поне ще е интересно до края. Иначе Клоп с нищо не е виновен, че Салах и Арнолд изпуснаха 100% положения 1 на 1 с вратаря или?


Алонсо, айде стига бе, човек! :o Аз ли съм виновен, че играем на Анфийлд срещу Стоук за 0:0 ? Или съдията? Чак освирквания се чуха на 2-3 пъти от трибуните. Тръгне някой в атака, спира и връща 20 метра назад - около 20 пъти в мача. Второто нямахме едно положение. Айде един път признайте истината, стига оправдания. Представянето ни този сезон е огледално на миналия. Къде точно е надграждането? И това при извънземния сезон на Салах, постоянството на Фирмино и Мане и наличието на най-скъпия защитник в историята на футбола. Единствено представянето ни в ШЛ заблуждава някои, но не и мен. Както неведнъж съм отбелязвал, ние и в първия сезон на Клоп играхме финал в ЛЕ, но представянето ни в първенството беше трагедия. Айде, тогава го оправдавахме, че е със заварен отбор, но след това имаше 4 трансферни прозореца, 2 пълни сезона. Прогрес кога? :roll:

john barnes
Мнения: 6420
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Стоук Сити 28.04.2018 |14:30| 0-0 FT

Мнениеот john barnes » 28 апр 2018 17:31

realist написа:
john barnes написа:Гледам някои хора пак налазиха...нищо,въпреки съдиите и късата пейка,пак ще сме във ШЛ,ще играем финал и там шанса е 50 на 50! Ако пък дигнем ушатата,хейтърите ше се одрискат...така че гледаме напред и мач за мач!


Джонка, нещо не си толкова уверен май вече. Само преди седмица ни нарече луди, че се съмняваме в класирането ни в топ 4. Нещо по-умереничък ми се видиш. :roll: Ще те очаквам след мача с Челси с нетърпение. За мен това е най-сигурната единица от началото на първенството. Даже мисля да взема някой лев. Една хилядарка ми се вижда добра инвестиция. ;) Дано само не се усетят да направят прекалено нисък коефициента за 1, че няма да си заслужава.

Напротив,уверен съм на 100% във топ 4 и във финал за ШЛ!!! За мача с челски съм сигурен,че няма да паднем,ти си го играй както искаш...пак ще си говорим след мача.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
juke
Мнения: 839
Регистриран на: 20 сеп 2014 21:31
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Стоук Сити 28.04.2018 |14:30| 0-0 FT

Мнениеот juke » 28 апр 2018 17:33

realist написа:
Alonso_Massa написа:Е срещу нас дадоха дузпа за ръка в наказателното, но днес за 10 пъти по-очевидна ръка не дадоха. Айде поне ще е интересно до края. Иначе Клоп с нищо не е виновен, че Салах и Арнолд изпуснаха 100% положения 1 на 1 с вратаря или?


Алонсо, айде стига бе, човек! :o Аз ли съм виновен, че играем на Анфийлд срещу Стоук за 0:0 ? Или съдията? Чак освирквания се чуха на 2-3 пъти от трибуните. Тръгне някой в атака, спира и връща 20 метра назад - около 20 пъти в мача. Второто нямахме едно положение. Айде един път признайте истината, стига оправдания. Представянето ни този сезон е огледално на миналия. Къде точно е надграждането? И това при извънземния сезон на Салах, постоянството на Фирмино и Мане и наличието на най-скъпия защитник в историята на футбола. Единствено представянето ни в ШЛ заблуждава някои, но не и мен. Както неведнъж съм отбелязвал, ние и в първия сезон на Клоп играхме финал в ЛЕ, но представянето ни в първенството беше трагедия. Айде, тогава го оправдавахме, че е със заварен отбор, но след това имаше 4 трансферни прозореца, 2 пълни сезона. Прогрес кога? :roll:

А ти за кво гледаш ЛИВЪРПУЛ когато играе въобще. Май за теб няма смисъл. Толкова много негативизъм. УЖАС !!!!!!

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Стоук Сити 28.04.2018 |14:30| 0-0 FT

Мнениеот Alonso_Massa » 28 апр 2018 17:33

realist написа:
Alonso_Massa написа:Е срещу нас дадоха дузпа за ръка в наказателното, но днес за 10 пъти по-очевидна ръка не дадоха. Айде поне ще е интересно до края. Иначе Клоп с нищо не е виновен, че Салах и Арнолд изпуснаха 100% положения 1 на 1 с вратаря или?


Алонсо, айде стига бе, човек! :o Аз ли съм виновен, че играем на Анфийлд срещу Стоук за 0:0 ? Или съдията? Чак освирквания се чуха на 2-3 пъти от трибуните. Тръгне някой в атака, спира и връща 20 метра назад - около 20 пъти в мача. Второто нямахме едно положение. Айде един път признайте истината, стига оправдания. Представянето ни този сезон е огледално на миналия. Къде точно е надграждането? И това при извънземния сезон на Салах, постоянството на Фирмино и Мане и наличието на най-скъпия защитник в историята на футбола. Единствено представянето ни в ШЛ заблуждава някои, но не и мен. Както неведнъж съм отбелязвал, ние и в първия сезон на Клоп играхме финал в ЛЕ, но представянето ни в първенството беше трагедия. Айде, тогава го оправдавахме, че е със заварен отбор, но след това имаше 4 трансферни прозореца, 2 пълни сезона. Прогрес кога? :roll:

Сериозен ли си или тролиш просто? Къде срвняваш ЛЕ финал и 60 точки със 72 точки два кръга преди финала и 1/2 на ШЛ с преднина от 5:2 на полуфинала? Миналия сезон 70 точки след 36 мача, този 72 плюс 1/2 на ШЛ с преднина от 5:2 преди втория мач. Ако това не е прогрес не знам какво е. :geek:
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Стоук Сити 28.04.2018 |14:30| 0-0 FT

Мнениеот blue avalanche » 28 апр 2018 17:39

Откъдето и да се погледне - слаб мач за стандартите, които Ливърпул сам наложи.
На собствен терен, срещу опашкар...

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Стоук Сити 28.04.2018 |14:30| 0-0 FT

Мнениеот realist » 28 апр 2018 17:41

Alonso_Massa написа:
realist написа:
Alonso_Massa написа:Е срещу нас дадоха дузпа за ръка в наказателното, но днес за 10 пъти по-очевидна ръка не дадоха. Айде поне ще е интересно до края. Иначе Клоп с нищо не е виновен, че Салах и Арнолд изпуснаха 100% положения 1 на 1 с вратаря или?


Алонсо, айде стига бе, човек! :o Аз ли съм виновен, че играем на Анфийлд срещу Стоук за 0:0 ? Или съдията? Чак освирквания се чуха на 2-3 пъти от трибуните. Тръгне някой в атака, спира и връща 20 метра назад - около 20 пъти в мача. Второто нямахме едно положение. Айде един път признайте истината, стига оправдания. Представянето ни този сезон е огледално на миналия. Къде точно е надграждането? И това при извънземния сезон на Салах, постоянството на Фирмино и Мане и наличието на най-скъпия защитник в историята на футбола. Единствено представянето ни в ШЛ заблуждава някои, но не и мен. Както неведнъж съм отбелязвал, ние и в първия сезон на Клоп играхме финал в ЛЕ, но представянето ни в първенството беше трагедия. Айде, тогава го оправдавахме, че е със заварен отбор, но след това имаше 4 трансферни прозореца, 2 пълни сезона. Прогрес кога? :roll:

Сериозен ли си или тролиш просто? Къде срвняваш ЛЕ финал и 60 точки със 72 точки два кръга преди финала и 1/2 на ШЛ с преднина от 5:2 на полуфинала? Миналия сезон 70 точки след 36 мача, този 72 плюс 1/2 на ШЛ с преднина от 5:2 преди втория мач. Ако това не е прогрес не знам какво е. :geek:


Не ми ги смятай тия точки, гледай класирането. Ние не играем сами, има и други, които също се развиват. Миналия сезон - 4 място след решаващ мач в 38 кръг. Този сезон - в най-добрия случай същото. Къде е прогреса викаш?
А финала в ЛЕ ти го дадох като сравнение, че представянето в Европа няма нищо общо с представянето във ВЛ. Това са два коренно различни турнира, с различни особености и специфики. И да, аз искам да играем на ниво и в двата турнира, а също и в ФА. Проблем? А затова е нужна дълбочина в състава, каквато ние не само нямаме, а няма и надежди да имаме скоро. Цял сезон с трима нападатели добре ли е? И половин сезон с един защитник.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта