ВЛ: Ливърпул - Стоук Сити 28.04.2018 |14:30| 0-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Стоук Сити 28.04.2018 |14:30| 0-0 FT

Мнениеот realist » 28 апр 2018 17:43

john barnes написа:
realist написа:
john barnes написа:Гледам някои хора пак налазиха...нищо,въпреки съдиите и късата пейка,пак ще сме във ШЛ,ще играем финал и там шанса е 50 на 50! Ако пък дигнем ушатата,хейтърите ше се одрискат...така че гледаме напред и мач за мач!


Джонка, нещо не си толкова уверен май вече. Само преди седмица ни нарече луди, че се съмняваме в класирането ни в топ 4. Нещо по-умереничък ми се видиш. :roll: Ще те очаквам след мача с Челси с нетърпение. За мен това е най-сигурната единица от началото на първенството. Даже мисля да взема някой лев. Една хилядарка ми се вижда добра инвестиция. ;) Дано само не се усетят да направят прекалено нисък коефициента за 1, че няма да си заслужава.

Напротив,уверен съм на 100% във топ 4 и във финал за ШЛ!!! За мача с челски съм сигурен,че няма да паднем,ти си го играй както искаш...пак ще си говорим след мача.


Нали не си забравил, че този мач ще го играем 3 дни след реванша в Рим? С Ингс, Соланке, Гомез, Клаван и Морено. :roll:

kadett1
Мнения: 1649
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Стоук Сити 28.04.2018 |14:30| 0-0 FT

Мнениеот kadett1 » 28 апр 2018 17:46

blue avalanche написа:Откъдето и да се погледне - слаб мач за стандартите, които Ливърпул сам наложи.
На собствен терен, срещу опашкар...

Така е, моля се само последния мач да не е като този.

kadett1
Мнения: 1649
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Стоук Сити 28.04.2018 |14:30| 0-0 FT

Мнениеот kadett1 » 28 апр 2018 17:58

PSvilenov написа:
kadett1 написа:Какъв финал бе хора, Реал ще ни направи смешни пред целия свят , а още не сме се и класирали. Сега и топ 4 може да ни се изплъзне и тогава да Ви пикам на Шампионската лига. Клоп няма да пусне Соланке, ами пуска Тренд напред - за какъв чеп - да изтърва 100 % положения и да е уморен за Рома. Простотия след простотия. А последния мач може и да не го вземем, не бъдете толкова сигурни, защото Брайтън няма да играе за нищо и ... не ми се мисли за този мач.

С кое ще ни направи смешни ? За 3 мача с Ювентус и Байерн допуснаха НАД 20 ЧИСТИ ГОЛОВИ СИТУАЦИИ пред вратата им . Кой е Варан , Каземиро или Карвахал ? Кое е перфектното защитно на Марсело ? Кой е Лукас Васкез ? Бензема колкото и да пресира и да се прави на фалшива 9ка (или каквото там е ) не е и на половина колкото Фирмино класен . Все тая , остави атаката ... Питам защитата им с какво точно ни плаши ?? Оставям всичко друго настрана и се захващам на тая тема от споменатото от теб . Моля да ме цитираш само на тая тема без да намесваш Висшата Лига

Не искам да се заяждам, но ние нямахме до зимата защитник, като Варан, Карвахал си е отличен бег, но трябва нашата защита да е на ниво, за да можем да тестваме тяхната. В средата изобщо няма място за спорове - при тях има много класа, при нас не толкова. Напред нещата са съпоставими, но и там са по добре. Не виждам какво можем да противопоставим освен глуха защита, много късмет и някоя контра. А е много важно да се класираме първо за финала, а след това да правим сметки.

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Стоук Сити 28.04.2018 |14:30| 0-0 FT

Мнениеот Alonso_Massa » 28 апр 2018 18:06

realist написа:
Alonso_Massa написа:
realist написа:
Alonso_Massa написа:Е срещу нас дадоха дузпа за ръка в наказателното, но днес за 10 пъти по-очевидна ръка не дадоха. Айде поне ще е интересно до края. Иначе Клоп с нищо не е виновен, че Салах и Арнолд изпуснаха 100% положения 1 на 1 с вратаря или?


Алонсо, айде стига бе, човек! :o Аз ли съм виновен, че играем на Анфийлд срещу Стоук за 0:0 ? Или съдията? Чак освирквания се чуха на 2-3 пъти от трибуните. Тръгне някой в атака, спира и връща 20 метра назад - около 20 пъти в мача. Второто нямахме едно положение. Айде един път признайте истината, стига оправдания. Представянето ни този сезон е огледално на миналия. Къде точно е надграждането? И това при извънземния сезон на Салах, постоянството на Фирмино и Мане и наличието на най-скъпия защитник в историята на футбола. Единствено представянето ни в ШЛ заблуждава някои, но не и мен. Както неведнъж съм отбелязвал, ние и в първия сезон на Клоп играхме финал в ЛЕ, но представянето ни в първенството беше трагедия. Айде, тогава го оправдавахме, че е със заварен отбор, но след това имаше 4 трансферни прозореца, 2 пълни сезона. Прогрес кога? :roll:

Сериозен ли си или тролиш просто? Къде срвняваш ЛЕ финал и 60 точки със 72 точки два кръга преди финала и 1/2 на ШЛ с преднина от 5:2 на полуфинала? Миналия сезон 70 точки след 36 мача, този 72 плюс 1/2 на ШЛ с преднина от 5:2 преди втория мач. Ако това не е прогрес не знам какво е. :geek:


Не ми ги смятай тия точки, гледай класирането. Ние не играем сами, има и други, които също се развиват. Миналия сезон - 4 място след решаващ мач в 38 кръг. Този сезон - в най-добрия случай същото. Къде е прогреса викаш?
А финала в ЛЕ ти го дадох като сравнение, че представянето в Европа няма нищо общо с представянето във ВЛ. Това са два коренно различни турнира, с различни особености и специфики. И да, аз искам да играем на ниво и в двата турнира, а също и в ФА. Проблем? А затова е нужна дълбочина в състава, каквато ние не само нямаме, а няма и надежди да имаме скоро. Цял сезон с трима нападатели добре ли е? И половин сезон с един защитник.

Значи казваш, че да изкараш до 1/2 финал в ШЛ не оказва никакво значение? А кой от развиващите се отбори около нас е също на 1/2 финал в ШЛ? :? Освен Сити кой друг е направил огромен прогрес във ВЛ? :?
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6120
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Стоук Сити 28.04.2018 |14:30| 0-0 FT

Мнениеот KOPScousers » 28 апр 2018 18:07

Провалите на Анфийлд през този сезон във ВЛ - 1:1 срещу Бърнли, 0:0 срещу Уест Бром и 0:0 срещу Стоук. Да не говорим, че някъде там имаше и равенства с Юнайтед, Челси и Тотнъм, които също трябваше да спечелим с оглед представянето на терена, но предвид съперниците съм по-склонен да се съглася с резултатите в тези мачове. Като гости сме изпускали 4 пъти победата от водеща позиция, в два от които сме имали преднина от 2 гола. Отделно имаме и загуба от Суонзи. Еми точките станаха твърде много, мамка му. Ако се класираме за Киев, Клоп трябва да пусне всичко най-добро срещу Брайтън и да вземат този мач много на сериозно, точно като финал преди финала... Не е сериозно втори сезон подред да оставяме за последния кръг да си подпечатваме мястото в Топ 4, а можеше момчетата вече да са като на ваканция преди големия финал, на който още не сме се и класирали между другото... Не ми се мисли какво ще е ако не се класираме след 3 гола преднина. :)
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Стоук Сити 28.04.2018 |14:30| 0-0 FT

Мнениеот realist » 28 апр 2018 18:14

Alonso_Massa написа:Освен Сити кой друг е направил огромен прогрес във ВЛ? :?


Айде помисли. Един отбор, който завърши след нас (извън топ 4), сега ще завърши пред нас (втори). :roll:

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Стоук Сити 28.04.2018 |14:30| 0-0 FT

Мнениеот blue avalanche » 28 апр 2018 18:16

Освен всичко друго, мачът показа, че когато Салах няма ден или е добре пазен - нищо!
Ингс е въздух под налягане, Фирмино действа по-скоро като полузащитник, отколкото нападател и резултатът е налице.
Какъв е головия принос на офанзивните полузащитници? Всъщност, след напускането на Коутиньо кои са офанзивните полузащитници? Чембърлейн, с известни уговорки и май...толкоз.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Стоук Сити 28.04.2018 |14:30| 0-0 FT

Мнениеот Real » 28 апр 2018 18:31

Колко драма, колко истерия, колко напрежение до самия край... Кадет, Реалисте... мърморенето явно осмисля дните ви и днешният мач явно ви зареди поне до сряда. Честито!

П.П. ... ама не мога да се сдържа, днес явно съм в настроение да разочаровам околните:
Топ4 ни е подпечатан. И последният кръг ще се разтъпчем за идеята само. Може и Соланке да забие дебютен гол. С асистенция на Гомес. Ей така, да им е тъпо на някои фенове.
В ШЛ водим на Рома с ТРИ гола. Все още, въпреки невероятния брой голове, които ни отбелязаха на Анфийлд. Вие треперете и се депресирайте на воля, аз ще си гледам реванша с кеф.
Отборът демонстрира изключителен футбол, в мачовете, които имат значение. Ама вие тях не ги мислете, гледайте какво правим в спарингите с дърварите, щото иначе какво ще ви зарежда?
И залагайте. Реалиста да не се стиска, ми да слага 3 хилки за Челси на Моста. Поне. Няма по-сигурен мач от този, никакво колебание!!!

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17328
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Стоук Сити 28.04.2018 |14:30| 0-0 FT

Мнениеот slash1912 » 28 апр 2018 18:46

realist написа:
Alonso_Massa написа:Освен Сити кой друг е направил огромен прогрес във ВЛ? :?


Айде помисли. Един отбор, който завърши след нас (извън топ 4), сега ще завърши пред нас (втори). :roll:

Има нещо,което се казва "приоритет".Дали ще завършиш втори или четвърти е абсолютно все едно,когато имаш невероятната възможност да играеш финал в ШЛ.Ако бяхме отпаднали от Порто,сега втори щяхме да сме ние.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17328
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Стоук Сити 28.04.2018 |14:30| 0-0 FT

Мнениеот slash1912 » 28 апр 2018 18:53

blue avalanche написа:Освен всичко друго, мачът показа, че когато Салах няма ден или е добре пазен - нищо!
Ингс е въздух под налягане, Фирмино действа по-скоро като полузащитник, отколкото нападател и резултатът е налице.
Какъв е головия принос на офанзивните полузащитници? Всъщност, след напускането на Коутиньо кои са офанзивните полузащитници? Чембърлейн, с известни уговорки и май...толкоз.

Изображение
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта