Страница 1 от 24

Игра с прогнози - Ливърпул

Публикувано: 31 окт 2012 20:56
от x-ekutor
[center]Изображение[/center]

ПРАВИЛА НА ИГРАТА

1.Прогноза за стартовия състав на Ливърпул.За всеки познат играч се дава 1 точка.
2.Прогноза за мача.Прогнозира се резултат от първото полувреме и крайния резултат.За познаване на знака за първото полувреме или крайния резултат се дава 1 точка,за познаване на точен резултат за първото полувреме или крайния резултат се дават 2 точки.Тоест максимумът точки,ако се познае с точен резултат първото полувреме и крайния резултат е 4 точки.
3.Прогноза за голмайсторите в състава на Ливърпул.За познаване на всеки голмайстор се дава 1 точка.Само за познаване на първия голмайстор се дават 2 точки.За прогноза за първи голмайстор ще считам първият написан от участниците.Ако е прогнозиран резултат с 0 гола в полза на Ливърпул,участникът няма право да прогнозира голмайстори,но ако познае - получава бонус 2 точки (все едно е познал първия голмайстор).
4.Прогноза за брой удари към вратата на противника на Ливърпул.За познаване на диапазона удари се дава 1 точка.
Диапазоните са следните : 0-4 / 5-8 / 9-12 / 13-16 / 17-20 / 21-24 / над 25
5.Прогноза за брой удари в рамките на вратата на противника на Ливърпул.За познаване на диапазона се дават 2 точки.
Диапазоните са следните : 0-3 / 4-6 / 7-9 / 10-12 / 13-15 / 16-18 / 19-21 / 22-24 / над 25
6.Прогноза за брой фалове,извършени от играчите на Ливърпул.За познаване на диапазона се дава 1 точка.
Диапазоните са следните : 0-3 / 4-6 / 7-9 / 10-12 / 13-15 / над 16
7.Прогноза за брой ъглови удари в полза на Ливърпул.За познаването им се дават 3 точки.
8.Прогноза за брой жълти картони само за състава на Ливърпул.За познаване на броя жълти картони се дават 2 точки.Ако се прогнозира 0 жълти картони и това е верният резултат,се дават 4 точки (2 точки за познаване на броя жълти картони и 2 точки за познаване на първия наказан играч с жълт картон,тоест никой).
9.Първи наказан с жълт картон от състава на Ливърпул.За познаването му се дават 2 точки.Ако е прогнозирано 0 жълти картони,участникът няма право да посочи първия получил жълт картон.
10.Първи наказан с червен картон от състава на Ливърпул.За познаването му се дават 3 точки.Ако няма наказан с червен картон,не се дават точки :lol: Тоест това е просто бонус прогноза.

Прогнози и редактиране на прогнози ще приемам най-късно до 3 часа преди началото на мача.Ако някой е редактирал прогнозата си или е пуснал прогноза след това и преди началото на мача,ще се зачита,но без прогнозата за стартовия състав.Няма да се зачитат прогнози или редакции,направени след началото на мача.

[center]Изображение[/center]

Re: Игра с прогнози - Ливърпул

Публикувано: 31 окт 2012 21:00
от mitko9311
Колкото и да е гадно, че трябва да копираме Челси мисля, че идеята им за Стартов Състав както и голмайстори през мача е много добра

Re: Игра с прогнози - Ливърпул

Публикувано: 31 окт 2012 21:12
от x-ekutor
Именно заради пълното плагиатстване не съм го включил,но както кажете...

Re: Игра с прогнози - Ливърпул

Публикувано: 31 окт 2012 21:22
от kingofpop
x-ekutor написа:Именно заради пълното плагиатстване не съм го включил,но както кажете...


Аз не мисля, че ще имат против да го включите и тук, защото съставът е основното, а все пак това е само игра :)

Обаче това с какво ще бъде отбелязан първия гол ми се вижда някво смотано, щото всичко тук е 100% късмет....късмет е също и кой ще бъде първия декориран в жълто, т.е. ти колкото и да си добър в прогнозите няма как да знаеш кой ще получи първи картон :) :roll:

Re: Игра с прогнози - Ливърпул

Публикувано: 31 окт 2012 21:39
от KingKenny
Няма лошо и ние да играем тая игра. За стартов състав е много добре да има. :) Интересно ще е.

Re: Игра с прогнози - Ливърпул

Публикувано: 31 окт 2012 21:41
от x-ekutor
Картоните са част от играта.Същото е като при голмайсторите,винаги има заподозрени.Пък и искам да има повече разнообразие.Иначе за това с какво е отбелязан първия гол - прав си,чист късмет е.Ще го обмисля.А ако включа прогнозиране на състава,ще трябва да се приемат прогнози най-късно поне 4 часа преди началото на мача,но не мисля че това ще е проблем.

Re: Игра с прогнози - Ливърпул

Публикувано: 01 ное 2012 10:44
от x-ekutor
Намерих сайт,който предоставя пълна статистика за мача.Вече включих прогнози за брой ъглови удари и брой извършени фалове.Премахнах прогнозата с какво е вкаран първия гол.Сега дообмислям прогноза за стартовия състав и голмайстори,но така че да не е пълно копиране на играта от форума на Челси.
Ако някой се сеща за други предложения,моля да сподели :)

Re: Игра с прогнози - Ливърпул

Публикувано: 01 ное 2012 15:43
от Wincky
Нямам нищо против взаимстването на вашата игра от нашата. :)

Re: Игра с прогнози - Ливърпул

Публикувано: 01 ное 2012 16:22
от Alonso_Massa
Интересно ми изглежда! Само дето колегата, който ще следи резултатите ще му отнема по минимум половин час да сметне точките и т.н.

Re: Игра с прогнози - Ливърпул

Публикувано: 01 ное 2012 17:03
от x-ekutor
За мен няма проблем да се справя :)
Какво ще кажете за тези правила:
*Прогноза за стартовия състав.За всеки познат футболист се дава 1 точка.
*Прогноза за голмайстори.За всеки познат голмайстор се дава 1 точка.Прогнозата за първи голмайстор остава,той ще носи 2 точки :)