Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот 9lives » 04 яну 2018 22:35

Абе аз викам да им вземем 150 милиона и да им пратим Хендърсън маскиран като Коу. :mrgreen: :mrgreen:
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Plovdiv_1926
Мнения: 1237
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Plovdiv_1926 » 04 яну 2018 22:43

Tart написа:Тотнам нямат този проблем :)


Хубаво звучи, ама не граничи с истината- Модрич, Бейл, Бербатов. Просто се продават за точните пари и Тотнъм си е бил selling club през по-голямата част от своето съществуване и това не пречи на никого.
Евреинът си е евреин и продава за точната цена просто.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

plmar
Мнения: 4002
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот plmar » 04 яну 2018 22:51

Plovdiv_1926 написа:
Tart написа:Тотнам нямат този проблем :)


Хубаво звучи, ама не граничи с истината- Модрич, Бейл, Бербатов. Просто се продават за точните пари и Тотнъм си е бил selling club през по-голямата част от своето съществуване и това не пречи на никого.
Евреинът си е евреин и продава за точната цена просто.


А на кой да пречи? Каква им е историята? Колко и кога за последно спечелиха ВЛ? А Ушати колко имат?
Изображение

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот SgtLiberty » 04 яну 2018 22:55

9lives написа:Абе аз викам да им вземем 150 милиона и да им пратим Хендърсън маскиран като Коу. :mrgreen: :mrgreen:


Не знам дали е хуманно това :mrgreen:
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Milkoy
Мнения: 1053
Регистриран на: 06 авг 2010 11:30
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Milkoy » 04 яну 2018 23:03

Облак има клауза от 100 млн евро и който си мисли, че Атлетико биха го пуснали в този пазар дори за едно евро по-малко, за мен е наивен. Говорим за вратар на 24 години, вече доказал се като един от най-добрите в света.

Днес се усилиха слуховете за Марез и Лемар(от лятото), и Коутиньо аут сега.
Съгласен съм с всички, че продажба сега и то на цената, която се говори 110 + 40 млн евро, си е жив обир, обаче явно нещата вървят натам. Имаме всички козове да им извиваме ръцете и да им вземем доста над тази цена, но странно не го правим... засега.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12494
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот wolf » 04 яну 2018 23:04

Milkoy написа:Облак има клауза от 100 млн евро и който си мисли, че Атлетико биха го пуснали в този пазар дори за едно евро по-малко, за мен е наивен. Говорим за вратар на 24 години, вече доказал се като един от най-добрите в света.

Днес се усилиха слуховете за Марез и Лемар(от лятото), и Коутиньо аут сега.
Съгласен съм с всички, че продажба сега и то на цената, която се говори 110 + 40 млн евро, си е жив обир, обаче явно нещата вървят натам. Имаме всички козове да им извиваме ръцете и да им вземем доста над тази цена, но странно не го правим... засега.

Вратар с 10 годишна и нагоре перспектива за 100млн евро. Мисля, че това било удачно.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Milkoy
Мнения: 1053
Регистриран на: 06 авг 2010 11:30
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Milkoy » 04 яну 2018 23:07

wolf написа:
Milkoy написа:Облак има клауза от 100 млн евро и който си мисли, че Атлетико биха го пуснали в този пазар дори за едно евро по-малко, за мен е наивен. Говорим за вратар на 24 години, вече доказал се като един от най-добрите в света.

Днес се усилиха слуховете за Марез и Лемар(от лятото), и Коутиньо аут сега.
Съгласен съм с всички, че продажба сега и то на цената, която се говори 110 + 40 млн евро, си е жив обир, обаче явно нещата вървят натам. Имаме всички козове да им извиваме ръцете и да им вземем доста над тази цена, но странно не го правим... засега.

Вратар с 10 годишна и нагоре перспектива за 100млн евро. Мисля, че това било удачно.


Не бих имал грам колебание. Ако искаме да сме топ отбор, трябва да имаме топ вратар. Но и Алисон Бекер да вземем, ще съм доволен. Бразилците явно имат добро поколение вратари, тоя Едерсон Гуардиола не знам откъде го изкопа, ама е страшен.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот blue avalanche » 04 яну 2018 23:09

Milkoy написа:
blue avalanche написа:Дефинирай клишето "свикна с отбора". При положение, че е изиграл сумарно 9 мача във всички турнири. За които има 3 гола и 2 асистенции.
Само ще ти припомня, че Салах беше взет за 39млн. евро.
40млн. паунда - 39млн. евро.
Сам си направи рекапитулацията.


За 9 мача, от които половината влиза като резерва, 3 гола и 2 асистенции за вътрешен халф си е супер статистика, не виждам какво те притеснява. А Челси както не го искаха, така им отказа в последния ден за да дойде при нас. Как впрочем и Йоренте, и Баркли, все едни топ играчи :) Е, Баркли като гледам ще го вземат от втори опит. Окс ако е средняк, Баркли какво е?

1. 9 мача сумарно като минути(титуляр, резерва...).
2. Кой на кого е "отказал" в "последния ден" са само спекулации и чесане на езици. ;)
3. Челси още не са взели Баркли - също спекулации.
Като стана въпрос за Челси - как е супермегаталанта Соланке? :mrgreen:
Мен нищо не ме "притеснява" просто изказвам мнение.

plmar
Мнения: 4002
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот plmar » 04 яну 2018 23:23

blue avalanche написа:
Milkoy написа:
blue avalanche написа:Дефинирай клишето "свикна с отбора". При положение, че е изиграл сумарно 9 мача във всички турнири. За които има 3 гола и 2 асистенции.
Само ще ти припомня, че Салах беше взет за 39млн. евро.
40млн. паунда - 39млн. евро.
Сам си направи рекапитулацията.


За 9 мача, от които половината влиза като резерва, 3 гола и 2 асистенции за вътрешен халф си е супер статистика, не виждам какво те притеснява. А Челси както не го искаха, така им отказа в последния ден за да дойде при нас. Как впрочем и Йоренте, и Баркли, все едни топ играчи :) Е, Баркли като гледам ще го вземат от втори опит. Окс ако е средняк, Баркли какво е?

1. 9 мача сумарно като минути(титуляр, резерва...).
2. Кой на кого е "отказал" в "последния ден" са само спекулации и чесане на езици. ;)

Кога точно отказа Върдж не знам, но е факт, и на Конте, и на Пеп!

3. Челси още не са взели Баркли - също спекулации.
Като стана въпрос за Челси - как е супермегаталанта Соланке? :mrgreen:
Мен нищо не ме "притеснява" просто изказвам мнение.


Айде за "супермегаталанта" малко да изчакаме, ако обичаш, само на 20 е!
Изображение

Milkoy
Мнения: 1053
Регистриран на: 06 авг 2010 11:30
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Milkoy » 04 яну 2018 23:45

blue avalanche написа:
Milkoy написа:
blue avalanche написа:Дефинирай клишето "свикна с отбора". При положение, че е изиграл сумарно 9 мача във всички турнири. За които има 3 гола и 2 асистенции.
Само ще ти припомня, че Салах беше взет за 39млн. евро.
40млн. паунда - 39млн. евро.
Сам си направи рекапитулацията.


За 9 мача, от които половината влиза като резерва, 3 гола и 2 асистенции за вътрешен халф си е супер статистика, не виждам какво те притеснява. А Челси както не го искаха, така им отказа в последния ден за да дойде при нас. Как впрочем и Йоренте, и Баркли, все едни топ играчи :) Е, Баркли като гледам ще го вземат от втори опит. Окс ако е средняк, Баркли какво е?

1. 9 мача сумарно като минути(титуляр, резерва...).
2. Кой на кого е "отказал" в "последния ден" са само спекулации и чесане на езици. ;)
3. Челси още не са взели Баркли - също спекулации.
Като стана въпрос за Челси - как е супермегаталанта Соланке? :mrgreen:
Мен нищо не ме "притеснява" просто изказвам мнение.


Супермегаталантът се справя прилично като за 20годишен и за колко бяха? 3 млн паунда. Ще му дойде времето. Аз да питам как е двамата най-забележителни играчи в лигата в момента да са натирени от Челси? Ще се сетиш кои са. Баркли ще го вземете, няма страшно.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта