Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

kadett1
Мнения: 1673
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот kadett1 » 24 май 2017 14:32

Alonso, аз бих бил много щастлив, ако се осъществят тези трансфери плюс един солиден център нападател, защо не и Лаказет. А дано, ама надали.

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот gogovcite » 24 май 2017 14:47

Alonso_Massa написа:Чета, че Клоп вече е сигурен, че повечето работа на трансферния пазар е приключила и сме договорили хората, които искаме. По слухове това са Сесаньон, Салах, Ван Дайк и Кейта. Нищо общо с теориите на кадета, който пак избирателно е чел. На мен ми се иска към тези да добавим и Лаказет, но май той поема към Атлетико. Въпреки това мисля, че и с 4-мата посочени ще се справим добре, а пък не е изключено да има и още някой. До колкото чета Сесаньон е направил фурор във Фулъм и за изминалия сезон има 30 мача и 7 гола. Играч току що навършил 17 години. :o Доста приятно изненадан останах от него като прочетох какво представлява. Далеч е от мега трансфера който може би ни трябва, но пък Милнър е безгрешен на левия бек и не виждам причина да бъде сменян за следващия сезон. Когато нещо работи добре не трябва да се сменя. А пък малкия спокойно може да запише няколко мача при купите, а ако представянето му е пак на ниво защо не и нещо повече? :) Салах е играч тип Мане. Бърз, техничен, не спира да бяга цял мач и постоянно търси гола. Какво повече? Още един Мане няма да е никак излишен и хубавата новина е че тъкмо ще навърши 25, което значи че сега навлиза в най-силните и постоянни години в кариерата си. Сега видях и статистиката му от този сезон за 40 мача има 19 гола. Това е наистина впечатляващ показател за крило. Ван Дайк няма какво да го коментираме. Всички сме го гледали срещу нас как играе и наистина си заслужават парите, въпреки че е от Саутхямтън. :mrgreen: Двамата с Матип ще са страхотна двойка в центъра на защитата. И накрая Кейта, който четох, че е box-to-box халф с подобен стил на игра на Канте. За него наистина не знам какво да очаквам, но пък за да е титуляр във втория в Германия и да е отбелязал сериозна бройка голове и то само на 22 години значи има нещо. Като цяло съм доволен ако осъществим 4-те трансфера. Определено с тях ще се вдигне нивото и в 3-те линии на игра. При задържане и на Коутиньо мисля, че отбора ще изглежда доста солиден.

Тези четиримата са играчите, с които най-много ни спрягат. Определено ще вдигнат нивото. Трябва ни обаче и голаджия. Лаказет ще ни е идеален, но и аз четох, че май предпочита Атлетико. Без нов нападател обаче ще ни е трудно. На Стъридж определено не може да се разчита. Днес четох, че пак е контузен и е под въпрос за квалификацията на Англия.
Аз искам обаче и трансфер на още един пост - десния бек. Клайн е стабилен и постоянен, но няма реална конкуренция. Това хич не му помага да се развива, а той има още какво да даде в атакуващ план. Милнър има доста по-голям принос от него в атакуващ план, а почна да играе на бека от една година и на неудобния за него ляв фланг. Мачове ще има много, така че не можем да очакваме Клайн да ги изиграе всичките. Арнолд още не ми е напълно готов за ВЛ.
Ако вземем 6 нови и продадем Стъридж, Морено, Лукас, Сако, Маркович и някои младоци от школата сметката със похарчени £100млн може да излезе, а групата ни да стане доста по-голяма и надеждна. Ще следим с интерес какво ще стане.
Hala Madrid

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Alonso_Massa » 24 май 2017 16:15

Аз мисля, че тези четиримата ще са достатъчни, а и цените им са високи. Само на Ван Дайк му искат 50 милиона и може би в преследването на нападател липсата на средства ще се окаже ключова, а и Клоп не е човек, който ще вземе някой просто ей така за бройката. За Арнолд не съм съгласен! Мисля, че догодина ще може да сменя Клайн все по-често, а и за U23 отбора винаги е сред най-добре представящите се играчи и бележи често като за бек. На мен лично ми направи много добро впечатление когато играеше този сезон и съм сигурен, че с по-голямата бройка мачове следващия сезон ще запише повече минути за първия отбор отколкото този сезон. Друго с което не съм съгласен е продажбата на Лукас. Този сезон и Матип, и Ловрен, и Клаван имаха контузии и Лукас се налагаше да влиза да играе като защитник и също като дефанзивен халф където много помогна към края на сезона. Лукас е полезен играч, който никога няма да мрънка за титулярно място и винаги ще дава 100% от себе си. Нека остане още една година.
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот wu_dnica » 24 май 2017 19:47

И стъридж и лукас не трябва да се продават.
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот PSvilenov » 24 май 2017 23:04

kadett1 написа:Liverpool_EC, ако ще пускаш цитати не си избирай части от тях. Писах, че Ви гарантирам, че ще сме след Юнайтед, ако не се подсилим сериозно лятото. Айде да сме малко по коректни. Писах също, че нещата няма да се подобрят, ако вземем средняците от Бърнли и Хъл, с които ни свързват, единият от които е разкаран точно от Юнайтед. Или Вие мислите обратното. Много показателно е с кого ни свързват нас и с кого свързват Челси, Сити и Юнайтед- като трансфери имам предвид. Аз писах също, че четвъртото място е успех на този етап, но трябва да се надгражда и да се вземат класни играчи на три поста, а не просто бройки и тези играчи са скъпи.

А защо не споменеш , че тоя отхвърления от Юнайтед , сега и те са готови да си го върнат или така ти изнася ?

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот PSvilenov » 24 май 2017 23:06

Всеки иска 3 нападатели , 2ма вратари, 3ма централни , по 2 бека навсякъде и още нещо така ,че няма да има доволни със сигурност докато не почне сезонът . То и миналата година се наслушахме как нищо нямало , а то какво се оказа- Ливърпул приятната изненада на годината .

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3826
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 25 май 2017 00:35

kadett1 написа:Liverpool_EC, ако ще пускаш цитати не си избирай части от тях.

Виж сега Кадет, аз съм избрал точно тази част не случайно. При положение, че в неделя всичките ти гаранции от последните месеци станаха на пух и прах мен не ме интересува вече какво пишеш след думата "гарантирам ви". Просто защото твоята гаранция е въздух под налягане. Аз твоите гаранции ли да гледам или какви резултати постига Юрген Клоп въпреки тях :lol: Кажи ми на кое да вярвам?
На крайното класиране или на твоите прбързани драсканици? Но понеже си се засегнал, че съм го извадил от контекста нека да продължим с изказването ти. Значи, ти твърдиш, че ако взимаме играчи от средняци няма да имаме прогрес догодина. Абе пич, ние миналата година пак така пазарувахме и вие реалистите пак това си мрънкахте и пак прогреса е очеваден. Кажи ми кое си пропуснал:
а) че миналото лято взехме играч от изпадналия Нюкясъл или
б) че преди 3 дена той вкара решаващия гол и с него ни класира в ШЛ?
Кое точно си пропуснал, Кадет, че пак пишеш едни и същи си твои мрънканици, които не важат когато треньорът ти се казва Юрген Клоп. Да разбрахме, че с треньор Брендън Роджърс и купуване на средняци за 200 мил. положението става трагично. Какъв е точно проблема ти с трансферите на Юрген Клоп за жълти стотинки, че си се запритеснявал от последния съдийски сигнал в неделя кой щял да дойде и къде щял да стигне?
И последно за да разбереш, защо всички ви обвиняват в негативизъм - значи от всички трансферни спекулации (защото засега всичко е само спекулации) ти си избра да коментираш играчите от Хъл и Бърнли. А нас ни свързват и с по-хубави играчи. Но ти пак коментираш по-лошите от тях. Кажи нещо и за другите де, не се прави, че не си чел за Саутхямптън и Рома :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3826
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 25 май 2017 00:51

gogovcite написа:Аз искам обаче и трансфер на още един пост - десния бек. Клайн е стабилен и постоянен, но няма реална конкуренция. Това хич не му помага да се развива, а той има още какво да даде в атакуващ план. Милнър има доста по-голям принос от него в атакуващ план, а почна да играе на бека от една година и на неудобния за него ляв фланг. Мачове ще има много, така че не можем да очакваме Клайн да ги изиграе всичките. Арнолд още не ми е напълно готов за ВЛ.
Ако вземем 6 нови и продадем Стъридж, Морено, Лукас, Сако, Маркович и някои младоци от школата сметката със похарчени £100млн може да излезе, а групата ни да стане доста по-голяма и надеждна. Ще следим с интерес какво ще стане.

Най-добре е двама за левия бек, защото този малкия Сесеньон надали ще се справи веднага с ВЛ, особено в защита. Макар, че минаха 20 г откакто изкочи Ашли Коул. Време е за някой нов подобен. А Милнър да направи трансфер на десния бек и направо да прати Клайн резерва, защото последния много тича, ама като стигне другото наказателно и всичко свършва...остава му само тичането. Само си представи Мане да си взаимодейства с Милнър в атаката отдясно. Милнър е играл десен бек в Ман Сити и то доста, направо по едно време си беше резерва на Сабалета. А и замисли се, ако се вземе един ляв бек за титуляр с Джеймс Милнър резерва автоматично придобиваме дълбочина на поне 6-7 поста едновремено, според нуждите на Клоп за съответния мач :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3826
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 25 май 2017 01:09

john barnes написа:Абсолютно правилно,колега! Кадета не спря цял сезон да пише,че ще сме извън топ 4,сега и за другия почна да прогнозира. Нека видим лятото кои ще дойдат,кои ще си заминат,как ще тръгне първенството и тогава да почнем да даваме прогнози...лично за мен-Клоп е човека за Ливърпул,докато Джерард навлезе в професията и един ден го замени!!!

С абсолютно всичко съм съгласен освен с едно...че Клоп е човек :lol: :lol: :lol: Като се сетя, че със заварения отбор от мъртви души, който наследи от онзи " тактически гений" миналата година, ейтака в движение стигна дотам докъдето и Мауриньо с отбор, в който му се докара всичко, което си поиска без значение на цената и заплатата на играча.Няма да напомняме и кой с какви отбори се срещна по пътя си :lol: Един съдия (със Севиля) и една дузпа(с Ман Сити)[offtopic]и две купи,ама те са офтопик :lol: :lol: :lol:[/offtopic] направиха разликата м/у тези два сезона на Клоп и Мауриньо. Е кажи ми, какво човешко виждаш в Клоп :?: Между другото Кадета и Нелбандиян никога не са искали оставката на Клоп, само Реалиста се обърка толкова много :lol: И още двама-трима, ама те не са от редовните (тука) и затова не съм ги запомнил. Естествено, че точно, само и единствено Клоп е човека за Ливърпул и така, докато той си прецени, че Джерард трябва да го смени ;)

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот PSvilenov » 25 май 2017 02:07

Онзи хотелиера е единственият недоволен от каквото и да стане и си е втълпил , че само той ще оправи Ливърпул . Реалиста не помня да е бил краен към Клоп с изключение на януари месец.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта