Юнайтед и Сити в битка за Торес

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Mighty Reds
Мнения: 1070
Регистриран на: 07 апр 2010 14:27
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Юнайтед и Сити в битка за Торес

Мнениеот Mighty Reds » 12 окт 2010 11:40

Дали пък не е човек на "Том & Джери" тоя сингапурец ? :mrgreen:
До сега мълча като дупе със запек (или поне не беше кой знае колко спряган) и го изкараха от нафталина колкото да стопира евентуална сделка ? Ако е така - ЕГА следващата талибанска атака е в техните офиси :mrgreen:
Не съм много запознат с този сингапурски интерес :oops:
“This city has two great teams - Liverpool and Liverpool reserves.”
Bill Shankly

[wrapimg=]http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/assets/fans_4d778a4a9ac36353881786.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44194
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Юнайтед и Сити в битка за Торес

Мнениеот rhaegar » 12 окт 2010 11:47

Аз мисля, че ще го обявят днес. Не виждам причина да бавят обявяване на взето решение, още повече, че ако е негативно, малкото време до 15-ти, което остава за евентуален нов купувач, ще изтече.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Юнайтед и Сити в битка за Торес

Мнениеот styopa » 12 окт 2010 12:07

Mighty Reds написа:Дали пък не е човек на "Том & Джери" тоя сингапурец ? :mrgreen:
До сега мълча като дупе със запек (или поне не беше кой знае колко спряган) и го изкараха от нафталина колкото да стопира евентуална сделка ? Ако е така - ЕГА следващата талибанска атака е в техните офиси :mrgreen:
Не съм много запознат с този сингапурски интерес :oops:


Е уж със сериозни връзки в Китай бил.Което ме навежда на мисълта че може би става въпрос за хората свързани с Хуанг.Някак много лесно се отказа преди време.Все пак нищо не се знае де.По принцип явно Лим е бил с другата оферта.Не му е приета и сега малко гони дивото покрай това дело.

rhaegar написа:Аз мисля, че ще го обявят днес. Не виждам причина да бавят обявяване на взето решение, още повече, че ако е негативно, малкото време до 15-ти, което остава за евентуален нов купувач, ще изтече.


Честно казано нямам идея точно какво им е законодателството.И аз не виждам причина да се бавят предвид обстоятелствата,но може би такива са им процедурите.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44194
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Юнайтед и Сити в битка за Торес

Мнениеот rhaegar » 12 окт 2010 12:10

АЗ друго не разбирам (а и не само аз май)-тия защо се инатят и не искат да продават. Ако отбора влезне в адмнистрация, те ще загубят още повече пари. Освен ако нямат някакви оферти, неизвестни досега.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Mighty Reds
Мнения: 1070
Регистриран на: 07 апр 2010 14:27
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Юнайтед и Сити в битка за Торес

Мнениеот Mighty Reds » 12 окт 2010 12:16

Имат оферта - от оня с качулката и косата :mrgreen:

Алчност му се вика на т'ва зацикляне относно оттеглянето им - директорите в клуба, феновете на Анфийлд и по света, и кой ли още не ги оплюва (като камили :mrgreen: ) - ония ми ти янки мислят, че превалява. Определено се потвърждава твърдението, че американците се кланят само на един господ - Бог Долар (паунд, евро) :x
“This city has two great teams - Liverpool and Liverpool reserves.”
Bill Shankly

[wrapimg=]http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/assets/fans_4d778a4a9ac36353881786.jpg[/wrapimg]

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Юнайтед и Сити в битка за Торес

Мнениеот styopa » 12 окт 2010 12:18

rhaegar написа:АЗ друго не разбирам (а и не само аз май)-тия защо се инатят и не искат да продават. Ако отбора влезне в адмнистрация, те ще загубят още повече пари. Освен ако нямат някакви оферти, неизвестни досега.


Това което мога да се сетя като логика(без да знам дали съм прав) е два варианта.Единият е в последния момент да са намерили начин за рефинансиране.Плащат на РБС заема,изчакват да мине кризата с надеждата да вземат по-висока цена.Другият вариант е в клуба както е имало два оферти,другата да е била по-висока.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44194
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Юнайтед и Сити в битка за Торес

Мнениеот rhaegar » 12 окт 2010 12:21

Хммммм.......те ако са намерили начин да рефинансират, едва ли ще чакат до сега. Единственото нещо, което е като вариант според мен, е да имат друга оферта. Ама пък грам да не се е чуло нищо, много мистериозно става.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Юнайтед и Сити в битка за Торес

Мнениеот styopa » 12 окт 2010 12:27

rhaegar написа:Хммммм.......те ако са намерили начин да рефинансират, едва ли ще чакат до сега. Единственото нещо, което е като вариант според мен, е да имат друга оферта. Ама пък грам да не се е чуло нищо, много мистериозно става.


Еми Броутън каза че били стопирали два опита за рефинансиране.Което ме навежда на мисълта че ако е имало възможност да се смени борда до сега да е станало.Сиреч в това дело Хикс и Жилет не би трябвало да спечелят.

Mighty Reds написа:Имат оферта - от оня с качулката и косата :mrgreen:


Тя тази оферта да ти кажа може и да я приемат.Все ще се намери някой по богат да ги бастиса,ама да видим кога ще е ...

Liverpool forever_95
Мнения: 3664
Регистриран на: 17 авг 2010 20:07
Skype: брат'чеда не дава ;)
Контакти:

Re: Юнайтед и Сити в битка за Торес

Мнениеот Liverpool forever_95 » 12 окт 2010 14:52

Колеги, факт е че има мераклии за Ливърпул. Все пак това е голям отбор с традиции, който винаги иска да бъде победител. Факт е, че Х и У се инатят и не позволяват продажбата да стане факт, а до 15 има малко време. Това ме навежда на мисълта, че може би наистина има по изгродна оферта за Ливърпул. Дали ще е от сингапуреца или от някой друг, предстои да разберем в следващите няколко дни. Или другия вариант е, че ще изгубят около 150 милиона от евентуална продажба на NESV, и понеже те са алчни копеленца се опитват да стопират продажбата.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44194
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Юнайтед и Сити в битка за Торес

Мнениеот rhaegar » 12 окт 2010 15:19

Liverpool forever_95 написа: Или другия вариант е, че ще изгубят около 150 милиона от евентуална продажба на NESV, и понеже те са алчни копеленца се опитват да стопират продажбата.


Ако отборът попадне в администрация, цената му ще падне драстично и ще загубят още повеч пари. И доколкото аз разбирам положението, няма да имат думата при една евентуална следваща продажба.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта