Хикс и Джилет отново стопираха продажбата на Ливърпул!

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
fearbless
Мнения: 1448
Регистриран на: 28 юли 2008 03:54
Skype: apocalipsis_bg

Re: Хикс и Джилет отново стопираха продажбата на Ливърпул!

Мнениеот fearbless » 14 окт 2010 12:44

Styopa, братле да ти кажа няма как да съм спокоен,защото ако нещата ДНЕС се решат пък в полза на Хикс,то те според мен нямат намерение да изплатят дълговете си... :(
[center]Изображение[/center] [center] Ливърпул 18 кратен шампион на Англия и 5 кратен европейски първенец! ''You'll never walk alone'' LIVERPOOL FOREVER!!!-До гроб!!! [/center]
[center][wrapimg=]http://www.userbars.com/26886/483332/170-3858-19664ny1.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
fearbless
Мнения: 1448
Регистриран на: 28 юли 2008 03:54
Skype: apocalipsis_bg

Re: Хикс и Джилет отново стопираха продажбата на Ливърпул!

Мнениеот fearbless » 14 окт 2010 12:47

И не ми е ясно сега,след като съда в САЩ забрани сделката да се осъществи,какво става с решението на Върховния съд в Англия? То отпада ли?! Оффф! Аз отивам на даскало надявам се някой да ми отговори на въпроса и дано има някакви промени докато ме няма.... До довечера, колеги!
[center]Изображение[/center] [center] Ливърпул 18 кратен шампион на Англия и 5 кратен европейски първенец! ''You'll never walk alone'' LIVERPOOL FOREVER!!!-До гроб!!! [/center]
[center][wrapimg=]http://www.userbars.com/26886/483332/170-3858-19664ny1.gif[/wrapimg][/center]

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Хикс и Джилет отново стопираха продажбата на Ливърпул!

Мнениеот styopa » 14 окт 2010 12:51

fearbless написа:И не ми е ясно сега,след като съда в САЩ забрани сделката да се осъществи,какво става с решението на Върховния съд в Англия? То отпада ли?! Оффф! Аз отивам на даскало надявам се някой да ми отговори на въпроса и дано има някакви промени докато ме няма.... До довечера, колеги!


Естествено че не отпада.По принцип няма никаква стойност,но ако стане сделката мине има опасност всички участници(РБС,НЕСВ,борда) да бъдат съдени за неуважение към американския съд.На мен ми е супер странно как може някакъв селски съдия да приеме тази жалба.

Потребителски аватар
vanko99
Мнения: 167
Регистриран на: 20 май 2008 15:16
Контакти:

Re: Хикс и Джилет отново стопираха продажбата на Ливърпул!

Мнениеот vanko99 » 14 окт 2010 13:30

Според американските закони решението на който и да е съд в САЩ стои над решенията на всички останали съдилища по света, дори и върховни. Така , че тарикатите Хикс и Жилет /които уж не можеха да се гледат, а сега отново действат заедно/ се възползват от това. Ако тексаския съд промени решението си сигурно ще намерят някой съдия от Западен Уисконсин или Небраска, който да издаде съответното решение в тяхна полза. И така ще протакат нещата докато докарат най-великия английски клуб до положението на Лийдс Юнайтед.
Як бой за тия, нищо друго! :evil:

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Хикс и Джилет отново стопираха продажбата на Ливърпул!

Мнениеот CTAHKO » 14 окт 2010 13:34

styopa написа:
fearbless написа:И не ми е ясно сега,след като съда в САЩ забрани сделката да се осъществи,какво става с решението на Върховния съд в Англия? То отпада ли?! Оффф! Аз отивам на даскало надявам се някой да ми отговори на въпроса и дано има някакви промени докато ме няма.... До довечера, колеги!


Естествено че не отпада.По принцип няма никаква стойност,но ако стане сделката мине има опасност всички участници(РБС,НЕСВ,борда) да бъдат съдени за неуважение към американския съд.На мен ми е супер странно как може някакъв селски съдия да приеме тази жалба.



1.Това са две напълно независими и нямащи нищо общо една с друга институции.
2.Няма как и от къде един съд на който и да е щат в САЩ да знае колко е настоящата цена на даден английски футболен клуб(по простата при4ина,4е този спорт е слабо развит в тази държава)
3.От къде на къде един английски поданик,на който работодател му е кралската банка и е поставен там за да осъществи търговска сделка(продажбата на клуба)за да може банката да си вземе парите,трябва да уважи решението не на английския съд,ами на съда на някой си американски щат.
4.Не виждам какви последици може да има от това,4е не са уважили мнението на теьаския съд,та той изобщо не е американски гражданин ;)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Mighty Reds
Мнения: 1070
Регистриран на: 07 апр 2010 14:27
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Хикс и Джилет отново стопираха продажбата на Ливърпул!

Мнениеот Mighty Reds » 14 окт 2010 13:35

vanko99 написа:Според американските закони решението на който и да е съд в САЩ стои над решенията на всички останали съдилища по света, дори и върховни...


Ха, това ми сглоби почти изцяло пъзела, юридическите науки, в частност международното право, ми са гъсти, та чак лепкави мъгли. Благодаря за включването ти. :oops:
Какъв е шанса средната част на Северна Америка, в частност Тексас, да бъде пометена от земен трус с магнитуд поне 15 по Рихтер, в следващите 5-6 часа :evil: ?
“This city has two great teams - Liverpool and Liverpool reserves.”
Bill Shankly

[wrapimg=]http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/assets/fans_4d778a4a9ac36353881786.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Хикс и Джилет отново стопираха продажбата на Ливърпул!

Мнениеот CTAHKO » 14 окт 2010 13:38

vanko99 написа:Според американските закони решението на който и да е съд в САЩ стои над решенията на всички останали съдилища по света, дори и върховни. Така , че тарикатите Хикс и Жилет /които уж не можеха да се гледат, а сега отново действат заедно/ се възползват от това. Ако тексаския съд промени решението си сигурно ще намерят някой съдия от Западен Уисконсин или Небраска, който да издаде съответното решение в тяхна полза. И така ще протакат нещата докато докарат най-великия английски клуб до положението на Лийдс Юнайтед.
Як бой за тия, нищо друго! :evil:


кво общо имат американските закони,след като фирмата е английска, със едалище в Англия,регистрирана в Англия,дължи пари на английска банка????????????????
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
lisynger
Мнения: 3235
Регистриран на: 03 юни 2008 22:01
Местоположение: София,Люлин
Контакти:

Re: Хикс и Джилет отново стопираха продажбата на Ливърпул!

Мнениеот lisynger » 14 окт 2010 14:03

Хикс и Джилет всъщност са Христолов и Томов :mrgreen:
Една любов,Една борба, Един отбор-ЦСКА

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Хикс и Джилет отново стопираха продажбата на Ливърпул!

Мнениеот styopa » 14 окт 2010 14:06

CTAHKO написа:4.Не виждам какви последици може да има от това,4е не са уважили мнението на теьаския съд,та той изобщо не е американски гражданин ;)


Ами явно има някакви последици щом вчера не се приключи сделката.Все пак и Броутън(президент на БЕ),НЕСВ и РБС една част от бизнеса им е в САЩ.

Потребителски аватар
Mighty Reds
Мнения: 1070
Регистриран на: 07 апр 2010 14:27
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Хикс и Джилет отново стопираха продажбата на Ливърпул!

Мнениеот Mighty Reds » 14 окт 2010 14:25

Я някой да резюмира с две приказки това, аз горе долу разбрах, че пак ще се явяват в съда в четвъртък, 'ма днес ли, другия ли :oops:

Liverpool are set to return to the High Court on Thursday to try and resolve the future of the ownership of the club.
http://www.skysports.com/story/0,19528,11669_6444027,00.html


А-а-а-а, те го превели и на български вече :mrgreen:
Агенция "Асошиейтид Прес" съобщи, че случаят с продажбата отново се връща във Върховния съд на Обединеното кралство, като за днес е насрочено изслушване пред съдия Кристофър Флойд, който вчера се произнесе срещу Хикс и Джилет.
[offtopic]http://www.novsport.com/news115889_1004.html[/offtopic]
“This city has two great teams - Liverpool and Liverpool reserves.”
Bill Shankly

[wrapimg=]http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/assets/fans_4d778a4a9ac36353881786.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта