Юнайтед и Сити в битка за Торес

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Юнайтед и Сити в битка за Торес

Мнениеот styopa » 11 окт 2010 21:02

Frankie Lampard написа:Може и да нямате нови собственици.Май се оказва,че Броутън е излъгъл,че има подписан документ от янките,а само се опитва да ги притисне,така че ако наистина няа въпросния документ янките ще спечелят делото.


Нали знаеш че има едно нещо като репутация.От какъв зор да си я разваля само за да прави някакъв натиск,който е абсурдно да доведе до успех.

Liverpool forever_95 написа:Не имах това предвид. Не си ме разбрал колега. Имах предвид, че няма да гласуват за Хикс и Жилет, които вече колко време не могат да го изплатят този заем и той все повече нараства. Няма логика в това. И би трябвало да изберат NESV, които са готови да платят дълговете.


Въпроса е че върховния съд изобщо не ги интересува какво ще стане с клуба при определено решение.Тях ги интересува кой е прав и кой не. ;)

daredevil
Мнения: 1306
Регистриран на: 14 сеп 2010 10:19
Контакти:

Re: Юнайтед и Сити в битка за Торес

Мнениеот daredevil » 11 окт 2010 21:21

shamana1912 написа:
daredevil написа:Айде, моето момче, при браточката Мишо Оуен-а в най-големия клуб в света, след някоя година и Стиви Мамин Сладин ги следва...

Баце,събуди се,сънуваш!!!А относно най-големия клуб...първо стигнете Ливърпул,после Реал Мадрид!!!

Лузърпуул отдавна е минат а Белите дебелаци не са били фактор, никога.

А относно драмите Коп-овски, едно е ясно, 9 points deduction и на 10 точки от спасението, Торесчо аут през зимата и след това може да се молите на духовете на Шенкли и Менкли да ви измъкнат от зоната на изпадащите, готови ли сте за Чемпиъншип ?

В духа на тая другата тема долу може да се каже следното : "God forgives, United no! "

Потребителски аватар
fearbless
Мнения: 1448
Регистриран на: 28 юли 2008 03:54
Skype: apocalipsis_bg

Re: Юнайтед и Сити в битка за Торес

Мнениеот fearbless » 11 окт 2010 21:50

daredevil написа:
shamana1912 написа:
daredevil написа:Айде, моето момче, при браточката Мишо Оуен-а в най-големия клуб в света, след някоя година и Стиви Мамин Сладин ги следва...

Баце,събуди се,сънуваш!!!А относно най-големия клуб...първо стигнете Ливърпул,после Реал Мадрид!!!

Лузърпуул отдавна е минат а Белите дебелаци не са били фактор, никога.

А относно драмите Коп-овски, едно е ясно, 9 points deduction и на 10 точки от спасението, Торесчо аут през зимата и след това може да се молите на духовете на Шенкли и Менкли да ви измъкнат от зоната на изпадащите, готови ли сте за Чемпиъншип ?

В духа на тая другата тема долу може да се каже следното : "God forgives, United no! "

Лапенце малко избивай си комплексите някъде другаде! Не си желан тука за теб няма нищо свято. Няма национален отбор по волейбол,няма нищо... ебах та в професорчето.Видях доста фенове на Юнайтед в други форуми , които да желаят бързо стабилизиране на Ливърпул и ги уважавам доста повече от колкото тебе! Футбола не е само Юнайтед! Спри да ни провокираш! Туй лузърпул е изтъркано вече лапенце малко. Квото чуе от форумите или от улицата и го прилага и вече голяма оригиналност! Аз пък мога ти,че си н00б! ;) ае Лека нощ!
[center]Изображение[/center] [center] Ливърпул 18 кратен шампион на Англия и 5 кратен европейски първенец! ''You'll never walk alone'' LIVERPOOL FOREVER!!!-До гроб!!! [/center]
[center][wrapimg=]http://www.userbars.com/26886/483332/170-3858-19664ny1.gif[/wrapimg][/center]

Liverpool forever_95
Мнения: 3664
Регистриран на: 17 авг 2010 20:07
Skype: брат'чеда не дава ;)
Контакти:

Re: Юнайтед и Сити в битка за Торес

Мнениеот Liverpool forever_95 » 11 окт 2010 22:13

Ае махай се от тука. Отивай да си избиваш комплексите другаде.Иначе отиди на някой мост с едно въже и 10 кила цимент и да те няма. И недей да клеветиш, погледни всичко от добрата му страна. Щото аз ако почна да нареждам отборчето ти, ще останеш без думи. Ае въс. Лека нощ деца мина. Лека нощ и от мен колеги. :) :)

Gil-galad
Мнения: 13143
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Юнайтед и Сити в битка за Торес

Мнениеот Gil-galad » 11 окт 2010 22:22

daredevil написа:Лузърпуул отдавна е минат а Белите дебелаци не са били фактор, никога.

А относно драмите Коп-овски, едно е ясно, 9 points deduction и на 10 точки от спасението, Торесчо аут през зимата и след това може да се молите на духовете на Шенкли и Менкли да ви измъкнат от зоната на изпадащите, готови ли сте за Чемпиъншип ?

В духа на тая другата тема долу може да се каже следното : "God forgives, United no! "


Хахахахааха Смешкоооооооооооо....това ти изказване беше по-тъпо от виц на Къци....явно не знаеш че до началото на 90-те или средата на 80-те години в Европа е имало 4 големи отбора - Реал М, Ливърпул и Ювентус и Байерн М с моментни проблясъци на отбори като Бенфика, Аякс и някои други....след това като почват да се наливат маса пари във футбола се появяват отбори като Интер, Барса, Ман Ю, Арсенал, а да не говорим че Челси изгряха на хоризонта 2 години след като ги купи Абрамович - като отиде Мъуриньо там и други тем подобни....Само направи една проста сметка....поятоянно ни натяквате че ние от 20 години нямаме титла....ама смятай щом вие за 20 години не можете да настигнете отбор който не е печелил титлата....
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
Mighty Reds
Мнения: 1070
Регистриран на: 07 апр 2010 14:27
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Юнайтед и Сити в битка за Торес

Мнениеот Mighty Reds » 12 окт 2010 08:52

Не го правете значимо т'ва говнайтед-че, нека мине некой да го замете и да му сложат някое (е)БАН-че.
Мисля, че Торес ще бъде трансфериран нейде из континента, вероятно в Барселона, където искат нов нападател през зимата, но пък за там се спряга Луис Суарес, така че, АКО днес имаме нови собственици, мисля че до лятото Хлапето е твърдо на Анфийлд.
А тая цена от 40 млн паунда - не мисля, че има човек, който да я даде за Нандо точно сега, когато е в криза (слабо световно, ялово начало във ВЛ).
“This city has two great teams - Liverpool and Liverpool reserves.”
Bill Shankly

[wrapimg=]http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/assets/fans_4d778a4a9ac36353881786.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
PFCB
Мнения: 2430
Регистриран на: 15 апр 2010 19:21
Контакти:

Re: Юнайтед и Сити в битка за Торес

Мнениеот PFCB » 12 окт 2010 10:17

daredevil написа:Лузърпуул отдавна е минат а Белите дебелаци не са били фактор, никога.

А относно драмите Коп-овски, едно е ясно, 9 points deduction и на 10 точки от спасението, Торесчо аут през зимата и след това може да се молите на духовете на Шенкли и Менкли да ви измъкнат от зоната на изпадащите, готови ли сте за Чемпиъншип ?

В духа на тая другата тема долу може да се каже следното : "God forgives, United no! "

Това ми хареса :lol:

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Юнайтед и Сити в битка за Торес

Мнениеот styopa » 12 окт 2010 10:43

Mighty Reds написа:А тая цена от 40 млн паунда - не мисля, че има човек, който да я даде за Нандо точно сега, когато е в криза (слабо световно, ялово начало във ВЛ).


По принцип от маркетингова гледна точка според мен не е изобщо кой знае колко много.Реално погледнато такъв футболист за минимум време ще си избие парите от трансфера.Иначе от чисто спортна гледна точка си прав де.
п.с. 3ч днес е изслушването.Дано всичко да е наред.

Потребителски аватар
Mighty Reds
Мнения: 1070
Регистриран на: 07 апр 2010 14:27
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Юнайтед и Сити в битка за Торес

Мнениеот Mighty Reds » 12 окт 2010 11:02

Доколкото разбрах с арабския ми английски :mrgreen: , за 12:30 (БГ време) е началото на изслушването, а решението при всички случаи няма да е днес, а в следващите няколко дни 8-)
“This city has two great teams - Liverpool and Liverpool reserves.”
Bill Shankly

[wrapimg=]http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/assets/fans_4d778a4a9ac36353881786.jpg[/wrapimg]

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Юнайтед и Сити в битка за Торес

Мнениеот styopa » 12 окт 2010 11:27

Mighty Reds написа:Доколкото разбрах с арабския ми английски :mrgreen: , за 12:30 (БГ време) е началото на изслушването, а решението при всички случаи няма да е днес, а в следващите няколко дни 8-)


Вчера в RAWK бяха го изпляскали че едва ли не днес 3ч днес всичко ще е приключило,но навсякъде другаде е както го казваш ти.Така че... гаранция си прав. ;)
Между другото с този сингапурец голям филм стана а.Утрепахме рибата просто.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта