Къде си Рафа?

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
SuperSpurs
Мнения: 368
Регистриран на: 01 сеп 2010 12:19
Контакти:

Re: Къде си Рафа?

Мнениеот SuperSpurs » 04 окт 2010 21:27

Аз пък смятам, че Ливтрпул имат играчи. Смятам, че Ходжсън е добър треньор. Нека му се даде време. Бенитес е добър и никой не може да го оспорва. Просто не беше за Англия с дефанзивната си тактика...с липсата на подкрепа от ръководството. А за това вината е негова след като не успя да ги респектира и да направи така, че той да взима решенията. Проблема са собствениците и напрежението, което се създава в клуба.
Tottenham Hotspur и Левски София - Can't smile without you

Потребителски аватар
Frankie Lampard
Мнения: 10118
Регистриран на: 25 авг 2010 20:13
Местоположение: Палатка пред Stamford Bridge
Контакти:

Re: Къде си Рафа?

Мнениеот Frankie Lampard » 04 окт 2010 21:37

SuperSpurs написа:Аз пък смятам, че Ливтрпул имбеше за Англия с дефанзивната си тактика...с липсата на подкрепа от ръководството. А за това вината е негова след като не успя да ги респектира и да направи така, че той да взима решенията. Проблема са собствениците и напрежението, което се създават играчи. Смятам, че Ходжсън е добър треньор. Нека му се даде време. Бенитес е добър и никой не може да го оспорва. Просто не а в клуба.


Ходжсън е добър треньор,ама за средняк.Само му виж интервютата,аз ако му бях шеф веднага щях да го уволня.След загубата от Блекпул спомена дори,че Ливърпул ще се бори за оцеляване :shock: :shock: :shock:

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Къде си Рафа?

Мнениеот durex » 04 окт 2010 21:38

Liverpool forever_95 написа:Къде е сега Рафаел Бенитез? При него имахме стил, сега нямаме. При него нямаше да загубим мача с МЮ, след като за 5 мин изравнихме за 2:2. Нямаше как да направим 2:2 със Съндърланд, които преди този мач в 4 поредни мача не бяха вкарвали гол на Анфийлд. А за Блекпул да не говорим. Имахме също така и мал шанс. Но все пак загубата остава.

Непомниш ли,че вие феновете го изгонихте?!?!?!

Потребителски аватар
ToT_TheBlue
Мнения: 64
Регистриран на: 13 яну 2010 10:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Къде си Рафа?

Мнениеот ToT_TheBlue » 04 окт 2010 22:10

Пичове не е проблема в Рой Ходжсън....трябва му време. Въпроса е че няма кой да му го даде защото скоро ще изпаднете в Администрация. Днес обаче прочетох че ако ви поеме Роял Банк ъф Скотланд няма да ви накажат като Портсмут с -9т. Тогава обаче банката ще има право да разпродава част от активите с цел да намали риска който носи. Въобще двамата янки са на път да унищожат един от най-великите клубове в историята на играта....

Потребителски аватар
Frankie Lampard
Мнения: 10118
Регистриран на: 25 авг 2010 20:13
Местоположение: Палатка пред Stamford Bridge
Контакти:

Re: Къде си Рафа?

Мнениеот Frankie Lampard » 04 окт 2010 22:14

Няма ли кой да ги убие тия янки ? :roll:

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Къде си Рафа?

Мнениеот HoUs4oOL » 04 окт 2010 22:25

Бенитес е точно там където трябва да бъде,а именно далече от Ливърпул!!
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44194
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Къде си Рафа?

Мнениеот rhaegar » 05 окт 2010 00:11

ToT_TheBlue написа:Пичове не е проблема в Рой Ходжсън....трябва му време. Въпроса е че няма кой да му го даде защото скоро ще изпаднете в Администрация. Днес обаче прочетох че ако ви поеме Роял Банк ъф Скотланд няма да ви накажат като Портсмут с -9т. Тогава обаче банката ще има право да разпродава част от активите с цел да намали риска който носи. Въобще двамата янки са на път да унищожат един от най-великите клубове в историята на играта....


Че те ако им вземат 9 точки, ще са на минус. То излезна че е по-добре да си беден, отколкото да те купи някакъв, дето не знае къде е попаднал и дължи пари и на кучетата.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
storm
Мнения: 10681
Регистриран на: 16 авг 2008 15:41
Skype: juventinec91
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Къде си Рафа?

Мнениеот storm » 05 окт 2010 00:16

Искрено се надявам да се оправят кашите в клуба и да тръгнете нагоре . За изпадане неможе и да става дума как ще го каже Ходж.Много неправилни трансфери се извършиха и в двете посоки.За Алонсо и Масчерано заместниците им бяха Акуилани (който го няма ) и сега Поулсен който е пълна дупка.Голяма грешка поне според мен беше освобождаването на Роби Кийм ама кой ме пита мене :)
[wrapimg=]http://www.forzajuve.ru/images/stories/news17/115.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
sps
Мнения: 81
Регистриран на: 15 яну 2010 22:55
Контакти:

Re: Къде си Рафа?

Мнениеот sps » 05 окт 2010 00:35

samo King Kenny

argirov
Мнения: 39
Регистриран на: 10 яну 2010 21:08
Контакти:

Re: Къде си Рафа?

Мнениеот argirov » 05 окт 2010 01:01

Рано или късно Рафа ще се върне на Анфийлд! Това беше човекът, който поддържаше изключително високо (на фона на купищата проблеми) ниво в клуба, независимо от чутовните глупости, сътворени от американците и свитата около тях. Рой Ходжсън далеч не е толкова виновен. В такъв момент много малко хора биха се справили. Рафа беше един от тях... Той успяваше да мобилизира и да извлича максимума без да разполага с най-добрите футболисти. Не беше чак толкова отдавна времето, когато Пуул се бореше с Юнайтед за титлата, а имаше победи с 4:1 на Олд Трафорд. Да не говорим за разгромите на Сантяго Бернабеу, за още много други...


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта