Гриша,върни сърцето на Литекс!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Masaba
Мнения: 4116
Регистриран на: 03 авг 2008 22:23
Местоположение: In front of you
Контакти:

Гриша,върни сърцето на Литекс!

Мнениеот Masaba » 23 ное 2008 19:00

Там насевер,в Ръмъния...там някъде сега е сърцето на Литекс-Живко Желев!!!Не купувай разни бананоберачи за 1-2 милиона!Дай 1млн и ни върни любимеца.Литекс играе сега без капитан,Ивелин Попов не може да контролира отбора на терена,той дори себе си неможе да контролира,а да не говорим за цял отбор!Дано някой се сети за това момче и го върне.
Не искам ДуБала,Бибишков или Нифлор!Направете опит да върнете Светльо!!!Тогава ръководството може да мисли за титла или групи на УЕФА!

Потребителски аватар
dancho70
Мнения: 119
Регистриран на: 16 окт 2008 17:41

Re: Гриша,върни сърцето на Литекс!

Мнениеот dancho70 » 23 ное 2008 19:18

Г ГАНЧЕВ КАЗА ЧЕ МАЧОВЕ ОТДАВНА НЕ КУПУВА, СЛАБИ ИРАЧИ , МНОГО СЛАБ ТРЕНЬОР ,КАКВО ЧАКАТЕ

Потребителски аватар
sedem_!_dva
Мнения: 1942
Регистриран на: 14 авг 2008 20:01
Skype: Абе къде е Батко(в) !?

Re: Гриша,върни сърцето на Литекс!

Мнениеот sedem_!_dva » 23 ное 2008 19:30

dancho70 написа:Г ГАНЧЕВ КАЗА ЧЕ МАЧОВЕ ОТДАВНА НЕ КУПУВА, СЛАБИ ИРАЧИ , МНОГО СЛАБ ТРЕНЬОР ,КАКВО ЧАКАТЕ


ДАНЧО, ТИ ДА НЕ СИ ГЕОРГИ АТАНАСОВ ?
NON MOLLARE MAI

NaskoBg
Мнения: 69
Регистриран на: 23 ное 2008 17:29
Контакти:

Re: Гриша,върни сърцето на Литекс!

Мнениеот NaskoBg » 23 ное 2008 19:35

някакъв много по-тъп негов клонинг

А по темата мисля че знаете е че не е хубаво да се пишат или говорят неща за Гриша Ганчев ;)
_/\_

kalo
Мнения: 1627
Регистриран на: 29 авг 2008 15:49
Контакти:

Re: Гриша,върни сърцето на Литекс!

Мнениеот kalo » 23 ное 2008 20:01

Браво Ганчев!
Много силен мач!
Яко се напънаха!
Продажно червено изчадие,което не купува и не продава мачове!!!
Ха,ха,ха-червена подлога!!!!!!

Потребителски аватар
iskren
Мнения: 343
Регистриран на: 11 май 2008 11:36
Skype: Л-1914
Местоположение: ловеч
Контакти:

Re: Гриша,върни сърцето на Литекс!

Мнениеот iskren » 24 ное 2008 13:35

ганчев до кога ще лягаш на свинята маика?
Батков вън от ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
delpi
Мнения: 1581
Регистриран на: 15 ное 2008 13:46
Контакти:

Re: Гриша,върни сърцето на Литекс!

Мнениеот delpi » 25 ное 2008 09:43

Според мен голяма е вината на треньора при тази загуба. Не можем да сме сигурни дали Ганчев е легнал на ЦСКА, макар, че за мен си остава загадка как тряньор като Люпко не можа да победи нито един път ЦСКА, сега Мъри също... и "Генерала" миналата година също... Та да се върна на мисълта за треньора... не е допустимо капитан на отбора в такъв важен мач да е Манолев, при положение, че имаш доказани играчи като Сандриньо, Том та дори и Берберович! Не може за цял мач отбора ти да няма реално положение за гол, и най-фрапантното, че Стоилов както беше и в Левски... винаги търси причини някъде извън себе си, кога най-после ще излезе и ще каже... "Може би и в мен е вината..."
Дядовците мандри обираха, внуците телефони крадат...

Bully_Blue
Мнения: 497
Регистриран на: 28 сеп 2008 21:57
Контакти:

Re: Гриша,върни сърцето на Литекс!

Мнениеот Bully_Blue » 22 дек 2008 16:45

delpi написа:Според мен голяма е вината на треньора при тази загуба. Не можем да сме сигурни дали Ганчев е легнал на ЦСКА, макар, че за мен си остава загадка как тряньор като Люпко не можа да победи нито един път ЦСКА, сега Мъри също... и "Генерала" миналата година също... Та да се върна на мисълта за треньора... не е допустимо капитан на отбора в такъв важен мач да е Манолев, при положение, че имаш доказани играчи като Сандриньо, Том та дори и Берберович! Не може за цял мач отбора ти да няма реално положение за гол, и най-фрапантното, че Стоилов както беше и в Левски... винаги търси причини някъде извън себе си, кога най-после ще излезе и ще каже... "Може би и в мен е вината..."


Хаха,явно не си много запознат с фактите,винаги,когато Левски губеше,Мъри търсеше вината в себе си,а не в съдиите,както много тренъори в смешната ни А група.Това,че един-два пъти е казал,че терена не става за игра,не го прави егоист.Мъри Стоилов е най-добрия български тренъро за последните 10 години и в това няма спор.Колкото за Живко Желев и Светлъо Тодоров,едва ли ще се върнат в Латекса за по-малко от 25-30 хиляди евро на месец,така че Гришата колкото пари и да има няма да може да им удоди на финансовите условия.
:)
Със синъо знаме в нашите ръце
Ще избием всичките свине
Нашата страна е БЪЛГАРИЯ
Шампион е ЛЕВСКИ СОФИЯ!


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта