Академия ЛИТЕКС

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
scb
Мнения: 665
Регистриран на: 30 мар 2008 12:09
Контакти:

Re: Академия ЛИТЕКС

Мнениеот scb » 11 дек 2012 14:54

Не знам със сигурност дали Феро се връща в Академията ви, но искам тук чрез вас да му изкажа благодарност за това, че ми беше готино през всичките 6 месеца с него като треньор в Пловдив. Няма какво повече да се обеснявам те тук нашите хора най-добре са го написали:
http://bultras.blogspot.com/2012/12/blog-post_10.html

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Академия ЛИТЕКС

Мнениеот Parmalat » 17 яну 2013 17:07

Бившият футболист Даниел Моралес започва работа като треньор в академията на Литекс, информира Viasport.bg. Новината бе потвърдена от шефа на школата и треньор на старшата възраст Евгени Колев. Моралес ще се занимава с подготвителните групи, например с деца, родени 2002 година, които ще играят Футбол 7.

Даниел Моралес участва в частната футболна академия “Бургас спорт”, зад която стоят други бивши играчи като Милен Георгиев и Георги Чиликов. Проектът стартира през миналата година в морския град. В Литекс ще разчитат на Даниел Моралес и като скаут.

Както е известно, бразилецът от години живее със семейството си в България, като у нас е играл за Нафтекс, Локомотив (Пловдив), Черно море, ЦСКА, Спартак (Варна) и Локомотив (Мездра).
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Академия ЛИТЕКС

Мнениеот PFC Litex » 25 мар 2013 15:55

Литекс U-19 изпусна ЦСКА в София, Румен Руменов с повиквателна при младежите

Литекс изпусна да вземе ценна победа като гост на ЦСКА в мач от Елитната група до 19г., завършил 2-2.Оранжевите попариха домакините с два бързи гола до 5-та минута на двубоя, но след това не успяха да решат категорично мача в своя полза и съперникът им стигна до равенството с малко късметлийски гол, при който топката се отклони в стената и попадна в мрежата на Орлинов..За Академията се разписаха Красимир Станоев и Христо Кирев след асистенция на Саръев. Нелоши ситуации за гол имаше пред Кристиян Петков и Кирев, но този път и късметът не беше на страната на ловчанлии.

Независимо загубените точки, те продължават да оглавяват еднолично временното класирането с 43 точки.Преследвачът им Левски е втори с 40т, следват варненския Черно море с 36т. и Ботев Пд с 32.

Съставът на Литекс: Марин Орлинов, Ивелин Аладжов-капитан, Пламен Гълъбов, Кристиян Митов, Мартин Иванов, Реян Даскалов (Георги Минчев), Красимир Станоев, Огнян Саръев (Мартин Здравчев), Кристиян Малинов, Христо Кирев, Кристиян Петков;


Междувременно още един играч на Литекс получи покана за младежкия национален отбор, на който във вторник предстои контрола в Ловеч срещу Сърбия. Към избранниците на треньора Михаил Мадански в последния момент се присъедини и халфът Румен Руменов, за който това е първа повиквателна при трикольорите. Оранжевите са представени в селекцията до 21 г. още с бранителя Антон Недялков и Атанас Димитров, в момента преотстъпен на Етрополе.
Изображение

izumrud
Мнения: 468
Регистриран на: 30 авг 2010 00:57
Местоположение: София/Несебър
Контакти:

Re: Академия ЛИТЕКС

Мнениеот izumrud » 09 апр 2013 01:18

искам само да питам

1. що се уплашихте и Яръмовци и Евген Колевци звъняха в БФС цял петък да отлагате мача с Черноморец в U19???
ако имате голяма школа, какъв е проблема? или е важно Десподов, Минчев и още 2-ма да са на разположение за тоя набор, на който му трябват??

2. не е ли нагло да пускаш избирателно талантите си в нац. отбори? (за мен примерите са много, номер 1 е с Руменов за набор 1993, когато бяха U19 и не беше пуснат нито веднъж, за да не бъдел откраднат!!!??? сякаш литекс го платиха на шумен, ама карай)

3. що се отложи мача с Левски за КУпата? и кога ще се играе? когато е кеф на "5 дихона тъпота" ли?

другите въпроси по-нататък

Reckless
Мнения: 2201
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: Академия ЛИТЕКС

Мнениеот Reckless » 09 апр 2013 17:42

Рапорт приет! Други важни въпроси имаш ли? Подай жалба в съда и си наеми добър адвокат.

izumrud
Мнения: 468
Регистриран на: 30 авг 2010 00:57
Местоположение: София/Несебър
Контакти:

Re: Академия ЛИТЕКС

Мнениеот izumrud » 10 апр 2013 00:09

Reckless написа:Рапорт приет! Други важни въпроси имаш ли? Подай жалба в съда и си наеми добър адвокат.


за какво ми е адвокат? на вас не ви ли е ясна?
ако БСП-то е на власт, вашия гуру важи...ако не е на власт, му взимат завода...
ако смяташ, че на мене ми трябва добър адвокат - на "собственика" ви, какъв ми му трябва? как ги виждаш нещата??? дай съвет на него, да те видя, отворенгяз?

имам още един важен въпрос - нали искаше?
от "великата" ви школа колко човека сте продали? Чакам да ми кажеш истинския отговор
мани ги Доки, Моки, Ивелин и манолев, занев, дето ги взехте на по 20

Reckless
Мнения: 2201
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: Академия ЛИТЕКС

Мнениеот Reckless » 10 апр 2013 02:21

izumrud написа:
Reckless написа:Рапорт приет! Други важни въпроси имаш ли? Подай жалба в съда и си наеми добър адвокат.


за какво ми е адвокат? на вас не ви ли е ясна?
ако БСП-то е на власт, вашия гуру важи...ако не е на власт, му взимат завода...
ако смяташ, че на мене ми трябва добър адвокат - на "собственика" ви, какъв ми му трябва? как ги виждаш нещата??? дай съвет на него, да те видя, отворенгяз?

имам още един важен въпрос - нали искаше?
от "великата" ви школа колко човека сте продали? Чакам да ми кажеш истинския отговор
мани ги Доки, Моки, Ивелин и манолев, занев, дето ги взехте на по 20


Хората са направили специални предавания по телевизиите за такива като теб. Някакви ясновидки си говорят с хората в ефир и им дават съвети.
Обади се там, говорете върху проблема ти и се надявай на чудо !

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Академия ЛИТЕКС

Мнениеот PFC Litex » 25 апр 2013 15:13

Финал за купата на БФС, деца родени 1999
Литекс - Векта
http://www.sportal.bg/sportal_live_tv.php?str=16
Изображение

Потребителски аватар
amstel_beer
Мнения: 2069
Регистриран на: 02 апр 2012 18:34
Skype: Dallas
Контакти:

Re: Академия ЛИТЕКС

Мнениеот amstel_beer » 27 апр 2013 04:22

Надявам се, че днес някой ще може да ни осведоми как е завършил мача на 19 г. 16:00 ПФК "Литекс" Лч -:- ПФК "Черно море" Вн. :roll:

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Академия ЛИТЕКС

Мнениеот Parmalat » 29 апр 2013 15:04

1-0
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта