ЦСКА: Асприля? Поредната лъжа срещу нас

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: ЦСКА: Асприля? Поредната лъжа срещу нас

Мнениеот Черният козел » 13 дек 2016 21:20

miro_rz написа:
koisa написа:Изображение

Темата върви доста мудно ! :lol:

Така е защото някой хора не припознават Асприля :lol: :lol: :lol:
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: ЦСКА: Асприля? Поредната лъжа срещу нас

Мнениеот 1982 » 13 дек 2016 21:25

Uncle_Sam написа:http://gong.bg/bg-football/parva-liga/multimedia/video/cska-asprilia-porednata-lyzha-sreshtu-nas-410588

„Ние сме изпълнили нашите взаимоотношения към мениджъра и към Асприля. Името на мениджъра е Муньос. Може да го потърсите за неговата позиция. Имаме си документи. Парите са преведени по банков път. Това е поредната лъжа срещу ЦСКА. Относно Данило Асприля мога да вметна едно уточнение - преди да си замине след злополучния мач с Левски за Колумбия, на него му беше дадена не малка сума, като благодарност от ръководството за добрия сезон, който изигра. Сумата е 50 хиляди долара. Това е опит за манипулация на общественото мнение, но много елементарно“, добави главният мениджър на ЦСКА.


Обърках се. Защо мениджърът на ЦСКА-София Стойчо Стоилов вижда атака срещу ЦСКА-София, когато Асприля игра за Литекс?


Защото вътрешно си знаят много добре истината.

Защото утре, ако някой тръгне да съди Литекс за нещо, то той ще съди ....... ЦСКА-София. Защото между двете разлика няма, това е едно и също дружество.
Последна промяна от 1982 на 13 дек 2016 21:27, променено общо 1 път.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: ЦСКА: Асприля? Поредната лъжа срещу нас

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 13 дек 2016 21:26

miro_rz написа:
koisa написа:Изображение

Темата върви доста мудно ! :lol:

Но тепърва ще набира инерция... ;)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: ЦСКА: Асприля? Поредната лъжа срещу нас

Мнениеот GOLEADOR » 13 дек 2016 21:35

[center]https://topsport.bg/cska/asprilya-uzhilen-ot-liteks-s-blizo-polovin-milion.html
Ключ за темата.
Изображение[/center]
Говори се, че ЦСКА-София има интерес към теб. Влизал ли си в контакт с клуба, защото президент на отбора е Гриша Ганчев - човек, който бе начело на Литекс, когато игра тук.

- Не, след като напуснах България, не съм влизал в контакт с никого. А и мисля, че не бих искал.
Последна промяна от GOLEADOR на 13 дек 2016 21:36, променено общо 1 път.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: ЦСКА: Асприля? Поредната лъжа срещу нас

Мнениеот Долно уйно » 13 дек 2016 21:36

miro_rz написа:Темата върви доста мудно ! :lol:

Трябва й още малко време за да я припознаят, след което ще се отпуши.

Голеадоре, темата не е, какво е казал Асприля в интервюто за Спортал, а какво сподели в телефонен разговор Стоилов за Гонг.
Последна промяна от Долно уйно на 13 дек 2016 21:38, променено общо 1 път.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: ЦСКА: Асприля? Поредната лъжа срещу нас

Мнениеот Балкански Орел » 13 дек 2016 21:37

Тъжна история, вече направо ги съжалявам тия.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: ЦСКА: Асприля? Поредната лъжа срещу нас

Мнениеот Черният козел » 13 дек 2016 21:37

GOLEADOR написа:[center]https://topsport.bg/cska/asprilya-uzhilen-ot-liteks-s-blizo-polovin-milion.html
Ключ за темата.
Изображение[/center]
Говори се, че ЦСКА-София има интерес към теб. Влизал ли си в контакт с клуба, защото президент на отбора е Гриша Ганчев - човек, който бе начело на Литекс, когато игра тук.

- Не, след като напуснах България, не съм влизал в контакт с никого. А и мисля, че не бих искал.

Не ти изнася ли,защо ключ !!!
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: ЦСКА: Асприля? Поредната лъжа срещу нас

Мнениеот 1982 » 13 дек 2016 21:40

Истината е следната и Стойкас Стоилас много добре я знае, затова ги дрънка тези:

Данило Асприля е бивш играч на ЦСКА-София. Щото Литекс и ЦСКА-София са едно и също дружество, с едно ЕИК, с една регистрация в ТР, с един ГФО и т.н.

Ако, примерно, аз имам да взимам 5 лева от Литекс, спокойно мога да осъдя ЦСКА-София. Не мога да осъдя Ботев Луковит, нищо че си смени името и адреса, и вече се казва Литекс. Това си е съвсем друго дружество. Но мога да осъдя ЦСКА-София.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
tomatomov197
Мнения: 200
Регистриран на: 06 ное 2010 16:41
Контакти:

Re: ЦСКА: Асприля? Поредната лъжа срещу нас

Мнениеот tomatomov197 » 13 дек 2016 21:47

Май сте доста прости и мръсни говеда , а ? Стоилов под "нас" има предвид настоящите ръководители на ЦСКА , които досега са развивали твърде успешно футбола в Ловеч , и често са огорчавали телета :) Всъщност всичко се оказа една голяма лъжа , и Асприля не е казвал нищо подобно :) Пукнете от шап гнусни , гадни уроди !

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: ЦСКА: Асприля? Поредната лъжа срещу нас

Мнениеот GOLEADOR » 13 дек 2016 21:48

Черният козел написа:
GOLEADOR написа:[center]https://topsport.bg/cska/asprilya-uzhilen-ot-liteks-s-blizo-polovin-milion.html
Ключ за темата.
Изображение[/center]
Говори се, че ЦСКА-София има интерес към теб. Влизал ли си в контакт с клуба, защото президент на отбора е Гриша Ганчев - човек, който бе начело на Литекс, когато игра тук.

- Не, след като напуснах България, не съм влизал в контакт с никого. А и мисля, че не бих искал.

Не ти изнася ли,защо ключ !!!

Дава отговор на въпроса поставен в тази тема и я изчерпа.
Цитирам:
Обърках се. Защо мениджърът на ЦСКА-София Стойчо Стоилов вижда атака срещу ЦСКА-София, когато Асприля игра за Литекс?

Сега вече като се знае отговора темата може да се заключи.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта