Литекс (ЦСКА-София) - Берое 25 септември от 19 часа

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist


koko86
Мнения: 12
Регистриран на: 15 сеп 2015 14:36
Контакти:

Re: Литекс (ЦСКА-София) - Берое 25 септември от 19 часа

Мнениеот koko86 » 19 сеп 2016 19:49

Shaka написа:
Kasperle написа:FYI, в неделя (25 септември 2016 г.) Литекс гостува на автентичния Левски от гр. Левски в мач от Трета лига.



Имаш предвид Ботев Луковит и Левски играят. Какво общо има това с Литекс?



А ти от кой отбор си? От Спартак София ли? Галчев го нямало и без Галчев нямало ЦСКА.,но пък ми харесвате де не съм виждал говедата да се страхувате толкова много от ЦСКА от много време.Треперете и се страхувайте,определено има защо

nghcvth
Мнения: 3509
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Литекс (ЦСКА-София) - Берое 25 септември от 19 часа

Мнениеот nghcvth » 19 сеп 2016 19:55

Припознавачите наистина са много зле. Момчета, защо си мислите, че само левскарите не ви харесват и изкарвате всички, че са говеда? Не, вас цяла България ви мрази. Аз нямам нищо общо със сините, хич не ги харесвам, но вашата гнусотия бие всякакви граници.
Страхували сме се?!? :lol: Кой го е страх, Лудогорец ли, дето с третия отбор да играе пак ще си вземе титлата.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
Shaka
Мнения: 388
Регистриран на: 14 авг 2012 17:17
Контакти:

Re: Литекс (ЦСКА-София) - Берое 25 септември от 19 часа

Мнениеот Shaka » 19 сеп 2016 20:01

koko86 написа:
Shaka написа:
Kasperle написа:FYI, в неделя (25 септември 2016 г.) Литекс гостува на автентичния Левски от гр. Левски в мач от Трета лига.



Имаш предвид Ботев Луковит и Левски играят. Какво общо има това с Литекс?



А ти от кой отбор си? От Спартак София ли? Галчев го нямало и без Галчев нямало ЦСКА.,но пък ми харесвате де не съм виждал говедата да се страхувате толкова много от ЦСКА от много време.Треперете и се страхувайте,определено има защо



Аз от 20 години съм превърженик на Литекс, ти си от юни така че си трай. Или коментирай мача или се омитай. Тук никой не говори за Левски и никой не го интересува Левски.
Hrabar написа:Току що се прибирам от командировка, още във Франкфурт прочетох статията на Георги Атанасов,но нямах време да поствам от летището, затова поствам сега! Както винаги е ПЕРФЕКТЕН!

:D :D

Вълчан
Мнения: 4266
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Литекс (ЦСКА-София) - Берое 25 септември от 19 часа

Мнениеот Вълчан » 19 сеп 2016 20:11

Обидно е за хората от Ловеч да им вземат играчите и реално отборът им да го преименуват.Гадна история се получи.Бяха силен отбор със които се съобразяваха.Бяха.....

niko-8
Мнения: 4
Регистриран на: 15 авг 2010 18:52
Контакти:

Re: Литекс (ЦСКА-София) - Берое 25 септември от 19 часа

Мнениеот niko-8 » 19 сеп 2016 20:13

БОБИ ПОСЛЕДНОЯ КПИТАН НА ЦСКА

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Литекс (ЦСКА-София) - Берое 25 септември от 19 часа

Мнениеот гражданин от село » 19 сеп 2016 20:14

nghcvth написа:Припознавачите наистина са много зле. Момчета, защо си мислите, че само левскарите не ви харесват и изкарвате всички, че са говеда? Не, вас цяла България ви мрази. Аз нямам нищо общо със сините, хич не ги харесвам, но вашата гнусотия бие всякакви граници.
Страхували сме се?!? :lol: Кой го е страх, Лудогорец ли, дето с третия отбор да играе пак ще си вземе титлата.

Че вие всички титли ги взимате с третия(съдийския) отбор и с чисто футболните умения на децата на Миньор и Везалов.

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Литекс (ЦСКА-София) - Берое 25 септември от 19 часа

Мнениеот гражданин от село » 19 сеп 2016 20:16

Вълчан написа:Обидно е за хората от Ловеч да им вземат играчите и реално отборът им да го преименуват.Гадна история се получи.Бяха силен отбор със които се съобразяваха.Бяха.....

Отбора е частна собственост и собственика може да прави всичко, което е позволено от закона с него.

OLD.PLAYER
Мнения: 37
Регистриран на: 13 дек 2015 04:48
Контакти:

Re: Литекс (ЦСКА-София) - Берое 25 септември от 19 часа

Мнениеот OLD.PLAYER » 19 сеп 2016 20:27

Моля, модераторите да заключат тази малоумна тема и да накажат злосторниците. :!:

Потребителски аватар
angelco77
Мнения: 2005
Регистриран на: 07 апр 2013 16:17
Местоположение: ловеч
Контакти:

Re: Литекс (ЦСКА-София) - Берое 25 септември от 19 часа

Мнениеот angelco77 » 19 сеп 2016 20:28

гражданин от село написа:
Вълчан написа:Обидно е за хората от Ловеч да им вземат играчите и реално отборът им да го преименуват.Гадна история се получи.Бяха силен отбор със които се съобразяваха.Бяха.....

Отбора е частна собственост и собственика може да прави всичко, което е позволено от закона с него.


Селянин от града,Хисаря,Кърпачев,Осъм,Лекс или Литекс,това е(е,вярно,беше)отбора на град Ловеч.
А защо вече е Литекс-Чавдар-Етрополе-София,питай създателите на Първа Перукано-Дришова Лига.
За УЕФА сте чисто нов клуб, за БФС сте си Литекс. А общото е, че за всички вие не сте ЦСКА. :mrgreen:


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта