Падението на Гонг продължава

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
blueflash
Мнения: 29
Регистриран на: 13 сеп 2016 09:26

Re: Падението на Гонг продължава

Мнениеот blueflash » 13 сеп 2016 13:19

warhead написа:
iliev72 написа:
blueflash написа:
luxorus написа:Специално за Гонг-аджийската пасмина журналя,Градев беше казал:"Чартърни Журналистчета"!

Няма по-голям съвлек от Никиту Александров!

Същото може да се кажи и за Томислав Русев !


Какво им правите във сайта някой на сила ли ви кара да влизате??Драма няма не ви харесват, не ги четете!!!Мен ми допада медията и си влизам !Факт е,че новина написана от тях на 90% е истина!Такива партенки и сензации ежеминутно се избягват от гонг!Докато спортал кой от къде се откърти ражда "новини"!
П.С. По техни данни целия отбор искаше да бяга при Зафиров в "А" окръжна...толкова много искаха ,че сега като са свободни агенти пак не отиват там!

Знаеш, ама не четеш! Искаха в истинското ЦСКА, което умря на 9-и Септември! Не е ставало въпрос, че искат да бягат в ЦСКА 1948!

BFS
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 10:07
Контакти:

Re: Падението на Гонг продължава

Мнениеот BFS » 13 сеп 2016 13:24

luchoni написа:ХАХА Вчера Топ спорт пишат: "Край ЦСКА умря" и след няколко часа почват да се оплакват че ЦСКА няма повече да ги пуска да отразяват мачове от стадиона. Егати ташака са :lol:

Не ве човек, кое не разбра?
писали са правилно, но ти ги тълкуваш грешно нещата, щото ЦСКА и ЦСКА-София, наистина са два различни клуба, но защо не искаш да го проумееш си е твой проблем. ЦСКА-София са старият Литекс, но преименуван клуб с четири титли на страната, които в момента играят в Първа лига с покана, но не и с футболни средства. Та всеки отбор играещ в първа професионална футболна лига на България буди интерес за журналистите!

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Падението на Гонг продължава

Мнениеот Долно уйно » 13 сеп 2016 13:25

Ще бъде ли спрян достъпа на БФС до армията, на представители на БФС, тъй като те също са поставили някаква измислена емблема на техен официален сайт?
http://fpleague.bg/showMatchLive.php
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
ham3r
Мнения: 483
Регистриран на: 11 юни 2015 18:18
Контакти:

Re: Падението на Гонг продължава

Мнениеот ham3r » 13 сеп 2016 13:27

sin4ec написа:
ham3r написа:Поздравления за ръководството на ЦСКА за решението да не дава акредитации на тъпспорт и сайтчето на Домус Ага спиртал.Всекидневни лъжи и манипулации и си получиха заслуженото.

Това е решение на ръководството на Литекс, ЦСКА го няма.


Това ти го каза баща ти шопара от дпс

lider-83
Мнения: 165
Регистриран на: 09 авг 2008 15:41
Skype: lider-83
Контакти:

Re: Падението на Гонг продължава

Мнениеот lider-83 » 13 сеп 2016 13:29

warhead написа:
lider-83 написа:Журналистите от Гонг отдавна не са това което бяха.За битата репортерка в Бургас имаше материал ама сега става въпрос за Литекс и няма как да тръгнат срещу спасителя :) Много ме разочароват последно време а ги слушам от не знам кога. Парите развалят човека .


Е не ги слушаш ,а пък си първи във форума :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Слушам ги много от много години с уважение което вече не е същото не че ще седнат да плачат де :) Не съм писал в форуми сигурно с години . Чети какво пише хубаво и не знам защо се заяждаш .
И преди и сега Левски значи Свобода

Потребителски аватар
ham3r
Мнения: 483
Регистриран на: 11 юни 2015 18:18
Контакти:

Re: Падението на Гонг продължава

Мнениеот ham3r » 13 сеп 2016 13:32

luxorus написа:Специално за Гонг-аджийската пасмина журналя,Градев беше казал:"Чартърни Журналистчета"!


Чартърен журналист е Веско Вълчев който е слуга на Разградския ви дерибей

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Падението на Гонг продължава

Мнениеот sin4ec » 13 сеп 2016 13:33

ham3r написа:
sin4ec написа:
ham3r написа:Поздравления за ръководството на ЦСКА за решението да не дава акредитации на тъпспорт и сайтчето на Домус Ага спиртал.Всекидневни лъжи и манипулации и си получиха заслуженото.

Това е решение на ръководството на Литекс, ЦСКА го няма.


Това ти го каза баща ти шопара от дпс

Каза ли нещо, бе, кенеф етрополски?
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6859
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Падението на Гонг продължава

Мнениеот veni__85 » 13 сеп 2016 13:34

Явно от ЦСКА - София си мислят, че живеят във времената когато за партията се говореше или добро или отиваш в Белане.
От Гонг, които преди много уважавах и за мен бяха най-сериозната медия , съм много разочарован , не само за този случай , но първо се превърнаха в жълт сайт.
И второ, миналата година се мазнеха на Домуса, тази ги е страх да напишат името на отбор , както е записан в регистъра.

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Падението на Гонг продължава

Мнениеот eelche » 13 сеп 2016 13:38

Сайтът на Гонг отдавна не е на хората на Томето...Преди 2-3 години gong.bg беше продаден на Нова Броудкастинг, те придобиха и Диемите,така че всичко е един конгломерат вече.

Факта,че Гонг пропада като сайт е повече от ясен, като се почне от цензурата, мине се през безмислените видео-новини, та се стигне до водещите жълти новини...

Едно време това беше най-добрият спортен сайт,заедно с най-добрият форум.Ама тогава парите не бяха всичко :roll:
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Падението на Гонг продължава

Мнениеот korteneca » 13 сеп 2016 13:39

Джеки:
Ако работата не тръгне, да ги прекръстят на Кърпачев (Ловеч), та да не берат срам "червените" фенове"


Васил Шопов от Дунав:
Но това, което мога да кажа аз е, че преди една година, когато още бях част от Спартак (Плевен), играхме срещу ЦСКА и, може да се каже, че познавах футболистите им. Онзи ден отново бях изправен пред ЦСКА, този пък с екипа на Дунав. Отборът, който седеше срещу мен обаче, беше този на Литекс, в който играх преди няколко месеца...


:lol: :lol: :lol:
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта