До всички, които обичат футбола в Ловеч!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Bradat-brat
Мнения: 328
Регистриран на: 10 мар 2014 15:34
Контакти:

Re: До всички, които обичат футбола в Ловеч!

Мнениеот Bradat-brat » 28 юни 2016 15:19

В България не остана нищо автентично! Защо Футболът да прави изключение? Кой от отборите, свързан с определен град или регион, може да се свърже с местен бизнес, местен бизнесмен или общинска структура? Да, има такива, включително и в "А" група, но на практика тези отбори остават винаги в миманса. Приемането на "месията", който ти носи радост с парите, които инвестира, за сметка на името на отбора, което присвоява, може да ти донесе титли и купи, но носи и рискове - днес Гриша Ганчев си отива от Ловеч, вчера фалита на КТБ обезкости "Ботев", оня ден смъртта на Главния превърна "Локо" -то, от шампион в средняшки отбор и т.н., но друг път няма. Ако, това не Ви харесва действайте сами - дружествата са акционерни, изкупете акциите и плащайте разноските за поддържане на отбора на който сте собственик! Ще се радвате на собствен отбор на ниво "Б" окръжна група. За повече, дори да сте и 60 хиляди акционери нито имате пари, нито имате "дупе" за да постигнете нещо. Това са реалности. Примирете се.

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: До всички, които обичат футбола в Ловеч!

Мнениеот Red Warrior » 28 юни 2016 15:23

В Ловеч вместо да вдигнете жужето във въздуха заради гаврата, която си направи с вас вие му благодарите. :roll: Иначе стана това, което съм ви казвал, че ще стане с ГМО-творения като Литекс - като на феодала му писне да дава пари, или стане с дупето нагоре ви закрива и футбола в града приключва. Същото ще се случи един ден с ГМО-то Лудогорец, Верея и др. изкуствени проекти. Лошото е, че за отборите с традиции и публика няма читави собственици, но така е след като парите в България бяха разпределени между мутри и доносници, а те си вървят с ценностната система.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14220
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: damyanov1963

Мнениеот damyanov1963 » 28 юни 2016 15:25

bellamy_99 написа:

Абе не се излагай да даваш точно националните отбори за пример, че са свързани с Ловеч, за това ли са на това дередже? Едно време когато имахме футбол(поне що-годе някакъв) да не би от Ловеч да бяха излезли футболистите?
Бати академията...[/quote]
Никоя академия не може да се сравнява с тази от Раковски,а лепилар?[/quote](
Това на мене ли го казваш бе, сперматозоид недоносен?!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
paro24
Мнения: 737
Регистриран на: 26 май 2011 01:54
Контакти:

Re: До всички, които обичат футбола в Ловеч!

Мнениеот paro24 » 28 юни 2016 15:31

Литекс е частна фирма на Ганчев и той може да го мести където си иска.
АД нямат нищо общо с един футболен клуб, както се доказа едно АД може да си го кръстиш и баба Гицка и с него да държиш футболен клуб и от там да плащаш заплати и данъци,
ако въобще плащаш, както са правили Титаничните боклуци и Батков. С фирмата Литекс, кото си е частен проект на един човек става това, което ще се случи и с Лудогорец Антибиотиков,
след някоя друга година, но едва лище изтрае толкова колкото изкара Литекс.
Феновете в Ловеч, ако въобще има такива могат да си създадат отбор и да му се радват, поне база имат за разлика от други.

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: damyanov1963

Мнениеот Кролик » 28 юни 2016 15:45

damyanov1963 написа:
bellamy_99 написа:

Абе не се излагай да даваш точно националните отбори за пример, че са свързани с Ловеч, за това ли са на това дередже? Едно време когато имахме футбол(поне що-годе някакъв) да не би от Ловеч да бяха излезли футболистите?
Бати академията...

Никоя академия не може да се сравнява с тази от Раковски,а лепилар?[/quote](
Това на мене ли го казваш бе, сперматозоид недоносен?![/quote]

Дамянов, и преди съм те питал, ама пак ще те питам: аз като съм фен на Манчестър Юнайтед значи ли че мога да се гавря с името на Левски, неговите фенове и футболисти ? Само за това, че съм фен на по-голям отбор по-умен ли съм от теб ?

Надявам се Модераторите да те възнаградят с продължителна почивка, а като се върнеш може да ми отговориш и на лични !

Пожелавам успех на феновете на футбола в Ловеч. Дерзайте !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: До всички, които обичат футбола в Ловеч!

Мнениеот loko29 » 28 юни 2016 15:49

Как поне един не "гъкна".Тоя ви е "изпил"мозъка.Е нема такъв град като Ловеч.Ама как ще пати вашия човек в София бедна му е фантазията.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Reckless
Мнения: 2195
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: До всички, които обичат футбола в Ловеч!

Мнениеот Reckless » 28 юни 2016 15:56

Факт е, че през всичките години, Гришата е давал и за града и за спорта ! ДАВАЛ Е, НЕ Е ВЗЕМАЛ ! С какво се е облагодетелствал той от спорта в Ловеч ? С нищо ! Но е влизал в разходи, за да има футбол в Ловеч ! Стадиона кой го направи ? Да не би държавата да го направи ? Всичко свързано с футболния отбор и не само, на чии разходи лежеше ? На държавни ли ? Не ! На Гриша Ганчев на плещите лежеше всичко! Всичко той плащаше, всичко с негови средства се поддържаше. По тази причина, никой няма право да го упреква за каквото и да е. Човекът си решава къде да инвестира и къде не ! На който не му харесва си е негов проблем !

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: До всички, които обичат футбола в Ловеч!

Мнениеот ivan56 » 28 юни 2016 15:58

loko29 написа:Как поне един не "гъкна".Тоя ви е "изпил"мозъка.Е нема такъв град като Ловеч.Ама как ще пати вашия човек в София бедна му е фантазията.


И да бяха гъкнали кво, вие като псувахте Кайчо, кво, добре че реши да се откаже сам.Хайде стига сте давали акъл "големите" фенове, че ви видяхме и вас.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

bellamy_99
Мнения: 288
Регистриран на: 22 юли 2015 16:03

Re: damyanov1963

Мнениеот bellamy_99 » 28 юни 2016 16:07

Кролик написа:
damyanov1963 написа:
bellamy_99 написа:

Абе не се излагай да даваш точно националните отбори за пример, че са свързани с Ловеч, за това ли са на това дередже? Едно време когато имахме футбол(поне що-годе някакъв) да не би от Ловеч да бяха излезли футболистите?
Бати академията...

Никоя академия не може да се сравнява с тази от Раковски,а лепилар?
(
Това на мене ли го казваш бе, сперматозоид недоносен?![/quote]

Дамянов, и преди съм те питал, ама пак ще те питам: аз като съм фен на Манчестър Юнайтед значи ли че мога да се гавря с името на Левски, неговите фенове и футболисти ? Само за това, че съм фен на по-голям отбор по-умен ли съм от теб ?

Надявам се Модераторите да те възнаградят с продължителна почивка, а като се върнеш може да ми отговориш и на лични !

Пожелавам успех на феновете на футбола в Ловеч. Дерзайте ![/quote]

По-добре да го не махат.. Няма да е толкова забавно с словоизхоздането на подобна твар...
п.с надявам се 1963 не е набора, а просто някакво число, че иначе.....
п.с Ако има истински фенове на футбола в Ловеч, няма значение къде играе, как се казва и какво прави отборът, важно е феновете да са с него и да са доволни.. Успех
Проблемът е, че правата на сегашните модератори са безсрочни и те блокират всякакви опити да организираме избор на нови. Моля, отнесете това оплакване до някое отговорно лице, което да осигури възможност да проведем избори на нови модератори.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: До всички, които обичат футбола в Ловеч!

Мнениеот bilyaletdinov » 28 юни 2016 16:43

Отворете някоя тема за националния отбор и вижте какъв продукт произвежда тая велика академия :lol: :lol: :lol:
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта