Ще извадят ли Литекс от А група?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Сценарий за сливане..или обратното?

Мнениеот daniel875 » 14 дек 2015 21:30

GOLEADOR написа:Корупцията е подсъдна в България.Такова престъпно съдийство е невъзможно без да бъде поръчано и заплатено.Трябва да се разбере кой от Левски е влязъл в контакт със съдиите и кой му е помагал.С какви пари са корумпирани чернодрешковците (от спонсори или черна каса) и дали мача е игран за черно тото.Ако парите за корупция идват от спонсори - кои са те.Тези фирми също трябва да бъдат разследвани за участие в корупция.След установяване на виновниците - съд и да търкат наровете в ЦСЗ!Ако пак им се размине на сините корупцията в държавата ще процъфтява!Това е положението.

Виж сега, понеже знам какво се случва в момента, прочети още веднъж мнението ми. Може би някъде греша, но се замисли върху него.
Точно, защото имам представа за ситуацията, приемам нещата по-спокойно. Знанието помага много за това. Обратно, незнанието води до тревога, до озлобление, до лоши помисли.
Идеята от доста години е привържениците на спорта у нас, на всичко за каквото се сетиш, е да се обиждат, да се мразят, да си отнемат живота, което е най-страшното. Нормално е да има деление между нас, защото имаме различни предпочитания за едно или друго, но не е нормална кампанията, която напълно съзнателно ни разделя от доста време.
Последна промяна от daniel875 на 14 дек 2015 21:35, променено общо 1 път.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Сценарий за сливане..или обратното?

Мнениеот GOLEADOR » 14 дек 2015 21:34

daniel875 написа:
GOLEADOR написа:Корупцията е подсъдна в България.Такова престъпно съдийство е невъзможно без да бъде поръчано и заплатено.Трябва да се разбере кой от Левски е влязъл в контакт със съдиите и кой му е помагал.С какви пари са корумпирани чернодрешковците (от спонсори или черна каса) и дали мача е игран за черно тото.Ако парите за корупция идват от спонсори - кои са те.Тези фирми също трябва да бъдат разследвани за участие в корупция.След установяване на виновниците - съд и да търкат наровете в ЦСЗ!Ако пак им се размине на сините корупцията в държавата ще процъфтява!Това е положението.

Виж сега, понеже знам какво се случва в момента, прочети още веднъж мнението ми. Може би някъде греша, но се замисли върху него.
Точно, защото имам представа за ситуацията, приемам нещата по-спокойно. Знанието помага много за това. Обратно, незнанието води до тревога, до озлобление, до лоши помисли.

Прокуратурата има сили и средства с които да разбере КОЙ е замесен в далаверата.Важно е да си свършат съвестно работата а дали това ще им доведе тревога,озлобление или лоши помисли малко ме интересува.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3987
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Сценарий за сливане..или обратното?

Мнениеот Странджата » 14 дек 2015 21:40

Хипотезата синът да играе срещу бащата, а Ст. Стоилов да е ловешкият Матросов, е твърде трудна за верифициране. Другата - че това е един от пътищата за обединение, не е по моите интелектуални възможности - просто не я разбирам. Може да поизчакаме, за да видим кой ще има видими ползи от решението, за което сега само гадаем. Тогава може да формулираме допускания за това, кой е в основата на тази безсмислена постъпка. Моята версия засега е необузданата омраза на Гришата към Левски, която му е изиграла лоша шега и го направила подвластен на страстите. Бих добавил и чувството за безнаказаност - все пак той е, който влезе с пистолета при съдиите, не си спомням дали не ги малтретира, но се оказа,че няма нищо общо с Литекс и Литекс не носят никаква отговорност за това, че чуждо за тях лице се оказва с оръжие при съдиите. Още си спомням физиономията му в един кадър зад стъклото на трибуната в Ловеч след гол на Литекс. Така че засега най-вероятната причина да е напрежението по много линии около Гришата, заради което му е гръмнал бушонът ...

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3987
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: GOLEADOR

Мнениеот Странджата » 14 дек 2015 21:42

Ако не си скаран с логиката, това, което пишеш, се отнася в много по-голяма и много по-очевидна степен за мача за купата ...

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Сценарий за сливане..или обратното?

Мнениеот daniel875 » 14 дек 2015 21:43

GOLEADOR написа:
daniel875 написа:
GOLEADOR написа:Корупцията е подсъдна в България.Такова престъпно съдийство е невъзможно без да бъде поръчано и заплатено.Трябва да се разбере кой от Левски е влязъл в контакт със съдиите и кой му е помагал.С какви пари са корумпирани чернодрешковците (от спонсори или черна каса) и дали мача е игран за черно тото.Ако парите за корупция идват от спонсори - кои са те.Тези фирми също трябва да бъдат разследвани за участие в корупция.След установяване на виновниците - съд и да търкат наровете в ЦСЗ!Ако пак им се размине на сините корупцията в държавата ще процъфтява!Това е положението.

Виж сега, понеже знам какво се случва в момента, прочети още веднъж мнението ми. Може би някъде греша, но се замисли върху него.
Точно, защото имам представа за ситуацията, приемам нещата по-спокойно. Знанието помага много за това. Обратно, незнанието води до тревога, до озлобление, до лоши помисли.

Прокуратурата има сили и средства с които да разбере КОЙ е замесен в далаверата.Важно е да си свършат съвестно работата а дали това ще им доведе тревога,озлобление или лоши помисли малко ме интересува.

Знаеш ли? Мисля си, че точно телекомуникациите, интернет може би са играли основна роля и преди време. Вероятно се досещаш, че за жалост въпросните контролират целия свят.
Пак ти казвам, каквото и да става, не се ядосвай, защото има неща, за които не бива да се ядосваме, за които не си струва.
Важно е здравето на всеки от нас, то е фундаментът всъщност.
Накрая ще напиша нещо, което всички го знаем, но все пак - да харесваш, подкрепяш малък отбор е човешко, достойно; да харесваш голям, велик отбор е много сериозно предизвикателство, защото там нещата не са само такива, каквито си ги мислим в романтичните представи, но и има много грозни неща. И все пак да харесваш голям отбор това означава може би стремеж към самоусъвършенстване на характера ни във времето, да станем по-издържливи на предизвикателствата, пред които ни изправя живота.
Беше ми приятно, че си писахме. Лека вечер!
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

saigon
Мнения: 164
Регистриран на: 24 мар 2008 17:11
Контакти:

Re: Сценарий за сливане..или обратното?

Мнениеот saigon » 14 дек 2015 21:53

Авторът на темата явно е на силни хапчета, друго обяснение нямам... Първо, ако Литекс бъдат изхвърлени, няма да е в Б група, а директно във В. Така че ще е трудно завръщането догодина. Второ, да се вярва, че Данаил Ганчев ще върви срещу баща си е меко казано наивно. Един - единствен вариант виждам като възможен и той е, ако ГГ иска Литекс във В група, че да купи лиценза и така ЦСКА да се превърне в отбор без дългове. Само че, това не се връзва с исканията му за ЦСКА, сега и веднага, в А група. Ако имаш план от зимата да сливаш Литекс и ЦСКА, няма как в последния мач да вадиш отбора...

joro630709
Мнения: 58
Регистриран на: 06 апр 2015 19:33
Контакти:

Re: Сценарий за сливане..или обратното?

Мнениеот joro630709 » 14 дек 2015 22:10

Писах в друга тема, но нека и тук...Оказва се,че освен ГГ и Стойчо Стоилов е НИКОЙ в Литекс,т.е. нямал трудов договор и като какъв вади отбора????

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3250
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Сценарий за сливане..или обратното?

Мнениеот alexdb » 14 дек 2015 22:16

brat domingo написа:Уважаеми съфорумци,

Съжалявам, ако още една тема по актуалния казус от събота ще ви дойде в повече, но това което ми хрумна, може да ви се види интересно...
Боримиров пусна мухата, че напускането на терена от страна на Литекс може и да не е случайно, и да има връзка с евентуално сливане между оранжевите и червените в Б група. Има логика, и много хора започнаха да разсъждават в тази посока...
Аз обаче мисля друго. Ако приемем тезата, че напускането на терена не е импулсивно решение, а добре обмислен и планиран ход, тогава каква би могла да бъде неговата цел? Сливане в Б-група между фалирало Цска и Литекс наистина ми звучи безсмислено. Такъв клуб едва ли би имал някакво бъдеще, най-вече заради непосилната тежест на червените дългове. Тогава....Ами ако допуснем, че някои хора в Ловеч нямат желание клубът да загуби идентичността си? Да бъде повлечен в небитието от бездната, наречена ЦСКА? Ако тайно, въпреки волята на благодетеля ГГ, тези хора търсят начин да го откажат от безумното сливане? Ако самият ГГ всъщност няма нищо общо с решението за изваждане на отбора?

Едно непланирано изпадане на Литекс в Б-група според мен отнема доста от атрактивността на сценария за сливане. Червените си търсят булка от А-група, това е ясно. Целта им е да се върнат бързо в голямата игра, а не да загряват по селата. За целта, разбира се, първо трябва да прокарат сценария с новото дружество, което няма да има дългове. Току виж им се получило. Тогава! А-окръжна, или сливане с отбор от А-група? Отговорът е ясен. При изпадане на Литекс, интересът им е логично да се насочи другаде - я Морето, я Ботев. А Литекс догодина се връща триумфално и пак си е в играта!

Интересно ми е да чуя какво мислите за този сценарий!


Първо ако се приложи правилника и Литекс бъде изхвърлен от А група кой ти е казал, че ще играят в Б група?
По Наредбата за първенствата и турнирите при подобна ситуация след изваждането въпроса къде ще играе дадения отбор решава Изпълкома. Което хич не означава, че не може да ги прати и във В група.
А другият съществен момент който не отчиташ е какво става с футболистите след като извадят отбора от първенството. А това което става е, че всеки от тях ще разтрогне договора си с Литекс и може да отиде като свободен агент навсякъде - т.е. втората последица ще е, че Литекс няма да има футболисти, а отгоре на всичко няма да може да прибере и една стотинка от трансфери.
Така че Б група изобщо не ви е сигурна, особено като се има предвид, че няма да имате футболисти
Изобщо с всеки изминал ден се доказва, че този който сътвори простотията в събота изобщо не е мислел и оценявал последиците. Или поне не всички.
Последна промяна от alexdb на 14 дек 2015 22:19, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Странджата

Мнениеот GOLEADOR » 14 дек 2015 22:18

В мача за купата няма двоен стандарт.Това,че с 10 човека ви биха с 3:0 си е факт който няма как да омаловажите.Наистина повторенията показаха,че отменения гол е редовен,но по време на игра е важно съдията да свири това което вижда.Видял е засада - свирил я,за него няма повторения.Докато в мача на Герена за едно и също нарушение за един сватба - за другия брадва.Явно тенденциозно и брутално рязане на глави от страна на реферите.Това не е възможно без поръчка и заплащане.За това прокурор - съд и присъда за ръководството на Левски които са корумпирали съдиите да свирят мача в тяхна полза.Иначе оправия няма.Сега всички се нахвърлят върху жертвите,сякаш те не показаха,че футболно са с КЛАСИ над Левски и ги надиграват тотално по всички линии.Единствения начин за победа на сините бе "другия начин" и Левски не се посвени да го използва.За това съд и да лежат в затвора.Това е положението
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

joro630709
Мнения: 58
Регистриран на: 06 апр 2015 19:33
Контакти:

Re: Странджата

Мнениеот joro630709 » 14 дек 2015 22:23

GOLEADOR написа:В мача за купата няма двоен стандарт.Това,че с 10 човека ви биха с 3:0 си е факт който няма как да омаловажите.Наистина повторенията показаха,че отменения гол е редовен,но по време на игра е важно съдията да свири това което вижда.Видял е засада - свирил я,за него няма повторения.Докато в мача на Герена за едно и също нарушение за един сватба - за другия брадва.Явно тенденциозно и брутално рязане на глави от страна на реферите.Това не е възможно без поръчка и заплащане.За това прокурор - съд и присъда за ръководството на Левски които са корумпирали съдиите да свирят мача в тяхна полза.Иначе оправия няма.Сега всички се нахвърлят върху жертвите,сякаш те не показаха,че футболно са с КЛАСИ над Левски и ги надиграват тотално по всички линии.Единствения начин за победа на сините бе "другия начин" и Левски не се посвени да го използва.За това съд и да лежат в затвора.Това е положението

Чорбарска му логика...


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта