13 кръг: Литекс - Локомотив Пд - 0:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Reckless
Мнения: 2195
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: 13 кръг: Литекс - Локомотив Пд - 0:0 FT

Мнениеот Reckless » 25 окт 2015 03:57

sandi74 написа:
Vincenzo написа:Чиста дузпа и никаква засада. Иначе Камбура можеше 5 пъти да я бие преди това... Второто полувреме едва излизахме от нашата половина, но се видя, че сме прекалено слаби физически, за да се надиграваме с Литекс. Ония черния норвежец и Асприля иначе са голяма класа... може би най-добрите офанзивни футболисти в А група, според мен.

За Асприля съм съгласен ама Йонсен е супер некадърен.Чеп за зеле не става от него.

Абе Йонсен, както си е некадърен, почти във всеки мач си вкарва по едно голче :)

мили
Мнения: 1357
Регистриран на: 09 мар 2013 00:25

Re: 13 кръг: Литекс - Локомотив Пд - 0:0 FT

Мнениеот мили » 25 окт 2015 09:13

Reckless написа:
sandi74 написа:
Vincenzo написа:Чиста дузпа и никаква засада. Иначе Камбура можеше 5 пъти да я бие преди това... Второто полувреме едва излизахме от нашата половина, но се видя, че сме прекалено слаби физически, за да се надиграваме с Литекс. Ония черния норвежец и Асприля иначе са голяма класа... може би най-добрите офанзивни футболисти в А група, според мен.

За Асприля съм съгласен ама Йонсен е супер некадърен.Чеп за зеле не става от него.

Абе Йонсен, както си е некадърен, почти във всеки мач си вкарва по едно голче :)

Не ставай смешен. Вкарвал всеки мач. Затова има 3 гола в 13 мача.

Потребителски аватар
Vincenzo
Мнения: 1113
Регистриран на: 25 сеп 2011 15:20

Re: 13 кръг: Литекс - Локомотив Пд - 0:0 FT

Мнениеот Vincenzo » 25 окт 2015 12:08

Не знам.. аз имам наблюдения от него само за последните няколко мача.. доста добре се справя. Но наистина, като се има предвид офанзивните играчи на другите челни отбори, не виждам по-добро нападение. Може би само Лудогорец с новия румънец.
Изображение

Reckless
Мнения: 2195
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: 13 кръг: Литекс - Локомотив Пд - 0:0 FT

Мнениеот Reckless » 26 окт 2015 02:31

мили написа:
Reckless написа:
sandi74 написа:
Vincenzo написа:Чиста дузпа и никаква засада. Иначе Камбура можеше 5 пъти да я бие преди това... Второто полувреме едва излизахме от нашата половина, но се видя, че сме прекалено слаби физически, за да се надиграваме с Литекс. Ония черния норвежец и Асприля иначе са голяма класа... може би най-добрите офанзивни футболисти в А група, според мен.

За Асприля съм съгласен ама Йонсен е супер некадърен.Чеп за зеле не става от него.

Абе Йонсен, както си е некадърен, почти във всеки мач си вкарва по едно голче :)

Не ставай смешен. Вкарвал всеки мач. Затова има 3 гола в 13 мача.

Имам предвид от последните срещи, откакто влиза като резерва.


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта