Случайност? Не мисля!!1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Dog
Мнения: 270
Регистриран на: 18 юли 2010 16:31
Контакти:

Re: Случайност? Не мисля!!1

Мнениеот Dog » 26 юли 2015 22:17

Мастър на глупаците ,ти от кой отбор си точно ? Ако са повече от два , може да не отговаряш .

Потребителски аватар
ss1914
Мнения: 683
Регистриран на: 01 мар 2012 22:00
Контакти:

Re: Случайност? Не мисля!!1

Мнениеот ss1914 » 26 юли 2015 22:18

Dog написа:Мастър на глупаците ,ти от кой отбор си точно ? Ако са повече от два , може да не отговаряш .

На Литекс 3, тоя дето е във В група.
Българио, за тебе те умряха,
една бе ти достойна зарад тях,
и те за теб достойни, майко, бяха
И твойто име само кат мълвяха,
умираха без страх .

Dog
Мнения: 270
Регистриран на: 18 юли 2010 16:31
Контакти:

Re: Случайност? Не мисля!!1

Мнениеот Dog » 26 юли 2015 22:24

:lol: Хахахахаха, приятна вечер, хора !

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6851
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Случайност? Не мисля!!1

Мнениеот veni__85 » 26 юли 2015 22:59

Само циганин може да каже не мислА , вместо не мислЯ.

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Случайност? Не мисля!!1

Мнениеот Синьо сърце » 26 юли 2015 23:25

Не е случайност и не мисля. Лайното 2 в 1 пробва нещата след разгрома преди две седмици, за да се опита да си изгради стратегия за опит за реванш. Но реванш няма да има. Операция " Багратион" е в пълен ход до окончателен и безапелационен разгром над противника.
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Reckless
Мнения: 2195
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: Случаеност? Не мисла!!1

Мнениеот Reckless » 27 юли 2015 01:13

ralka_levskarka написа:
W84me написа:
ralka_levskarka написа:
MaX написа:Толкова фрапантна колкотo незачетения гол на Бодуров за купата преди две години, не свирената 1000 процентова дузпа с червен картон на Ели срещу Георги Миланов същата пролет, ....

Добре бе що при 10:11 не вкарахте? 25 минути ви бяха малко ли?

Е нали трябва да имат удар към вратата, те горките не минаха центъра :mrgreen:

Как, уе, Асприля каза, че е черният Меси :lol: :lol: :lol:

Това само на теб на ушенце ли ти го каза, или чуваш гласове ?

drvasko98
Мнения: 6954
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Случаеност? Не мисла!!1

Мнениеот drvasko98 » 27 юли 2015 09:24

hd29 написа:.Единствената грешка на съдията бе незачитането на гола,всичко друго е търсене ''на теле под вола''.


Щом това му е единствената грешка за целия мач значи е случаЕност. Защото ако съдията трябва да помага на някого няма да чака да случи нещо, което се случва 5 пъти в цяло първенство, за да си прояви пристрастията, нали така?

komandini
Мнения: 265
Регистриран на: 19 ное 2010 09:44
Контакти:

Re: Случаеност? Не мисла!!1

Мнениеот komandini » 27 юли 2015 10:02

MaX написа:Толкова фрапантна колкотo незачетения гол на Бодуров за купата преди две години, не свирената 1000 процентова дузпа с червен картон на Ели срещу Георги Миланов същата пролет, ....

Смешко ловешки вземи малко погледни тая ситуация от тогава, Базил се опитва да изчисти топката и в тоя момент един от вашите го рита в крака с който точно се опитва да ритне топката, той не рита топката и след това тя влезе в мрежата. Освен това имаше засада при паса след подаването бе калпак!!!

Потребителски аватар
Brannik82
Мнения: 801
Регистриран на: 14 окт 2010 10:48

Re: Случайност? Не мисля!!1

Мнениеот Brannik82 » 27 юли 2015 10:23

Drunken_Master написа:Защото сте жалки,бе ! Вижте се само,съдиите ви подпират и пак не сте доволни.Перуката да влезе и два-три гола да ви вкара...
Сега след като стана ясно и на най-болните левскари,кой аджаба е собственика ви,подпирането ще продължи и през следващите 20 години...
Не случайно Левски е к*рвата на всички власти...Кажете нещо и за комунизма...

Абе палячо, нещо за дузпата на Локо Пд да кажеш, а? Защо Таско педала се уплаши да даде същата такава, а? Съсредоточи се в другите спортове - баскетбол, кърлинг, бадминтон.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Случаеност? Не мисла!!1

Мнениеот ralka_levskarka » 27 юли 2015 10:39

Reckless написа:Това само на теб на ушенце ли ти го каза, или чуваш гласове ?



"Футболът е игра, която често ни кара да си припомним фразата "Никой не е пророк в собствената си страна" - така започва материал в местния сайт ettiempo.com за 2б-годишния футболист на ловчанлии. Това определение пасва като ръкавица на родения в Меделин Данило Морено Асприля, който от началото на 2014 година гради успешна кариера в България. През миналата седмица името му окупира всички челни заглавия в спортните медии. Грандиозният му гол срещу Лудогорец пък бе излъчен от много сайтове по света. И от всички, включително и от най-големите, бе определен, че е в стил Марадона, пише изданието, след което публикува и интервю с Асприля.

"Голът беше избран за №1, а аз бях определен за играча на кръга. Колегите ми ме хвалят, защото не бяха виждали на живо такова изпълнение. Аз съм щастлив, защото получих доста поздравления, оцениха играта и труда ми. Освен това попадението ми донесе и подаръци - бутилка шампанско, статуетка и скъп часовник. Коментаторът на мача каза, че съм вкарал като Марадона, като Лео Меси. И сега съотборниците ми ме наричат Черния Меси. Попадението е важно, бе срещу шампиона на България. С него стартирахме с победа в първия кръг, а това бе от голямо значение. Защото целите ни са високи, очакванията към нас също. Започнахме успешно кампанията и искаме да станем шампиони. Ако не успеем, то поне трябва да вземем квота за европейските турнири", каза Данило и подчерта, че скоро кариерата му може да продължи в друг европейски шампионат.

"Имам още две години от договора си с Литекс. Доволен съм. Но въпреки това моето желание, а и това на клуба, е да осъществим трансфер в по-силно първенство. Ако това не се случи до края на затварянето на трансферния прозорец през лятото, то ще е през зимния пазар", заяви 26-годишният футболист и призна, че все още изчаква добро предложение от голям клуб.

"Ръководството ми е показвало конкретни оферти, пристигнали за мен. Отделно от това получавам обаждания със запитвания от доста отбори. Водя разговори c Литекс пo темата и заедно ще изберем най-доброто за двете страни", каза Асприля.

"В последните 6 месеца се чувствам малко самотен в Ловеч. Преди това делях стая с приятеля си, съотборник и сънародник Вилмар Джордан. Той обаче беше продаден през зимата. Не виждам проблеми да продължа да играя в България, но по-скоро чувствам, че е време да напусна. Мисля, че вече затварям кръга в тази страна. Идеята ми е да премина в по-силен отбор, в по-силно първенство. С ръководството на Литекс няма да изпуснем тази възможност. Засега предложенията са повече от турски отбори, но ще видим какво ще стане", посочи загадъчно играчът.

А изданието завършва материала: "Неоценен у нас, Данило ще пробва да донапише собствената си история в Европа, да вкарва красиви голове и да привлича внимание. Това го може."
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта