Случайност? Не мисля!!1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Случайност? Не мисля!!1

Мнениеот Синьо сърце » 26 юли 2015 21:57

Drunken_Master написа:
Dog написа:Моята истина, съдиите в БГ са супер зле. Вчера Праско не даде чиста дузпа, след което се оплете в компенсации. Същото като на финала за купата, когато оня дебил трябваше първо да изгони Стойчев и след това пак тънко осиране , това е .

Ахахахахахах тоя тръгна и за финала да пише...:ДДДДДДДДДДДДД

Що да не пише? Ти като изписа камион с глупости тука, нещо смислено каза ли? А той реално оценява нещата и за финала, и за вчера. Ти кой беше, че да казваш кой и дали да пише, че не се сещам, а?
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: Случайност? Не мисля!!1

Мнениеот DrAvalanche » 26 юли 2015 21:58

Dog написа:Ти оранжеви чорбарю, бил ли си вчера на мача ?
Имаше петима сглобяващи къщички за пиленца. Дали той е бил един от тях?
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dog
Мнения: 270
Регистриран на: 18 юли 2010 16:31
Контакти:

Re: Случайност? Не мисля!!1

Мнениеот Dog » 26 юли 2015 21:59

Случаят му е , че е малък комплексиран чорбаро - едикакъв си .....

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Случайност? Не мисля!!1

Мнениеот Синьо сърце » 26 юли 2015 22:05

Dog написа:Случаят му е , че е малък комплексиран чорбаро - едикакъв си .....

[offtopic]Точният термин е "червенотурчин"... :)[/offtopic]
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19810
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Случайност? Не мисля!!1

Мнениеот Drunken_Master » 26 юли 2015 22:07

Защото сте жалки,бе ! Вижте се само,съдиите ви подпират и пак не сте доволни.Перуката да влезе и два-три гола да ви вкара...
Сега след като стана ясно и на най-болните левскари,кой аджаба е собственика ви,подпирането ще продължи и през следващите 20 години...
Не случайно Левски е к*рвата на всички власти...Кажете нещо и за комунизма...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Blue1914
Мнения: 2067
Регистриран на: 25 фев 2012 14:59
Контакти:

Re: Случайност? Не мисля!!1

Мнениеот Blue1914 » 26 юли 2015 22:09

Dog написа:Случаят му е , че е малък комплексиран чорбаро - едикакъв си .....


Е той малоумен ли е, да не е разбрал още, че люляците все още не са се накичили с червени петолъчки? :mrgreen: Шампион ли е тръгнал да става? :mrgreen:

Ами тука грухти, че както винаги съдията ни бил бутнал... за да ощети Литекс... за да помогне на Лудогорец. Обърках се. :lol: Колко трябва да ти е тъжно, за да ти се въртят такива неща в главата :(
Последна промяна от Blue1914 на 26 юли 2015 22:17, променено общо 1 път.

Dog
Мнения: 270
Регистриран на: 18 юли 2010 16:31
Контакти:

Re: Случайност? Не мисля!!1

Мнениеот Dog » 26 юли 2015 22:10

Жалкото е, че тези палячовци малко или много влияят на мачовете и развалят и малкото хубави двубои, какъвто беше вчерашния. А ти Мастъре си извънредно тъп, самоубий се, България няма нужда от такива боклуци като теб ! Побързай !

Потребителски аватар
ss1914
Мнения: 683
Регистриран на: 01 мар 2012 22:00
Контакти:

Re: Случайност? Не мисля!!1

Мнениеот ss1914 » 26 юли 2015 22:10

Drunken_Master написа:Защото сте жалки,бе ! Вижте се само,съдиите ви подпират и пак не сте доволни.Перуката да влезе и два-три гола да ви вкара...
Сега след като стана ясно и на най-болните левскари,кой аджаба е собственика ви,подпирането ще продължи и през следващите 20 години...
Не случайно Левски е к*рвата на всички власти...Кажете нещо и за комунизма...

Ще се разплачеш ли :) я кажи за Инджов и ония другия
Българио, за тебе те умряха,
една бе ти достойна зарад тях,
и те за теб достойни, майко, бяха
И твойто име само кат мълвяха,
умираха без страх .

Dog
Мнения: 270
Регистриран на: 18 юли 2010 16:31
Контакти:

Re: Случайност? Не мисля!!1

Мнениеот Dog » 26 юли 2015 22:11

Drunken_Master написа:Защото сте жалки,бе ! Вижте се само,съдиите ви подпират и пак не сте доволни.Перуката да влезе и два-три гола да ви вкара...
Сега след като стана ясно и на най-болните левскари,кой аджаба е собственика ви,подпирането ще продължи и през следващите 20 години...
Не случайно Левски е к*рвата на всички власти...Кажете нещо и за комунизма...
Кой не е доволен, бе ,глупак, някой левскар да е пуснал тема за съдийството, Люпко Петрович или Стойчо Стоев да са казали нещо ? Глупак !

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Случайност? Не мисля!!1

Мнениеот Синьо сърце » 26 юли 2015 22:16

Drunken_Master написа:Защото сте жалки,бе ! Вижте се само,съдиите ви подпират и пак не сте доволни.Перуката да влезе и два-три гола да ви вкара...
Сега след като стана ясно и на най-болните левскари,кой аджаба е собственика ви,подпирането ще продължи и през следващите 20 години...
Не случайно Левски е к*рвата на всички власти...Кажете нещо и за комунизма...

Вижте го колко беше лесен и как му лъсна душицата жореатанасовска... :) . Обаче, душице, ГА знае много добре кои са ни собствениците и не лае, усещаш ли? Много ви беше зор да е Пеевски, ама няма как да стане. Но пък ДПС Инджов е първа писта акционер на Армията. :) Кеф, гелкефим, гел! :mrgreen:
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта