10 кръг: Литекс - Марек - 3:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23682
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: 10 кръг: Литекс - Марек - 3:0 FT

Мнениеот paceto » 01 окт 2014 00:07

ribara999 написа:
paceto написа:Какво са търсели гола след като те нямат и един удар във вратата и целият мач се игра пред тяхната. Малко моменти имаше, в които минаваха центъра и стигаха до полето на Литекс. Това не е сериозно изказване ако наистина е казал подобно нещо.

Вторият жълт картон за играча на Марек е безспорен - хващане през кръста и събаряне на земята, а играча на Литекс се откъсваше сам по фланга.


Не знам някой да е спорил за втория жълт картон,но кажи според теб първият имаше ли го....? На нас единственият силен мач ни беше срещу Ботев.Във всички други мачове не сме показали нищо.Няма идея,няма борба.Вчера според мен си играехме за 0:0,глуха защита и напред,ако стане някоя контра...Друг е въпроса,че "нападателите" ни,уж с опит в А група,имат общо два гола в 10 мача и то от дузпи.


Тази ситуация не мога да я коментирам, защото съм я пропуснал, но дай да не изпадаме в такива дребнавости, защото ако не беше второто му нарушение нямаше да питаш дали е имало такова за първото му :) Жълти картони се дават често къде ги има, къде ги няма и не се коментират толкова тези картони, но вината за втората си е изцяло по вина на играча, че тръгна в свободен стил по борба да го поваля на терена. Поне да беше с крак го спънал можеше и картон да не му се даде, ама да тръгне с ръце да играеш при положение, че във футбола е забранено да играеш с ръце дори да посягаш към някой играч си е направо глупава постъпка :)

И го оспорва не фен на Марек, а такъв на Пирин, който беше пуснал дори отделна тема за случаят. Явно момчето още го болеше, че отпаднаха за Купата от Литекс :)


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта