Страница 1 от 5

Литекс продаде Георги Миланов на ЦСКА (Москва)

Публикувано: 21 ное 2012 06:19
от Parmalat
[center]Изображение[/center]
Националът Георги Миланов ще заиграе в руския гранд ЦСКА (Москва) след Нова година. Договорът му със столичния тим е вече готов и само чудо може да промени нещата. Литекс се е разбрал и с руснаците, които ще платят 2 милиона евро. Сумата може да нарасне в зависимост от представянето на играча. Ловчанлии ще държат и сериозен процент при бъдещ трансфер на Миланов. Преди няколко седмици Георги, който е считан за най-силния футболист в "А" група, призна, че вероятно е дошло време за раздяла с близнака си Илия, който е само 5 минути по-голям от него.
С продажбата на Миланов Литекс ще си гарантира финансирането до края на сезона. Вероятно на трансферния пазар ще излезе и друг национал - Николай Бодуров, но до момента към него няма сериозен интерес.
Георги ще доиграе полусезона в Ловеч, след което ще се присъедини към новия си тим с отварянето на трансферния прозорец.
Трансферът на Миланов е поредният силен ход на Литекс. Тимът от Ловеч осъществи и последният засега голям трансфер в българския футбол - този на Станислав Манолев в ПСВ Айндховен.
http://football.sportal.bg/news.php?news=397376
Мисля че това е крачка напред за Георги Миланов.ЦСКА Москва са на първо място в Руското Първенство.Два милиона евро плюс допълнително покачване вероятно от брой изиграни мачове и бъдещ процент от трансфер е добра сделка.

Re: Литекс продаде Георги Миланов на ЦСКА (Москва)

Публикувано: 21 ное 2012 06:28
от kireto2
Крайно време е Миланов да се махне от "А" група, всеки който иска да стане истински футболист, трябва да играе в първенство в което се играе истински футбол! Успех!

Re: Литекс продаде Георги Миланов на ЦСКА (Москва)

Публикувано: 21 ное 2012 06:41
от Red_Pride
2 милиона евро са смешни пари за отбор като ЦСКА М.Ако нашето момче се казваше Георги Миланович със сигурност щеше да се харчи далеч по-добре.Все пак колкото по -рано се махне от А група по добре за него,пожелавам му успех!

Re: Литекс продаде Георги Миланов на ЦСКА (Москва)

Публикувано: 21 ное 2012 07:30
от Pride
Браво школата дето създаде Ганчев е за пример на всички.

Re: Литекс продаде Георги Миланов на ЦСКА (Москва)

Публикувано: 21 ное 2012 07:31
от Ivo-Chernomoretz
Жалко , че такива таланти напускат България......

Re: Литекс продаде Георги Миланов на ЦСКА (Москва)

Публикувано: 21 ное 2012 08:04
от wolf
Ivo-Chernomoretz написа:Жалко , че такива таланти напускат България......

Е какво да правят??

Re: Литекс продаде Георги Миланов на ЦСКА (Москва)

Публикувано: 21 ное 2012 08:06
от Ivo-Chernomoretz
wolf написа:
Ivo-Chernomoretz написа:Жалко , че такива таланти напускат България......

Е какво да правят??


Нямат голямо бъдеще , но замисли се с тази тенденция футболът ни не върви добре ...

Re: Литекс продаде Георги Миланов на ЦСКА (Москва)

Публикувано: 21 ное 2012 08:13
от wolf
Ако всичките ни таланти играят в големия клубове няма място за притеснение тъй като се предполага, че националния ще е на топ ниво. Първенството има много други проблеми преди да стигне до читави играчи.

Re: Литекс продаде Георги Миланов на ЦСКА (Москва)

Публикувано: 21 ное 2012 08:47
от mistreated
За мен това са малко пари... Гошко Миланов заслужаваше по-добър трансфер, но явно никой вече не обръща внимание на А група освен руснаците и турците.

Re: Литекс продаде Георги Миланов на ЦСКА (Москва)

Публикувано: 21 ное 2012 08:51
от mironi88
А, дано. Малко са му парите, но в случая аз се надявам трансфера да е факт. Щото и Ивелин Попов поцъка в Блекбърн ден-два, ама накрая в Газиентеп си изкара младините.