Литекс - Левски 1:2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: Литекс - Левски 1:2

Мнениеот samobotev » 17 апр 2009 20:07

0007 написа:

litex02 написа:ЕХ тряаше да ги БИЕММММ



Мечти...



litex02 написа:кви мечти ве дрислио ? второто полувреме нямахте удар във вратата ! тотално ва смазахме поне 4:2 трябваше да е резултата не ме ядосваи ся ве ГОВЕДООООООО

хаха ще ме спукате от смях,то и двата отбора нямаха удар към вратата на противника :D .Този мач беше 100% нареден,играчите на двата отбора играят играят и като стигнат наказателното поле на противника се спъват в топката.Най ми стана смешно в края на мача когато един от Литекс подаде на левскар който пък без да иска прескочи топката,тя се озова в оранжев,който чудейки се какво да прави с нея остави топката да излезе в тъч :D :lol:

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23895
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Литекс - Левски 1:2

Мнениеот delqnski47 » 17 апр 2009 20:09

BlueS написа:
neco1960 написа:
BlueS написа:Айдеееее титлата е в синьооооо, биййй чорбата по главата биййй бийй бийй :D

ТЪПАНАР С ТЪПАНАР !!!
ЗА КАКВА ТИТЛА БЪЛНУВАШ ВЕ ПЕДАЛ СМОТАН ГЛЕДАЙ КЛАСИРАНЕТО!!!


Прасчо ти го гледай от 9-ти май нататък, предричам ви 3-4 поредни загуби само си вижтее програмата, не ви виждам в тея мачове :D

За дербито с вас най много поредният тъп мач да удариме,с Локото те са силни в момента и не знам как ще завърши,а пък Литекс ако играят така както играха с вас ше ни бият през крив макарон ;)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

BlueS
Мнения: 87
Регистриран на: 11 фев 2009 22:10

Re: Литекс - Левски 1:2

Мнениеот BlueS » 17 апр 2009 20:10

delqnski47 написа:Аз останха с впечатление,че съдиите на този мач бяха изключително слаби!Все пак поздравявам Левски за играта,която показаха и победата,а пък Литекс ако продължават такашще изпаднат най-много!Според мене това беше много ама МНОГО слаба игра на Литекс...чудя се защо!



браво един истински фен който се изказа безпристрастно, браво пич и успех за 2рото място, с локо сф и черно море ще бъде трудно но предполагам че ще сте 2ри накрая

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23895
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Литекс - Левски 1:2

Мнениеот delqnski47 » 17 апр 2009 20:11

samobotev написа:
0007 написа:

litex02 написа:ЕХ тряаше да ги БИЕММММ



Мечти...



litex02 написа:кви мечти ве дрислио ? второто полувреме нямахте удар във вратата ! тотално ва смазахме поне 4:2 трябваше да е резултата не ме ядосваи ся ве ГОВЕДООООООО

хаха ще ме спукате от смях,то и двата отбора нямаха удар към вратата на противника :D .Този мач беше 100% нареден,играчите на двата отбора играят играят и като стигнат наказателното поле на противника се спъват в топката.Най ми стана смешно в края на мача когато един от Литекс подаде на левскар който пък без да иска прескочи топката,тя се озова в оранжев,който чудейки се какво да прави с нея остави топката да излезе в тъч :D :lol:

Да наистина това накрая беше странно! :D
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23895
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Литекс - Левски 1:2

Мнениеот delqnski47 » 17 апр 2009 20:13

BlueS написа:
delqnski47 написа:Аз останха с впечатление,че съдиите на този мач бяха изключително слаби!Все пак поздравявам Левски за играта,която показаха и победата,а пък Литекс ако продължават такашще изпаднат най-много!Според мене това беше много ама МНОГО слаба игра на Литекс...чудя се защо!



браво един истински фен който се изказа безпристрастно, браво пич и успех за 2рото място, с локо сф и черно море ще бъде трудно но предполагам че ще сте 2ри накрая

Мерси за успеха приятелю,ще го имам впредвид!Но аз ще ти кажа да не бързаш толкова с класирането в бъдеще! ;)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Литекс - Левски 1:2

Мнениеот 0007 » 17 апр 2009 20:14

delqnski47 написа:Аз останха с впечатление,че съдиите на този мач бяха изключително слаби!Все пак поздравявам Левски за играта,която показаха и победата,а пък Литекс ако продължават такашще изпаднат най-много!Според мене това беше много ама МНОГО слаба игра на Литекс...чудя се защо!

Ето едно безпристрастно мение-БРАВО.А мача според мен не си беше уговорен иначе е нормално като Левски се натикаха във собствената си половина и да играят на контри да няма много шансове за Литекс ;)
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

blue_ power1
Мнения: 833
Регистриран на: 17 юни 2008 16:11
Контакти:

Re: Литекс - Левски 1:2

Мнениеот blue_ power1 » 17 апр 2009 20:17

Ще падна от смях,когато падаме сме трагични,когато бием в труден мач-той непременно е уреден,хайде малко по-спокойно бе,че ТОМ,като свърши батериите,Литекс не направиха свястна атака,гледайте мача,не се занимавайте с простотии,че има какво да се желае от Левски да, ама глупостите тук край нямат....

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Литекс - Левски 1:2

Мнениеот Blue_Lion » 17 апр 2009 20:19

Абе за кво се плюете и се храните не мога да ви разбера ??? И то във форуми :lol: :lol: Айде тая енергия която я хабите по форумите,да я запазите за трибуните за подкрепа на отборите който харесвате ;) Сините фенове да не избързваме с радостта,че миналия кръг не бяхме толкова словоохотливи ! Ако Левски спечели титлата,тогава е време за радост.Сега е време за реална преценка на ситуацията в отбора,защото се вижда,че има какво да се дялка в тима !
Изображение

ЛЕВСКАРКА
Мнения: 1796
Регистриран на: 28 ное 2008 11:26
Skype: на, който му трябва да пита.
Местоположение: ст, Георги Аспарухов, сектор Б.
Контакти:

Re: Литекс - Левски 1:2

Мнениеот ЛЕВСКАРКА » 17 апр 2009 20:32

Стана 1 интересен мач. Синята публика беше велика и то като гостуват. Агидката на домакините, по 1 време не се чуваха. Важни 3 точки за Левски. Днес както се казва беше денят на Гонзо, с головете, след които победихме. след тази победа съхраняваме някакви шансове за титлата.
България има природни богатства ,
България има народ несломим.
България има от всичко по-малко,
но само един Левски
футболен тим.
Мъждукат и други тимчета разни
мъждукат ,но Левски блести.
Левски,Левски,Левски.

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: Литекс - Левски 1:2

Мнениеот samobotev » 17 апр 2009 20:32

Каква титла бе пичове след головете и двата отбора не отправиха и един удар към вратата на противника,играят играят и като стигнат наказателното поле и хоп дадат топката на някой защитник да изчисти :D .Смях след такъв мач има два варианта или двата отбора са много слаби и без никаква идея в атака или мача е бил нареден,с оглед на първите 18 минути от него когато аз си мисля,че е второто.Поне аз за първи път гледам мач в който първите 15 минути влизат три гола и после близо 80 минути двата отбора да се чудят какво да правят с топката


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта