ЦСКА - Литекс - 1:0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
zino
Мнения: 68
Регистриран на: 09 апр 2010 17:16
Контакти:

Re: ЦСКА - Литекс

Мнениеот zino » 19 апр 2010 16:23

marmi52 написа::mrgreen:

В момента Литекс са далеч по-класния отбор и ако играят на пълни обороти нищо добро не чака ЦСКА. Още повече, че ловчалии ще бъдат психически необременени, защото на практика са вече шампиони ! 8-)
Не ми е приятно да го призная, но Литекс заслужено ще стане тази година шампион просто, защото са най-малко слабия отбор у нас ... 8-) Всички други са безобразно слаби ! 8-)


Кажи ми силен мач на Литекс като гост този сезон :?:
болят ме пръстите много щраках, препих, преядох, не ставам...не приемам извинения от типа – малко сме преуморени, един ми ходи назад, друг настрани, трети ми скача надолу.

Потребителски аватар
Lord_Dexter
Мнения: 636
Регистриран на: 02 юли 2009 10:32
Контакти:

Re: ЦСКА - Литекс

Мнениеот Lord_Dexter » 19 апр 2010 16:30

marmi52 написа::mrgreen:

В момента Литекс са далеч по-класния отбор и ако играят на пълни обороти нищо добро не чака ЦСКА. Още повече, че ловчалии ще бъдат психически необременени, защото на практика са вече шампиони ! 8-)
Не ми е приятно да го призная, но Литекс заслужено ще стане тази година шампион просто, защото са най-малко слабия отбор у нас ... 8-) Всички други са безобразно слаби ! 8-)



Горе долу съм съгласен с изключение на това че Литекс НА ПРАКТИКА СА ВЕЧЕ ШАМПИОНИ, на практика означава, че това вече е факт, а то не е докато има дори и математическа възможност да не са те - даже има възможност (математическа) и Славия да са шампиони което означава че на практика не са шампиони... :)

ПП Не че вярвам че някои друг ще бъде шампион, но по принцип според мен така е по-правилно :shock:
let's put a smile on that face...
Още много време ще чакате за славна история....

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: ЦСКА - Литекс

Мнениеот PFC Litex » 19 апр 2010 16:33

zino написа:Кажи ми силен мач на Литекс като гост този сезон :?:


Локомотив София и Черноморец
Изображение

Потребителски аватар
zino
Мнения: 68
Регистриран на: 09 апр 2010 17:16
Контакти:

Re: ЦСКА - Литекс

Мнениеот zino » 19 апр 2010 16:35

PFC Litex написа:
zino написа:Кажи ми силен мач на Литекс като гост този сезон :?:


Локомотив София и Черноморец


Локото тогава бяха безобразно слаби,Литекс също слаби,а Черноморец завършиха мача със 9 човека и съдийството беше скандално ;)
болят ме пръстите много щраках, препих, преядох, не ставам...не приемам извинения от типа – малко сме преуморени, един ми ходи назад, друг настрани, трети ми скача надолу.

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6348
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: ЦСКА - Литекс

Мнениеот mistreated » 19 апр 2010 16:37

Троен мач, но за жалост изхода му зависи само и единствено от подхода на Литекс, а не този на ЦСКА. Нашите колкото и да се напъват, просто толкова си могат. И колкото и да сме трагични в защита най-интересното е, че сме отбора с най-малко допуснати голове в първенството и с Литекс заедно имаме най-малко загуби. С хиксове обаче европейска квота не се печели, камо ли титла. Надявам се да успеем да вкараме гол, който може би ще стигне да победим, ама се съмнявам... Въпреки всичко имаме достатъчно добри шансове за третото място и ако приемем, че на Левски програмата е доста лека и най-вероятно ще ни изпреварят, то една победа над Локо Сф ни извежда пред тях в класирането, а тяхната програма определено не е по-лека от нашата. Все още всичко е възможно.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: ЦСКА - Литекс

Мнениеот PFC Litex » 19 апр 2010 16:40

zino написа:
PFC Litex написа:
zino написа:Кажи ми силен мач на Литекс като гост този сезон :?:


Локомотив София и Черноморец


Локото тогава бяха безобразно слаби,Литекс също слаби,а Черноморец завършиха мача със 9 човека и съдийството беше скандално ;)

Ти питаш за силни мачове, е казах ти. Сега почваш тези били слаби, онези били в дупка.

mistreated написа:И колкото и да сме трагични в защита най-интересното е, че сме отбора с най-малко допуснати голове в първенството и с Литекс заедно имаме най-малко загуби.

Отбора с най-малко допуснати голове в първенството е Литекс.

Литекс 47:14
ЦСКА 40:19
Изображение

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6348
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: ЦСКА - Литекс

Мнениеот mistreated » 19 апр 2010 16:53

PFC Litex
[quote="mistreated написа:
И колкото и да сме трагични в защита най-интересното е, че сме отбора с най-малко допуснати голове в първенството и с Литекс заедно имаме най-малко загуби.

Отбора с най-малко допуснати голове в първенството е Литекс.

Литекс 47:14
ЦСКА 40:19[/quote]

Прав си, моя грешка. Но от тези 19 3 са служебни от Локо Мз.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА - Литекс

Мнениеот POPCORN » 19 апр 2010 17:27

mistreated написа:
PFC Litex
[quote="mistreated написа:
И колкото и да сме трагични в защита най-интересното е, че сме отбора с най-малко допуснати голове в първенството и с Литекс заедно имаме най-малко загуби.

Отбора с най-малко допуснати голове в първенството е Литекс.

Литекс 47:14
ЦСКА 40:19


Прав си, моя грешка. Но от тези 19 3 са служебни от Локо Мз.[/quote]
айде 2 ,че те 1 ни бяха вкарали :)но пак разликата не е толкова голяма!
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23893
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ЦСКА - Литекс

Мнениеот delqnski47 » 19 апр 2010 20:17

Cherven_poboinik написа:Падаме .. ;) :(

Само да вметна че ще играем на ''Армията''.... ;)
Винаги съм чувствал моя отбор безсмъртен когато играе на ''Българска Армия'' независимо колко е слаб,и колко е силен!Освен онова 0:3 срещу Миньор,аз за друга загуба а ''Армията'' не си спомням....освен да има там 1 или 2 но са си пак малко!
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
pehopeho
Мнения: 1207
Регистриран на: 06 авг 2009 10:12
Контакти:

Re: ЦСКА - Литекс

Мнениеот pehopeho » 19 апр 2010 20:39

orgi написа:
sven_goran написа:
sven_goran написа:1-2
ЦСКА са трагични! :shock:

ми да защото на нас не дават за всяко докосване дузпа.от първите 4ти отбора само на Цска не са правени подаръци този сезон


ок аз ще ти дам факти.
литекс:2точки подарени от мача с перник
локо софия:мача с пирин и безброй дузпи
левски:2подарени точки от мача с перник и 1 от мача с бургас
цска:нищо
че сме си зле си го знаем,ама погледнете и другите

"левски:2подарени точки от мача с перник " Айде много моля, мача свърши 3 на 1. И не ми казвай, че без дузпата нямаше да бием, защото веднага те питам какво щеше да стане във Варна, ако за купата не ни бяха отменили редовен гол в края на първото полувреме. Резултата ставаше 2 на 1 за Левски! И те питам кое е по-лошо да ти отнемат 2 точки за първенството или да ти отрежат главата за купата?!
Относно мача, предимство за Литекс. Просто са по-класния отбор в момента. Ако ЦСКА се мобилизира на 100 %, може да измъкне нещо, дори и победа.
Не си сложих портрет на Лупи на стената, защото остави нещата на половина, но обещавам да си сложа на Митко Борисов, ако ги доведе до край!!!
http://vbox7.com/play:efeaf1c3


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта