Нужда от модераторска помощ, тук!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот paceto » 01 фев 2022 18:36

Има опцията доклад, а също така и линк към мнението понеже не съм врачка, за да знам в коя тема е писано това.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Warped » 02 фев 2022 15:14

Няма форум за игрите в Пекин
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот ogrizko » 18 мар 2022 11:00

Искам да попитам, останалите какво виждате като Важни Съобщения .....т.е. тия съобщения дето са над темите дето обикновено пишем в тях. Щото на мен постоянно ми излизат някакви теми дето би трябвало да ми излизат ако съм във форума на Левски. Ето какво виждам като най-горните и важни явно теми:


Без цензура!
от modor » 16 май 2020 11:11 » в Левски
Отговори: 36959
Преглеждания: 1471507
Последно мнениеот honda Виж последните мнения
18 мар 2022 09:46


Един е Жоро Илиев!
от more » 17 авг 2011 20:06
Отговори: 100
Преглеждания: 23321
Последно мнениеот Ron Jeremy Виж последните мнения
16 дек 2019 15:59

Играч на мача, в мачовете на Черно Море
от DanielGeorgiev » 13 ное 2010 22:41
Отговори: 965
Преглеждания: 52489
Последно мнениеот ogrizko Виж последните мнения
25 ное 2017 21:42

Черно море - "Не се гаси,туй що не гасне''
от xWarden » 15 фев 2010 15:57
Отговори: 356
Преглеждания: 21610
Последно мнениеот Sole Виж последните мнения
30 май 2020 00:53


Днес се усмихнах,защото... ?
Прикачен(и) файл(ове) от Madridist » 02 окт 2009 23:19 » в Левски
Отговори: 19935
Преглеждания: 4378967
Последно мнениеот Uoa Виж последните мнения
20 фев 2022 02:13

Нужда от модераторска помощ, тук!
от SkArY_9 » 02 сеп 2009 17:33 » в Левски
Отговори: 5471
Преглеждания: 2045512
Последно мнениеот Warped Виж последните мнения
02 фев 2022 15:14


ПРАВИЛА НА ФОРУМА!
от stenly » 24 яну 2009 11:12 » в Левски
Отговори: 1
Преглеждания: 140930
Последно мнениеот stenly Виж последните мнения
04 апр 2009 10:59

Демек 3 от темите са от нашия форум, а 4 от темите са от подфорума на Левски. А изобщо не искам да ми излизат докато преглеждам нашия форум. И по принцип така ги виждам темите и без да съм се логнал във форума.
Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот paceto » 18 мар 2022 20:10

Ами има такива, които са за целият форум и такива само за определеният раздел.
В раздела на Черно Море има само теми за тях и не виждам такива за Левски?

Без Цензура е за целият форум както и останалите долу. Просто темата е създадена в раздела на Левски и затова излиза там, но тя е за целият форум.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот ogrizko » 18 мар 2022 22:13

Благодаря за отговора.
Ами, при това положение ...не би ли следвало да останат само темата за "Правила на форума" както и тая тук за модераторската помощ, а другите да бъдат свалени?
Щото мен ме дразни примерно постоянно да ми свети това "Без цензура", че има непрочетени мнения. Пък и като цяло няма логика да стоят теми важни за отделен подфорум като важни за целия форум.
Ако след малко от ЦСКА решат да закачат няколко теми като важни, след това Берое, Ботев и Локото... ??? Пък и потребителите на другите подфоруми защо им е нужно да им излизат темите на Левски и Черно море?!
Според мен само двете теми важащи за целия форум би трябвало да стоят - правилата и модераторската помощ.
Но е ясно, че не го решавам аз... така че помислете над въпроса ако има такова желание изобщо :)
Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот paceto » 18 мар 2022 22:25

Има разлика между Важни теми и теми тип Съобщение, които се появяват в целият форум.
Тези, които споменавате са точно тип Съобщения и се виждат от целият форум и те не са специално за даден раздел/подфорум. Важните теми се показват само в раздела, в който са вдигнати.

Просто колегата Modor като е направил темата е пуснал същата като е бил в раздела на Левски и затова винаги като почнеш да четеш тази тема те прехвърля автоматично в раздела на Левски. Колегата ако желае да я премести от там в раздела например за Български футбол или в Свободна зона да го направи, но мога и аз да го сторя и все пак искам да чуя неговото мнение по въпроса понеже автор на темата.

Така като гледам тази тема също е пусната през раздела на Левски, а също и правилата на форума, които тях ще ги преместя в Свободна зона. Това обаче къде се намира темата няма да промени това, че всеки път ще ти "свети", че има нови мнения, но поне няма да те прехвърля в раздела на Левски, а в раздела Свободна зона.

modor написа:..

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот ogrizko » 19 мар 2022 10:31

Явно не се изразявам съвсем правилно. :)

Имам предвид, не е ли редно темите тип Съобщения дето се виждат от целия форум ....да бъдат само такива, които наистина засягат целия форум?! Защо трябва Левскарски теми или Моряшки теми да бъдат слагани като теми-Съобщения за целия форум?! Не би ли следвало теми-Съобщения да бъдат само тия относно Правилата на форума като цяло и тая тема с Модераторската помощ. Или пък някаква друга тема-Съобщение, която обаче има логика да бъде видна за целия форум?!

Иначе за мен няма значение дали ще ме води към форума на Левски или към Свободна зона... просто гледам, че нещо се пише там и е активно, а реално изобщо не ме интересува, защото ме интересуват повече темите пуснати в раздел Черно море. Ако искам да прочета Левски или Свободна зона ще си ги посетя като сам отида там, а не чрез теми-Съобщения дето водят към други раздели.

То не пречи и така да си останат нещата, но не виждам никаква логика да има теми-Съобщения дето са предназначени за конкретен под-форум, а не за целия форум! Би било много по-прегледно според мен вероятно.... само си изразявам учудването и мнението. Ако нещо зависеше от мен щях да пробвам да го променя, в случая просто питам дали някой изобщо се е замислял по въпроса и дали не може по-добре да бъдат подредени темите.

А също така се чудех като реших да пиша дали няма някаква опция ръчно да редактирам темите-Съобщения от други под-форуми да не ги виждам. Но май няма, иначе някой щеше да каже вероятно...
Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот paceto » 19 мар 2022 19:23

Без цензура не е тема за Левски или ЦСКА, а просто е пусната от там, когато е станала идеята да има такава тема. Не бъркай двете неща, а относно другите теми, които се виждат все пак са нещо като теми, в които се пише всеки ден или почти всеки т.е. хубаво е да се виждат от всякъде във форума, а не закътани само в някой раздел, който мнозина няма да посещават.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17534
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот pomiqrat » 09 апр 2022 17:36

Докога темите политика България и свят ще бъдат заливани със спам за лошите царе от ТБД и великите комунисти?
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32517
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот 1914.1902 » 26 юли 2022 12:02

https://forum.gong.bg/chernomore/viewto ... 8&t=209475

Първо - няма как подобна тема да бъде допускана и да продължава да съществува.

Второ - мненията не се разглеждат по никакъв начин, липсва всякакъв контрол.

Това е тотално нарушение на правилника на форума. Може да цитирам точки от правилника.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта