Бивши играчи и треньори

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 26 мар 2018 14:18

https://topsport.bg/bulgarians-abroad/m ... roeni.html

Синковеца и тука го разкриха.

pomiqr272
Контакти:

Мнениеот pomiqr272 » 26 мар 2018 14:59

Татьовото все още щеше да е без клуб, ако Петев не го беше взел.

Потребителски аватар
TristaNNN
Контакти:

Мнениеот TristaNNN » 27 мар 2018 16:20

pomiqr272 написа:Татьовото все още щеше да е без клуб, ако Петев не го беше взел.

Тихо, че някой тук ще вземе да скокне с мераци да си го приберем. :?
Офтопик:
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:

Потребителски аватар
metodito
Контакти:

Мнениеот metodito » 27 мар 2018 16:30

TristaNNN написа:
pomiqr272 написа:Татьовото все още щеше да е без клуб, ако Петев не го беше взел.

Тихо, че някой тук ще вземе да скокне с мераци да си го приберем. :?

Сакън. Да си гледа златките.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Контакти:

Мнениеот Балкански Орел » 13 апр 2018 19:29

Наско Сираков много на сериозно се е взел.Направо да отива да започва работа при тирето, освен ако вече не е назначен неофициално.В едно интервю толкова неща против Левски не съм чувал и червен да изговаря.То не беше тренер, хора в клуба, футболисти, фенове, само той е най-велик.
И в противоположност на всичко това, направиха една голяма на тирето.
Създадени от комунистическата власт.
Ново първенство, нов формат само заради тях.
Забраниха комунистически символи със закон, но тях ги вее вятър на оранжев кон
.

Чедата на всички власти.

Потребителски аватар
DrAvalanche
Контакти:

Мнениеот DrAvalanche » 14 апр 2018 14:30

Балкански Орел написа:Наско Сираков много на сериозно се е взел.Направо да отива да започва работа при тирето, освен ако вече не е назначен неофициално.В едно интервю толкова неща против Левски не съм чувал и червен да изговаря.То не беше тренер, хора в клуба, футболисти, фенове, само той е най-велик.

"Гладът е по-силен от тока" казват ромите.
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
metodito
Контакти:

Мнениеот metodito » 16 апр 2018 10:54

1:28 Ей това заставане е много голям коз на малкия. Тактически е учудващо добър за годините си, според мен.

drvasko98
Контакти:

Мнениеот drvasko98 » 16 апр 2018 21:19

Балкански Орел написа:Наско Сираков много на сериозно се е взел.То не беше тренер, хора в клуба, футболисти, фенове, само той е най-велик.

Ми и според мен е по-велик от всички изброени взети заедно, като изключим феновете, тъй като тяхното поприще не е футбола.

vvessel
Контакти:

Мнениеот vvessel » 16 апр 2018 23:00

Балкански Орел написа:Наско Сираков много на сериозно се е взел.Направо да отива да започва работа при тирето, освен ако вече не е назначен неофициално.В едно интервю толкова неща против Левски не съм чувал и червен да изговаря.То не беше тренер, хора в клуба, футболисти, фенове, само той е най-велик.

М/у другото, от него дума не съм чул срещу отбора на ГГ. Докато срещу Левски - водопад от помия. Откакто се изказа преди 5 години , когато за 10 мин. не станахме шампиони , че Левски ги подпирали съдиите, вече го броя за кюрд. До сега не си спомням, някога бивш играч на Левски или цска, който не е ангажиран с трети отбор, да каже нещо такова за бившия си отбор. А друг е въпроса, че нямаше нищо вярно в това. Тогава си бихме и Лудогорец и цска с голове в последните минути без някой да има претенции към съдийството.
А сега Сираков просто плаче за събличане и вкарване в някоя песен на феновете.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Контакти:

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 17 апр 2018 02:41

vvessel написа:

М/у другото, от него дума не съм чул срещу отбора на ГГ. Докато срещу Левски - водопад от помия. Откакто се изказа преди 5 години , когато за 10 мин. не станахме шампиони , че Левски ги подпирали съдиите, вече го броя за кюрд. До сега не си спомням, някога бивш играч на Левски или цска, който не е ангажиран с трети отбор, да каже нещо такова за бившия си отбор. А друг е въпроса, че нямаше нищо вярно в това. Тогава си бихме и Лудогорец и цска с голове в последните минути без някой да има претенции към съдийството.
А сега Сираков просто плаче за събличане и вкарване в някоя песен на феновете.

Сираков се държи така спрямо нас и тях не щот са му симпатични. НЕ!
Държи се така, защото се надаше при нас да си остане фактор и да взима кинти, а сега не става..
За тях какво да говори, ни пари е взимал, ни се очаква да взима.
Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein

Върни се в “Левски”