Левски: Бивши играчи и треньори

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 22 юли 2018 11:55

Зяпах малко от мачовете на Мидтиланд (с Олборг) и на Виктория. Прохи играе дефанзивен халф! Божката обаче не само е на крилото, ами и на другия фланг. Изглеждаше ми като муЪ без глава. :oops: Физически обаче има развитие...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 22 юли 2018 14:03

Астра с Пламен Илиев в състава си започна с победа новото първенство в Румъния. Тимът от Гюргево надви с 1:0 у дома един от местните грандове Стяуа.

Единственият гол в срещата реализира Аздрен Лулаку в 43-ата минута. Албанският нападател се разписа с глава след центриране от корнер на Ромарио Мойсе.

Двата тима изиграха равностоен мач, в който българският национал на няколко пъти спаси опасни удари към своята врата.

За Астра като титуляр излезе бившият футболист на Левски Нелуц Рошу. Халфът игра до 70-ата минута, когато отстъпи мястото си на Бичеану.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 23 юли 2018 09:31


sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот sinfen14 » 23 юли 2018 13:29

Доста лицемерно изказване от един дребен и жалък човечец.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 23 юли 2018 14:16

Ами, не знам. Не е да не казва и истини. Аз все още си мисля, че той има пръст в отстраняването на Петрович. Той тук твърди обратното едва ли не. Ама, защо не си подаде оставката заедно с него? Иначе, това, което казва за селекцията - не е ли вярно? Ако искаш да изгониш един треньор - не му осигуряваш играчи. И с Топчо беше така, и с Люпко, и с Йока. Помним с този Путинчанин, де играеше в някакво сръбско село. Е, същият този Путинчанин играе в Олимпия Любляна днес и чака следващия мач на отбора си в Лига Европа. А самият Йока чака старта на Премиършип...

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот sinfen14 » 23 юли 2018 18:24

Ми повечето примери не са от ерата Русев.Ако говорим за цялостна картина в Левски за период да речем от 10 години,да съгласен съм.Но Пелето е част от този период,така че... ;) лицемерие!И да,естествено,че има пръст в махането на Петрович.Аз дори бих стигнал по-далеч,като кажа,че той е основния виновник за напускането на сърбина.Прегледай пак пресконференцията му,която даде след напускането на Люпко.Там на места си личи много ясно как лъже и маже.Актьорството не му се отдава.Да си припомним и едни съмнителни трансфери от периода му като СТД?А за базата на Раковски да споменем ли?Лицемерие! А как напусна в посока Енерги да си спомним ли?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 23 юли 2018 18:38

Помня как се подсмихваше като доволно пoсрана жаба, когато го питаха ще маха ли Люпко. :evil: Но сега прехвърля топката към Русев. А все пак... Русев дава паричките. И аз смятам като теб, просто няма доказателства. Моята версия е, че просто той изпълняваше заповеди. И играеха... може би, комбина Топчо, Буки и той.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32486
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот 1914.1902 » 23 юли 2018 20:44

Жоазиньо, беше представен като ново попълнение на Динамо Москва, съобщават руските медии.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот blue avalanche » 23 юли 2018 21:08

Краев, освен, че е конник без глава, муха без глава или каквото е там без глава е и абсолютно ДЪРВО, което, за 21г. така и ЕДИН финт не научи!!!
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=D8BU4qpOe5k&t=760s[/youtube]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 23 юли 2018 22:41

Има нещо много сбъркано в теб, блу, за да тролиш най-добрия ни голмайстор в последните два сезона, най-обещаващ млад талант и най-резултатен играч на отбора ни. А колко финта има... ти и толкова нямаш.
Последна промяна от metodito на 24 юли 2018 06:27, променено общо 1 път.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar, tmanolov и 46 госта