Левски: Бивши играчи и треньори

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12232
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот TristaNNN » 14 дек 2018 11:04

сини шампиони написа:Обертан според мен е само с една цел в отбора, а именно за престиж. Когото и да искаме да привлечем в това умряло първенство единственото, с което може да го привлечем е да има с кого да играе. Пари е ясно, че не може да дадем, дори и колкото втора лига на Турция.За това го държат един вид като експонат за витрината.

Браво, имало и по-интелигентни хора. :!:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот specter » 14 дек 2018 13:53

Има интересно интервю с Боян в Топспорт - https://topsport.bg/levski/boyan-jorgachevich-pred-topsport-slavisha-shte-se-spravi-s-naprezhenieto-v-levski-ne-sam-iznenadan-che-lyupko-petrovich-otide-v-tsska.html. Копирам линка, защото е малко дългичко.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21306
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 14 дек 2018 14:28

Не съм съгласен за това, че играят като екип. Ама въобще.
Иначе му прави чест, че се изказва ласкаво за Божката, независимо от гадния коментар на последния по повод Йорга. Евала. В настоящия отбор няма такива като него вече или като Роман. Може би Давид и Милош само. МедиЙте успяха доста лесно да настроят срещу тях някои привърженици.[offtopic]И в тази връзка, обезличаването на отбора продължава явно. Силните личности ще изчезнат. Остава един Холмар. С изключение на него и Костов, всички до един са заменими.[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21306
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 16 дек 2018 16:39

Изображение

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот ralka_levskarka » 17 дек 2018 00:45

Нуно Пинто е диагностициран с левкемия.. :(
Успех момче!
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот mikata » 17 дек 2018 07:01

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=GYgWu5jUouE&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3ZHIwpq--vA5rMJb-9HEC88OAINSs_EQp9eavU60xW4CW9ImPdvr9Jz1A[/youtube]
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21306
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 17 дек 2018 11:14

Предлагали са 4000 лева на Боби Цонев и той е избрал да остане без работа? Не, че един младеж на 21 години не може да направи подобна чутовна идиотия, ама нещо не ми се връзва.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот specter » 17 дек 2018 11:42

metodito написа:Предлагали са 4000 лева на Боби Цонев и той е избрал да остане без работа? Не, че един младеж на 21 години не може да направи подобна чутовна идиотия, ама нещо не ми се връзва.


Ако не е преговарял сам директно с ръководството, а чрез някой лаком агент е напълно възможно и очаквано да направи такъв избор... Почти винаги успяват да промият мозъка на клиентите си, че заслужават нещо много по-добро, че те могат да им го намерят и т. н... Та ако и с него е такава ситуацията и е малко по-податлив на глупости е напълно възможно.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот modor » 17 дек 2018 11:45

ralka_levskarka написа:Нуно Пинто е диагностициран с левкемия.. :(
Успех момче!

Ужасна новина. Дано се оправи!
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21306
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 17 дек 2018 12:18

specter написа:
metodito написа:Предлагали са 4000 лева на Боби Цонев и той е избрал да остане без работа? Не, че един младеж на 21 години не може да направи подобна чутовна идиотия, ама нещо не ми се връзва.


Ако не е преговарял сам директно с ръководството, а чрез някой лаком агент е напълно възможно и очаквано да направи такъв избор... Почти винаги успяват да промият мозъка на клиентите си, че заслужават нещо много по-добро, че те могат да им го намерят и т. н... Та ако и с него е такава ситуацията и е малко по-податлив на глупости е напълно възможно.

Подозрително ми е. Той нали остана без клуб след нас. Не ми се връзва въобще. По-скоро Гонзо нещо не казва... Но може и да е така, както казваш.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: LoveAndPeace, TristaNNN и 50 госта