Левски: Бивши играчи и треньори

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 17 фев 2020 23:35

Давиде още ли е в Ал Шабаб? Гледам страницата на клуба в soccerway го няма, а го имаше. Сега някакъв мач имаха за ШЛ и го нямаше в резервите.

vvessel
Мнения: 4206
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Бивши играчи и треньори

Мнениеот vvessel » 19 фев 2020 14:41

За Мъри Стоилов, откакто Левски спечели делото срещу него, нищо не съм чул. По едно време не спираше да дава интервюта и да обяснява колко неправилно се работи. Като го каниха наши шефове все отклоняваше поканите с различни мотиви а последно разправяше, че си търси работа в чужбина. Работа в чужбина не намери и от няколко месеца потъна в земята. Надявам се не от срам. За критиките, които е правил, може да е имал известно право, но във всичките му изказвания и атаки към клуба прозираше някаква злоба. Едно време като треньор много го харесвах, но после много си повярва и реши, че клуба му е длъжен, а не той на него. Сега, когато времената са тежки, дано преглътне и той егото си и даде някаква морална подкрепа към клуба.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Бивши играчи и треньори

Мнениеот koisa » 23 фев 2020 23:17

Само генерал Божигол може да направи толкова впечатляващ дебют. :lol: :lol: :lol:
Валери Божинов бе изгонен още преди да успее да дебютира за новия си тим Пескара. Това стана по време на гостуването на Кротоне от 25-ия кръг на Серия В.

Божинов, който бе на резервната скамейка на своя тим, бе изгонен още в 26-ата минута от съдията Иван Робиота за оспорване на негово решение и отправени реплики към него и колегите му. Избликът на родния нападател срещу арбитъра дойде при резултат 1:0 за домакините от Кротоне. Така той няма да запомни с добро завръщането си в Италия и ще трябва да изчака още преди да успее да дебютира за тима на Никола Легроталие.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9218
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Бивши играчи и треньори

Мнениеот mikata » 26 фев 2020 11:00

Легендата на Левски - Наско Сираков, се е включил в кампанията за спасяването на 26-кратния шампион на България. Бившият нападател на "сините" е направил дарение на клуба, научи Gong.bg. Сираков обаче нямал намерение да обявява официално сумата, с която е подпомогнал любимия си отбор.

Наскоро той е имал среща с изпълнителния директор на Левски Павел Колев и наставника Петър Хубчев.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
Geonik
Мнения: 238
Регистриран на: 03 юни 2016 12:43
Контакти:

Re: Левски: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Geonik » 26 фев 2020 11:06

Значи, Славиша все пак не е изгонен от "Левски". Тръгнал си е сам и то след като си е платил !! Което пък значи, че към него момент, ръководството е било поставено в "небрано лозе".

Славиша Стоянович обяви, че се е откупил от Левски, за да може да поеме националния отбор на Латвия, откъдето бе освободен наскоро и в момента се пазари за неустойка.

"Платих от джоба си, за да дойда тук и да взема все пак двойно по-голяма заплата (б.а. в сравнение с тази в Cофия). Може би тя е доста голяма за страната, но трябваше да покрия "глобата" от раздялата с Левски", коментира още треньорът, който преди няколко дни се включи в дарителската кампания за Левски. Освен това той разкри също, че помощниците му Асен Букарев и Небойша Милошевич са делили една заплата.
!!! Едно е да си ПРОСТОСМЪРТЕН,а съвсем различно е да си ПРОСТ и СМЪРТЕН ...... но някои така и не го разбраха !!!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 26 фев 2020 19:48

Geonik написа:Значи, Славиша все пак не е изгонен от "Левски". Тръгнал си е сам и то след като си е платил !! Което пък значи, че към него момент, ръководството е било поставено в "небрано лозе".

Славиша Стоянович обяви, че се е откупил от Левски, за да може да поеме националния отбор на Латвия, откъдето бе освободен наскоро и в момента се пазари за неустойка.

"Платих от джоба си, за да дойда тук и да взема все пак двойно по-голяма заплата (б.а. в сравнение с тази в Cофия). Може би тя е доста голяма за страната, но трябваше да покрия "глобата" от раздялата с Левски", коментира още треньорът, който преди няколко дни се включи в дарителската кампания за Левски. Освен това той разкри също, че помощниците му Асен Букарев и Небойша Милошевич са делили една заплата.

Мда, една моя опорка отпада. Човек като се е п**рал трябва да си го признае...

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Левски: Бивши играчи и треньори

Мнениеот rane » 27 фев 2020 00:30

Geonik написа:Значи, Славиша все пак не е изгонен от "Левски". Тръгнал си е сам и то след като си е платил !! Което пък значи, че към него момент, ръководството е било поставено в "небрано лозе".

Славиша Стоянович обяви, че се е откупил от Левски, за да може да поеме националния отбор на Латвия, откъдето бе освободен наскоро и в момента се пазари за неустойка.

"Платих от джоба си, за да дойда тук и да взема все пак двойно по-голяма заплата (б.а. в сравнение с тази в Cофия). Може би тя е доста голяма за страната, но трябваше да покрия "глобата" от раздялата с Левски", коментира още треньорът, който преди няколко дни се включи в дарителската кампания за Левски. Освен това той разкри също, че помощниците му Асен Букарев и Небойша Милошевич са делили една заплата.
Щом е свободен да се връща при нас :) Липсва ми атакуващият футбол, който практикуваше Левски по негово време :P

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Бивши играчи и треньори

Мнениеот modor » 03 мар 2020 14:24

Бившият треньор на Левски Емил Велев Левски открива детската футболна школа Левски Спартак.

"Двигателят и моторът на това начинание съм аз и моят приятел и съотборник, който няма да назовавам. Пазим го в тайна. Както и другите около нас, с които сме играли като малки в юношеските гарнитури. Един така доста по широк кръг от бивши футболисти, с които често се събираме. Така решихме да основем Левски Спартак 1962. Това символизира набора ни. Треньор ни беше Янко Кирилов. С него печелихме първо и второ място, но знаете ние второто място не го споменаваме", сподели Кокала в "Дарик кафе".

"Ще започнем с малки възрасти родени от 2010 до 2014 година. Разбира се, ако дойдат по-големи, са добре дошли. Но на този етап на това сме се спрели, за да може да се изграждат от по-малки характери, да се възпитават в този дух, който ние можем да им предадем.

Базата ще бъде на "Мир и дружба" в Студентски град. Там има доста игрища, два закрити балона. Условията за развитие и тренировки са много добри. Имам опитни треньори, които знаят как да работят с подрастващи. Румил Жотев, Любомир Симов, Игор Куриш специално за вратарите. Той е един много добър специалист. Работеше с мен и в Левски, и в Локомотив Пловдив.

Може би възрастите ще се обединят 2010 и 2011 с един треньор, 2012 и 2013 с друг. Ще видим, разликите там са малки", сподели още Велев.

"Има много обаждания, но знаете децата в тази възраст са пръснати из клубове и школи. Има много школи. Избрахме Левски Спартак, защото е разпознаваемо. Смятам, че ще имаме доста последователи, защото хората ще искат децата им да са част от Левски Спартак.

След време, когато децата станат готови за мъжки футбол, ще търся отбор, с който да имаме сътрудничество. А защо не и Левски", каза още Емил Велев.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 03 мар 2020 14:35

Успех на Кокалеску! Със сигурност отпада като вариант за треньор.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 03 мар 2020 16:59

Петър Хубчев е най-добрият треньор, с когото съм работил. Съжалявам, че играх под негово ръководство само около два месеца. Той направи много за мен и никога няма да го забравя. Мисля, че е най-добрият възможен треньор за Левски. При него вкарах 6 гола за 5 мача. Досега не бях правил такова нещо. Помогна ми да повярвам в себе си, направи ме по-добър играч и подобри физическото ми състояние. Ако бях останал в Левски, мисля че щях да вкарам поне 20 гола (смее се).

https://topsport.bg/levski/davide-maria ... -gola.html


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 52 госта