Левски: Бивши играчи и треньори

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 06 фев 2019 19:01

koisa написа:
metodito написа:Преди седмица попитах, ами, ако Стоянович не поема никаква Латвия?

Ако не се беше появила тази неяснота дали ще остане след края на сезона и офертите от Латвия, вероятно още щеше да е треньор на Левски... Трябваше още когато излезе информацията през декември за преговори с Латвия да отклони офертите и да заяви, че остава в Левски. После при свършен факт и взето решение да го сменят беше късно да обяснява, че искал да си изкара договора. То си личеше, че не му се стои при Спасчо, Красчо и Вангелий...


И аз не схванах какво се случи. Чудя се какво се е случило. Самият Стоянович не съм чул (може би съм пропуснал) в прав текст да е признал за Латвия, макар че информация за това се появи даже в Ройтерс... Освен да не са се разбрали за пари? Или въобще да не е имало такова нещо? Точно от там много хора го захапаха именно по тази линия, "фЬенове се настроиха срещу него", организира се една хубава медийна кампанийка, и това няколко месеца, след като стана треньор, на прага на подготовката. Дежавю.

vvessel
Мнения: 4297
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот vvessel » 06 фев 2019 19:04

metodito написа:
vvessel написа:
metodito написа:Преди седмица попитах, ами, ако Стоянович не поема никаква Латвия?

И да поеме и да не поеме, Стоянович си е слаб треньор и новото ръководството, което и да е то, им е станало ясно, че с него отбора няма да просперира. Така че, правилно беше махнат и ако ще да поема който си отбор иска, негова си работа и вече изобщо не е наша. Сигурен съм , че дълго време ще плачеш за него, както плака за Люпко (и още плачеш, нищо че с хитра маневра отиде при брат си).
Има нещо сърбоманско в теб дето те лишава от обективност. Сръбска музика ли е, сръбска скара ли е, не знам, ама си спомни, че Левски е български отбор.

Мисля си, че може и без лични нападки. Или може би друг начин не знаеш?
беше махнат

Мда....
Няма какво да плача за Люпко. Бяхме на първо място и непобедени. Ясно, че това не беше удобно за някои. Те са ясни. За други не ми е ясно какво им бодеше в очите това първо място.

Нищо лично, ама ти си единствения във форума, който плаче за Люпко и защищава Цветкович. Преди се вайкаше за Йоканович, сега за Стоянович. Просто наблюдение.
А и Стоянович след 12-13 кръга беше на първо място и после се срина. Каква беше гаранцията, че и с Люпко нямаше да стане същото? Отделен въпрос е предателството му спрямо клуба, който подминавал с лекота.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 06 фев 2019 19:08

vvessel написа:
metodito написа:
vvessel написа:
metodito написа:Преди седмица попитах, ами, ако Стоянович не поема никаква Латвия?

И да поеме и да не поеме, Стоянович си е слаб треньор и новото ръководството, което и да е то, им е станало ясно, че с него отбора няма да просперира. Така че, правилно беше махнат и ако ще да поема който си отбор иска, негова си работа и вече изобщо не е наша. Сигурен съм , че дълго време ще плачеш за него, както плака за Люпко (и още плачеш, нищо че с хитра маневра отиде при брат си).
Има нещо сърбоманско в теб дето те лишава от обективност. Сръбска музика ли е, сръбска скара ли е, не знам, ама си спомни, че Левски е български отбор.

Мисля си, че може и без лични нападки. Или може би друг начин не знаеш?
беше махнат

Мда....
Няма какво да плача за Люпко. Бяхме на първо място и непобедени. Ясно, че това не беше удобно за някои. Те са ясни. За други не ми е ясно какво им бодеше в очите това първо място.

Нищо лично, ама ти си единствения във форума, който плаче за Люпко и защищава Цветкович. Преди се вайкаше за Йоканович, сега за Стоянович. Просто наблюдение.
А и Стоянович след 12-13 кръга беше на първо място и после се срина. Каква беше гаранцията, че и с Люпко нямаше да стане същото? Отделен въпрос е предателството му спрямо клуба, който подминавал с лекота.

Не подминавам с лека ръка, защото не го считам за "предателство". И Мъри да стане треньор на Разград или даже на запетайката, пак няма да го считам за "предателство". Това е футбол и бизнес. Плюс това Люпко треньор ли е на запетайката.
И въобще не е коректно да ме обвиняваш в сърбофилия. Няма как човек, който малко от малко да познава българската история, да е сърбофил.

vvessel
Мнения: 4297
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот vvessel » 06 фев 2019 19:25

metodito написа:Не подминавам с лека ръка, защото не го считам за "предателство". И Мъри да стане треньор на Разград или даже на запетайката, пак няма да го считам за "предателство". Това е футбол и бизнес. Плюс това Люпко треньор ли е на запетайката.
И въобще не е коректно да ме обвиняваш в сърбофилия. Няма как човек, който малко от малко да познава българската история, да е сърбофил.

Ами Люпко участва като треньор на Литекс в създаването на тирето, след това заряза отбора на Левски часове преди официален мач заради някакви "принципи", които е показвал и доказвал , че не притежава, след това отиде при брат си в същото това тире като консултант, а на практика е втори треньор и се изказа , че в Левски имало едни лоши човеци или нещо от сорта.
Ако ти това не го смяташ за предателство, значи или мразиш Левски, или за теб е напълно съвместимо с моралните ти виждания.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 06 фев 2019 19:36

vvessel написа:
metodito написа:Не подминавам с лека ръка, защото не го считам за "предателство". И Мъри да стане треньор на Разград или даже на запетайката, пак няма да го считам за "предателство". Това е футбол и бизнес. Плюс това Люпко треньор ли е на запетайката.
И въобще не е коректно да ме обвиняваш в сърбофилия. Няма как човек, който малко от малко да познава българската история, да е сърбофил.

Ами Люпко участва като треньор на Литекс в създаването на тирето, след това заряза отбора на Левски часове преди официален мач заради някакви "принципи", които е показвал и доказвал , че не притежава, след това отиде при брат си в същото това тире като консултант, а на практика е втори треньор и се изказа , че в Левски имало едни лоши човеци или нещо от сорта.
Ако ти това не го смяташ за предателство, значи или мразиш Левски, или за теб е напълно съвместимо с моралните ти виждания.

Извадено от контекста, можеш да си го интерпретираш както си искаш. :!:

vvessel
Мнения: 4297
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот vvessel » 06 фев 2019 19:44

metodito написа:
vvessel написа:
metodito написа:Не подминавам с лека ръка, защото не го считам за "предателство". И Мъри да стане треньор на Разград или даже на запетайката, пак няма да го считам за "предателство". Това е футбол и бизнес. Плюс това Люпко треньор ли е на запетайката.
И въобще не е коректно да ме обвиняваш в сърбофилия. Няма как човек, който малко от малко да познава българската история, да е сърбофил.

Ами Люпко участва като треньор на Литекс в създаването на тирето, след това заряза отбора на Левски часове преди официален мач заради някакви "принципи", които е показвал и доказвал , че не притежава, след това отиде при брат си в същото това тире като консултант, а на практика е втори треньор и се изказа , че в Левски имало едни лоши човеци или нещо от сорта.
Ако ти това не го смяташ за предателство, значи или мразиш Левски, или за теб е напълно съвместимо с моралните ти виждания.

Извадено от контекста, можеш да си го интерпретираш както си искаш. :!:

Не интерпретирам нищо а изреждам факти.
Вече ти си правиш собствена интерпретация на фактите.
Ще те поздравя, ако намериш още един левскар във форума, кой не смята Люпко за предател.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 06 фев 2019 20:37

vvessel написа:Не интерпретирам нищо а изреждам факти.
Вече ти си правиш собствена интерпретация на фактите.
Ще те поздравя, ако намериш още един левскар във форума, кой не смята Люпко за предател.

Като не можеш да разбереш. То в тоя форум останахме десет човека на кръст и една част от тях са от форона на мороните.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22571
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот NOMER14 » 06 фев 2019 22:31

Методи,
Не сме останали 10 левскари във форума. 30 пишем редовно - част в раздел Левски, част в Игрите, част в Спам, Политика и др. Още 10 се активизират при мачове на Левски и още 10 при чрезвичайна ситуация в отбора. Последният месец го показва. Аз поне щъкам навсякъде и го виждам.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4390
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Kotooshu » 06 фев 2019 22:55

vvessel написа:Ще те поздравя, ако намериш още един левскар във форума, кой не смята Люпко за предател.


Люпко , нееднократно е заявявал , че в България ще бъде само в Левски и Литекс ... не виждам проблем .
Предателство е да изоставиш отбора с неясни доводи в момент в който отбора е в подем и точно преди мач ... след мача Грънчаров го пита дали ще ходи в Литекс .
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Serafim » 06 фев 2019 23:11

metodito написа:
koisa написа:
metodito написа:Преди седмица попитах, ами, ако Стоянович не поема никаква Латвия?

Ако не се беше появила тази неяснота дали ще остане след края на сезона и офертите от Латвия, вероятно още щеше да е треньор на Левски... Трябваше още когато излезе информацията през декември за преговори с Латвия да отклони офертите и да заяви, че остава в Левски. После при свършен факт и взето решение да го сменят беше късно да обяснява, че искал да си изкара договора. То си личеше, че не му се стои при Спасчо, Красчо и Вангелий...


И аз не схванах какво се случи. Чудя се какво се е случило. Самият Стоянович не съм чул (може би съм пропуснал) в прав текст да е признал за Латвия, макар че информация за това се появи даже в Ройтерс... Освен да не са се разбрали за пари? Или въобще да не е имало такова нещо? Точно от там много хора го захапаха именно по тази линия, "фЬенове се настроиха срещу него", организира се една хубава медийна кампанийка, и това няколко месеца, след като стана треньор, на прага на подготовката. Дежавю.


Шефа на латвийската федерация намекна, че е имало разговори, но бил имал договор с Левски. Самия Стоянивч съм почти сигурен, че каза в интервю, че е имал обаждане, което не довело да нищо, пак защото бил треньор на Левски и си имал договор с клуба, но не мога да намеря интервюто. Но и да си го спомням грешно не е много от значение, защото няма сериозен треньор, дето да заяви, че е водел преговори за договор с друга страна. За освобождаването му натежа това, че не зае твърда позиция, а по-скоро "сега съм в Левски, имам договор до лятото, после ще видим". Изключвам спортно-техническите неща, като загубени точки, грешен състав, липса на ротации и тн., защото може да са субективни за едни, за други не.
Много говорихме за Роси и постоянно се наблягаше на това, че Митов щял да постигне същите резултати, но при Роси имаше един безспорен напредък - организираната игра в защита, въпреки, че отбора играеше плахо напред. Не мога да кажа, че Славиша е оставил нещо, някаква следа, някакъв стил, който отбора поне да се е опитвал да изповядва. Италианеца пробва да играе с обърнати крила, пробва да играе с таран и пресиращ нападател, като Буш, пробва с лек нападател, като Вутов, пробва го и зад нападателя него, пробва и с острие, което играе на ръба на засадата, като Костов. Пробва се още с дълги топки, най-вече от Гомес, с много преса в някои мачове, когато противника се огъваше (срещу тирето и Берое, като ги ушихме в Стара Загора), с пасеове зад защитата, когато играхме срещу Морето и изгониха Вутов и тн. Славиша сякаш сметна, че еуфорията и доброто настроение на играчите ще са постоянна величина и отбора ще играе така, както в първите 5-6 кръга.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта