Левски: Бивши играчи и треньори

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist


Вълчан
Мнения: 4273
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Вълчан » 17 яну 2019 17:04

Напълно нормално.Казахстан бяха във много слаба и лесна група.Тои реално не оправда очакванията въпреки че взе победи и точки.Мисия невъзможна да го покани силен отбор във силно първенство.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3374
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот groti » 18 яну 2019 10:07

Бог да го прости Вуцов старши :( Днес е починал. Тия новите джендъри могат само да се учат от старата школа.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1383
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот olimpi » 18 яну 2019 15:49

Бог да го прости Вуцата, отиде си голям левскар!
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 21 яну 2019 11:21

https://topsport.bg/bulgarians-abroad/s ... ehiya.html
Това беше единственият правилен ход за треньор. Защо не се случи, не е толкова важния въпрос. Не е за пари, според мен това е сигурно. Мъри знае нещо, което другите не знаем. Може би едно от нещата е, че той ще иска пълна свобода и власт. И време, разбира се. Дано ме опровергае Дерменджиев, но е доста под Мъри. Може да е причината, че знае кой е истинския собственик?

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12791
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Eminem » 21 яну 2019 12:26

А случайно да е минала мисъл през главата ти, че Мъри може да иска в чужбина ?
Там има по-добри тренировъчни условия, по-големи възможности за привличане на добри играчи и съответно по-голям шанс за успех. По-добри първенства и като цяло ако един треньор иска да гради име и кариера - това НЕ може да стане в България!
И защо реши, че парите не са важни ?
Сигурно е станал треньор на Казахстан, за да ги прави световни шампиони.
Последна промяна от Eminem на 21 яну 2019 12:29, променено общо 2 пъти.

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 21 яну 2019 12:28

Спете спокойно, деца. Няма да е Мъри. Тоз душманин. каун с резани пръсти.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот mikata » 21 яну 2019 12:33

Той каза, че на този етап завръщане в Левски също не е вариант.

"Винаги ме чакат в България. Много години играх в Левски, бях капитан на отбора, спечелих много пъти шампионата и купата на страната. Като треньор също постигнах сериозни успехи - играхме в групите на Шампионската лига, достигнахме до четвъртфинал в турнира за купата на УЕФА. Направихме големи победи. Феновете ме уважават и винаги спрягат името ми за завръщане в Левски, когато съм без работа. Но мисля, че клубът още не е готов за моето завръщане. Когато си тръгнах преди десет години, имаше създадена основа, клубът беше започнал да се развива. Там пари има, но е необходимо да се променят много неща, за да се върна. Привържениците очакват да отида и да постигна чудеса, защото вече веднъж го направих. Там резултатите бяха по-добри в сравнение с Астана", каза още Стоилов.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 21 яну 2019 12:43

Това е по-скоро, а не парите. Когато дойде в "Левски", той намери едно добро наследство, над което надгради. Ако дойде сега, трябва да се събаря всичко и да гради от нулата. Другото е, че той ще иска върха, а с присъствието на Лудогорец и подкрепата на БФС за тях, няма как да стане.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12257
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот TristaNNN » 21 яну 2019 12:50

metodito написа:Това е по-скоро, а не парите. Когато дойде в "Левски", той намери едно добро наследство, над което надгради. Ако дойде сега, трябва да се събаря всичко и да гради от нулата. Другото е, че той ще иска върха, а с присъствието на Лудогорец и подкрепата на БФС за тях, няма как да стане.

Няма нужда да се философства и да се разтягат локуми:

„Поне още няколко дни имам работа в Астана и след това ще търся сериозен клуб, който да отговаря на моите желания и амбиции. Всичко ще е въпрос на амбиция и разговори. Естествено трябва и желание от даден клуб“.

Запитан накъде ще продължи сега, специалистът обясни: „Нищо не мога да кажа, ще търся следващо предизвикателство. Ще се опитам да е в друга държава, не в България“.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito и 96 госта