ДЮШ-Левски!!!!!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

левскар07
Мнения: 924
Регистриран на: 02 окт 2008 19:14
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот левскар07 » 25 юни 2011 18:30

zlobul написа:Отзивите за ДЮШ на Левски са , че "татко" трява да има парички за да си титуляр . Не твърдя , че това е вярно , но поне така се говори . В по горните коментари , чета за бандаловски и т.н. и ще кажа само че човек или се ражда левскар или просто си остава хамелеон . Аз лично се радвам , че бандаловски , макриев , попов и тем подобни , не са част от Левски .


Прав си, но измекярите са повече.
Откровено мисля, че не е беда да напуснеш отбора си, с цел да се развиваш. Беда е когато са те изграждали в отбора и да не си благодарен. А първия юнак когото цитираш, си позволи и да се изгаври в първия пролетен кръг, с прическата си на петолъчки. Но явно под прическата му няма никой.
Впрочем номадството е присъщо както в политиката, така и в спорта.

zlobul
Мнения: 2819
Регистриран на: 09 мар 2011 14:47
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот zlobul » 25 юни 2011 19:32

абе братле , какво очакваш от такъв като бандаловски ?.....тоя в никакъв случай не може да се изгаври с Левски по скоро петолъчките на празната му тиква си е гавра със самия него .Месец преди да отиде при панчаревци приказваше по медиите , че били смешно отборче , сега е времето когато журналята трява да го попитат "Смяташ ли се за смешен футболист?" , но очевидно повечето от бг-журналистите само така се наричат , а всъщност не са никакви журналисти .
1-Подписа на агент Тара все още стои под документа за ликвидирането на "Левски" и трансформацията му във "Витоша".
2-Гонзо- с този некадърник тръгна разрухата .
3-Тоньо е вреден за Левски !

Потребителски аватар
hazza
Мнения: 259
Регистриран на: 05 апр 2011 20:31
Местоположение: СЕКТОР Б

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот hazza » 26 юни 2011 12:20

zlobul написа:Отзивите за ДЮШ на Левски са , че "татко" трява да има парички за да си титуляр . Не твърдя , че това е вярно , но поне така се говори . В по горните коментари , чета за бандаловски и т.н. и ще кажа само че човек или се ражда левскар или просто си остава хамелеон . Аз лично се радвам , че бандаловски , макриев , попов и тем подобни , не са част от Левски .

Aз това го знам , дори мога да ти кажа колко пари се искат - 5000лв на един полусезон .. правете си сами сметките ...
Защо ме взривява в емоции и кара кръвта да кипи? Защо ме обсебва,защо ме побърква,защо ме кара да обичам до болка?

zlobul
Мнения: 2819
Регистриран на: 09 мар 2011 14:47
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот zlobul » 27 юни 2011 10:53

знам само , че "сгъваме" в това отношение , но както се казва "няма нищо случайно на този свят " . Самият факт , че има корупция и на най-ниското ниво е показателен за всичко останало .
Накрая борат излиза пред камерите и заявява -"как да вложа пари в школата след като не вадим нищо от там " ......ами как да извади след като кадърните най-вероятно търкат скамейката за сметка на некой бездарник чийто баща е платил таксата.
1-Подписа на агент Тара все още стои под документа за ликвидирането на "Левски" и трансформацията му във "Витоша".
2-Гонзо- с този некадърник тръгна разрухата .
3-Тоньо е вреден за Левски !

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот blue avalanche » 27 юни 2011 15:43

zlobul написа:знам само , че "сгъваме" в това отношение , но както се казва "няма нищо случайно на този свят " . Самият факт , че има корупция и на най-ниското ниво е показателен за всичко останало .
Накрая борат излиза пред камерите и заявява -"как да вложа пари в школата след като не вадим нищо от там " ......ами как да извади след като кадърните най-вероятно търкат скамейката за сметка на некой бездарник чийто баща е платил таксата.

Ами Батков ли да ходи да отсява "кадърните" от "некадърните"?

Потребителски аватар
bigbonusprize
Мнения: 4396
Регистриран на: 07 авг 2008 14:31
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот bigbonusprize » 27 юни 2011 15:46

blue avalanche написа:
zlobul написа:знам само , че "сгъваме" в това отношение , но както се казва "няма нищо случайно на този свят " . Самият факт , че има корупция и на най-ниското ниво е показателен за всичко останало .
Накрая борат излиза пред камерите и заявява -"как да вложа пари в школата след като не вадим нищо от там " ......ами как да извади след като кадърните най-вероятно търкат скамейката за сметка на некой бездарник чийто баща е платил таксата.

Ами Батков ли да ходи да отсява "кадърните" от "некадърните"?


Батков си пази еврейна, който е мръсната корумпирана гад в школата. Не знам каква е причината да не го маха още. Доста родите са се оплакали вече, но явно никой не го интересува...
Левскар да си, братко, е дума голяма, Левскар да си, братко, е чест!

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот milen.hristov » 27 юни 2011 19:35

blue avalanche написа:
zlobul написа:знам само , че "сгъваме" в това отношение , но както се казва "няма нищо случайно на този свят " . Самият факт , че има корупция и на най-ниското ниво е показателен за всичко останало .
Накрая борат излиза пред камерите и заявява -"как да вложа пари в школата след като не вадим нищо от там " ......ами как да извади след като кадърните най-вероятно търкат скамейката за сметка на некой бездарник чийто баща е платил таксата.

Ами Батков ли да ходи да отсява "кадърните" от "некадърните"?

Примерно увеличава заплатите на треньорите,ако са некадърни специалисти взима по-добри от тях.

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот milen.hristov » 27 юни 2011 19:39

bigbonusprize написа:
blue avalanche написа:
zlobul написа:знам само , че "сгъваме" в това отношение , но както се казва "няма нищо случайно на този свят " . Самият факт , че има корупция и на най-ниското ниво е показателен за всичко останало .
Накрая борат излиза пред камерите и заявява -"как да вложа пари в школата след като не вадим нищо от там " ......ами как да извади след като кадърните най-вероятно търкат скамейката за сметка на некой бездарник чийто баща е платил таксата.

Ами Батков ли да ходи да отсява "кадърните" от "некадърните"?


Батков си пази еврейна, който е мръсната корумпирана гад в школата. Не знам каква е причината да не го маха още. Доста родите са се оплакали вече, но явно никой не го интересува...

Защото го играе ''ухо'',той се е продал отдавна и порти всичко на Батков и от школата,а вече и от представителният отбор.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот blue avalanche » 28 юни 2011 10:50

milen.hristov написа:
blue avalanche написа:
zlobul написа:знам само , че "сгъваме" в това отношение , но както се казва "няма нищо случайно на този свят " . Самият факт , че има корупция и на най-ниското ниво е показателен за всичко останало .
Накрая борат излиза пред камерите и заявява -"как да вложа пари в школата след като не вадим нищо от там " ......ами как да извади след като кадърните най-вероятно търкат скамейката за сметка на некой бездарник чийто баща е платил таксата.

Ами Батков ли да ходи да отсява "кадърните" от "некадърните"?

Примерно увеличава заплатите на треньорите,ако са некадърни специалисти взима по-добри от тях.

Ами,за да ги "вземе" нали някой трябва да ги намери и да му ги предложи!Батков да си остави всичката друга работа и да хукне по Европа да търси специалисти по детски футбол,така ли?Издирването на специалисти за школата не е ли работа на спортния директор?Вие хем искате Батков да не се меси в работите на клуба,хем да уволнява и назначава... :?

Потребителски аватар
bigbonusprize
Мнения: 4396
Регистриран на: 07 авг 2008 14:31
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот bigbonusprize » 28 юни 2011 10:59

Аз лично не мисля, че Гонзо има правомощия да уволнява и назначава на Герена. :) Все пак всички знаем кой кара влака...
Левскар да си, братко, е дума голяма, Левскар да си, братко, е чест!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: kolokolo, TristaNNN и 103 госта