ДЮШ-Левски!!!!!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21184
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот metodito » 26 мар 2018 18:44

Ами от Мъри насам - с изключение на един кратък период по време на Стойчо, "школа" е забранена дума на Герена. Освен Венци, наши юноши вдигат купи (с "Ботев"), играят важна роля в съставите си - което от друга страна говори добре за техните треньори - изкарали са качествен продукт, след което "Левски" е закръглил. А даже имахме голмайстор на отбора от школата (Краев), който даже не беше нападател. На мен в момента ми прави много добро впечатление един Найденов. За съжаление, Роси не го пуска, където е титулярната му позиция - в средата на терена. Ради Цонев играе редовно в Лече, следващата година може да е в Серия Б, Живко явно е уважаван в Кипър, и въобще в никакъв случай школата на "Левски" не е непроизводителна. Явно и треньорите стават. Нишката се къса другаде.

Аз съм убеден, че "Левски" може да печели реални пари от своите юноши. Първо, ще ходят много повече хора на стадиона. Това са си пари - колко, нали, няма значка, пари са. По 5000 човека повече да докарват - супер. Чичовците дето попържат от минута първа и хулиганите ще се кротнат, сигурен съм. Младежките ни национали правят нелоши мачове напоследък и ако биват пускани - за по 20 минути да е или за едно полувреме, това прави впечатление. Но явно е, че в "Левски" не гонят печалби.

За разлика от чичо Венци.

И сега, ако някой излезе и каже: виж как играе Славия, а ние как играем, ще ми е много смешно. Ако си опечем питката, може да продаваме юношки и да си позволим да плащаме и по-големи заплати на легионери. И то за наистина качествени легионери - като Давид и Холмар.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот blue avalanche » 26 мар 2018 22:01

metodito написа:Ами от Мъри насам - с изключение на един кратък период по време на Стойчо, "школа" е забранена дума на Герена. Освен Венци, наши юноши вдигат купи (с "Ботев"), играят важна роля в съставите си - което от друга страна говори добре за техните треньори - изкарали са качествен продукт, след което "Левски" е закръглил. А даже имахме голмайстор на отбора от школата (Краев), който даже не беше нападател. На мен в момента ми прави много добро впечатление един Найденов. За съжаление, Роси не го пуска, където е титулярната му позиция - в средата на терена. Ради Цонев играе редовно в Лече, следващата година може да е в Серия Б, Живко явно е уважаван в Кипър, и въобще в никакъв случай школата на "Левски" не е непроизводителна. Явно и треньорите стават. Нишката се къса другаде.

Аз съм убеден, че "Левски" може да печели реални пари от своите юноши. Първо, ще ходят много повече хора на стадиона. Това са си пари - колко, нали, няма значка, пари са. По 5000 човека повече да докарват - супер. Чичовците дето попържат от минута първа и хулиганите ще се кротнат, сигурен съм. Младежките ни национали правят нелоши мачове напоследък и ако биват пускани - за по 20 минути да е или за едно полувреме, това прави впечатление. Но явно е, че в "Левски" не гонят печалби.

За разлика от чичо Венци.

И сега, ако някой излезе и каже: виж как играе Славия, а ние как играем, ще ми е много смешно. Ако си опечем питката, може да продаваме юношки и да си позволим да плащаме и по-големи заплати на легионери. И то за наистина качествени легионери - като Давид и Холмар.

Братята Цоневи НЕ ПОЖЕЛАХА да останат в Левски. Кво ми ги даваш за пример?
Така, както и Шейтанов! Насила хубост не става!
Междувпрочем, Горанов също е наш юноша. Ама го "псуваш", нали?
И как ти е направил добро впечатление Найденов като не играел на своята позиция???

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21184
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот metodito » 27 мар 2018 06:22

blue avalanche написа:
metodito написа:Ами от Мъри насам - с изключение на един кратък период по време на Стойчо, "школа" е забранена дума на Герена. Освен Венци, наши юноши вдигат купи (с "Ботев"), играят важна роля в съставите си - което от друга страна говори добре за техните треньори - изкарали са качествен продукт, след което "Левски" е закръглил. А даже имахме голмайстор на отбора от школата (Краев), който даже не беше нападател. На мен в момента ми прави много добро впечатление един Найденов. За съжаление, Роси не го пуска, където е титулярната му позиция - в средата на терена. Ради Цонев играе редовно в Лече, следващата година може да е в Серия Б, Живко явно е уважаван в Кипър, и въобще в никакъв случай школата на "Левски" не е непроизводителна. Явно и треньорите стават. Нишката се къса другаде.

Аз съм убеден, че "Левски" може да печели реални пари от своите юноши. Първо, ще ходят много повече хора на стадиона. Това са си пари - колко, нали, няма значка, пари са. По 5000 човека повече да докарват - супер. Чичовците дето попържат от минута първа и хулиганите ще се кротнат, сигурен съм. Младежките ни национали правят нелоши мачове напоследък и ако биват пускани - за по 20 минути да е или за едно полувреме, това прави впечатление. Но явно е, че в "Левски" не гонят печалби.

За разлика от чичо Венци.

И сега, ако някой излезе и каже: виж как играе Славия, а ние как играем, ще ми е много смешно. Ако си опечем питката, може да продаваме юношки и да си позволим да плащаме и по-големи заплати на легионери. И то за наистина качествени легионери - като Давид и Холмар.

Братята Цоневи НЕ ПОЖЕЛАХА да останат в Левски. Кво ми ги даваш за пример?
Така, както и Шейтанов! Насила хубост не става!
Междувпрочем, Горанов също е наш юноша. Ама го "псуваш", нали?
И как ти е направил добро впечатление Найденов като не играел на своята позиция???


Игра в няколко мача, последният, от които на Герена с Локо Пд, мисля. Кога съм ...псувал Горанов. :roll:
Защо да не давам за пример Цоневи. Момчетата си играят в отборите. Споменавам ги, в смисъл такъв, че ако бяха "калпави", треньорите щяха да ги държат пейка, а не да ги пускат. Това означава, че школата на "Левски" работи.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот TristaNNN » 27 мар 2018 15:44

metodito написа:....
И сега, ако някой излезе и каже: виж как играе Славия, а ние как играем, ще ми е много смешно. Ако си опечем питката, може да продаваме юношки и да си позволим да плащаме и по-големи заплати на легионери. И то за наистина качествени легионери - като Давид и Холмар....

И как хем зорлем ще обиграваме юношките с цел продажба и печалба, хем ще имаме наистина качествени легионери с по-големи заплати, хем няма да сме средняк от долната половина на таблицата? :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21184
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот metodito » 27 мар 2018 15:56

TristaNNN написа:
metodito написа:....
И сега, ако някой излезе и каже: виж как играе Славия, а ние как играем, ще ми е много смешно. Ако си опечем питката, може да продаваме юношки и да си позволим да плащаме и по-големи заплати на легионери. И то за наистина качествени легионери - като Давид и Холмар....

И как хем зорлем ще обиграваме юношките с цел продажба и печалба, хем ще имаме наистина качествени легионери с по-големи заплати, хем няма да сме средняк от долната половина на таблицата? :roll:

Ми аз не говоря да пускаме по 11 юношки. Ще налагаш един-двама, ама не за по пет минути в края на мачовете. Ще го пускаш примерно титуляр първото. Или цялото второ. Двама да са, ако като на Краев им измъкнеш на всеки по един милион лева, ей една хубава пара. Кеф ти после новия Паулиньо, Дъстли или кой да е. Но разбира се, ако вземаме наистина добри за нашите стандарти футболисти. То не е толкова високо изискване. :lol:

И разбира се, ще е добре националния младежки да върви. Или да играем в ЛЕ, щото надали някой ще се вдигне дотук да ги гледат...

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14076
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот damyanov1963 » 28 мар 2018 15:36

Левски сгази Лудогорец с 4:0 насред Разград
Преди 53 минути
Стефан Стоянов, Дарик радио
Юношите на Левски родени през 2004 година отвяха Лудогорец с 4:0 и са на финал за Купата на БФС. Първата среща завърши 3:1 за „сините“, а реваншът се очакваше с голямо любопитство, но се оказа игра на котка с мишка.
Още преди почивката Левски водеше с 3:0. Над всички от момчетата на Йордан Петков бе Георги Атанасов, който се отличи с хеттрик. Четвъртият гол за „сините“ бе дело на Емил Кьосов.
Левски 2004 ще играе финал, а същото се очаква да постигнат и по-големите с две години. Съставът на Борислав Кьосев играе в четвъртък (29 март) срещу Берое от 14:30 часа. Първата среща завърши 5:0 за столичани в Стара Загора.

Е на това аз му викам - Сърце, Душа, за Левски София!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот W84me » 28 мар 2018 17:09

Голям секс.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
hhandsome
Мнения: 129
Регистриран на: 10 авг 2014 18:49
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот hhandsome » 02 апр 2018 19:28

Най-добре ще е да играем само и единствено с българи, то на повечето чужденци едно интервю не можеш да им вземеш камо ли да се раздават като юноши на отбора или поне като българи. Вижте примерно Виктория Пилзен - играят само с чехи и тази година играха 1/8 финал в ЛЕ срещу Спортинг и 1 гол не им стигна за 1/4 финал. Традиционно корав отбор са. Партизан също тая година размазаха всичко живо в квалификациите и влезнаха в групите на ЛЕ, че даже стигнаха и 1/16 финал. Имат 2-3 чужденци в отбора си, а бг треньорите обясняват колко трудно било да се влезнело в ЛЕ през квалификации и как единствения шанс минавал през шампионска титла и стигане до плейоф за ШЛ. Много лузърско мислене.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21184
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот metodito » 21 май 2018 11:50

Левски намери място в престижна класация. Тя е на авторитетното германско издание Ran, което определи 20-те отбора в цяла Европа, които имат най-продуктивна школа.

"Сините" се нареждат на 14-о място.

За да попаднат в класацията, отборите трябва да са произвели играч, който да се състезава на професионално ниво в елита на Стария континент. За такъв футболист се счита играч, който е прекарал поне 3 години във въпросния отбор между 15-ата и 21-ата си годишнина.

Левски е единственият български отбор в класацията. "Сините" са произвели 41 играчи. Столичани изпреварват клубове като Стандарт (Лиеж) и са точно за Манчестър Юнайтед.

През минали години в тази класация е попадал отборът на Литекс.

https://topsport.bg/levski/levski-namer ... tsiya.html
И преди казах: школата ни работи и години наред произвежда качествен материал. Проблемът е в офисите - онея горе.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот specter » 01 юли 2018 20:08

Левски шампион при набор 2003

Левски (2003) е шампион на България по футбол за деца до 15 години. На финала в "Драгалевци" тимът на треньора Красимир Петров победи „цска-София“ с 2:0.

Головете реализираха Марк-Емилио Папазов и Мартин Хайдаров през второто полувреме.

Така Левски стана последният държавен първенец в U15 в този формат. От лятото стартира Елитна група по подобие на U17 и U19. Последната титла на Левски във възрастта беше през 2012 г. с набор 1997 и треньора Антон Кирилов.

„цска-София“ - Левски 0:2

0:1 Марк-Емилио Папазов (57), 0:2 Мартин Хайдаров (60);

Левски: Иван Андонов-капитан, Петър Войнов, Виктор Георгиев, Константин Айдарски, Александър Георгиев, Мартин Хайдаров, Даниел Начев, Иван Вълев (Марк-Емилио Папазов), Марин Петков (Ефе Али), Димитър Иванов (Николай Арахангелов), Самуил Беримски (Георги Атанасов)

Треньор: Красимир Петров
Последна промяна от specter на 01 юли 2018 20:10, променено общо 1 път.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 50 госта