Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vvessel
Мнения: 4314
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 25 ное 2021 13:25

https://dsport.bg/hubchev-ne-e-napravil ... iladi.html
От Хубчев над 800 хил лв. вътре, от Насиру 400 хил. евро.
Тия от Насиру спокойно може и тях да ги пишем на сметката на Хубчев, щото той го избра и го доведе. Но по тая логика всичко трябва да се пише на сметката на ПК, който след куп лъжи доведе Киселяка, но иначе говореше сладки приказки, как всичко щяло да бъде чисто и прозрачно. Накрая се покри някъде и сега се таи като прасе у тръстика.
Той беше и идеолога да се прави нов стадион и идването на Диксън също го свързвам с него. Но откакто гербавите не са на власт никакъв го няма. Очаквам и със Сираков да се случи същото. Той махна Хубчев, без да се договори предварително с него и още тогава казах, че по този начин му гарантира изплащането на всички пари и в момента в който Левски има пари, пръв ще бъде обслужен Хубчев. Такъв "собственик" не ни трябва. Трябват ни умни и отговорни хора, като този Ивков например. Не знам нищо за него , нито от къде се появи, но ми вдъхва доверие. Някой знае ли, ма ли някаква връзка с Кирил Ивков ?

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4230
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 25 ное 2021 13:31

vvessel написа:https://dsport.bg/hubchev-ne-e-napravil-nikakvi-otstapki-kam-levski-poluchava-nad-800-hiladi.html
От Хубчев над 800 хил лв. вътре, от Насиру 400 хил. евро.
Тия от Насиру спокойно може и тях да ги пишем на сметката на Хубчев, щото той го избра и го доведе. Но по тая логика всичко трябва да се пише на сметката на ПК, който след куп лъжи доведе Киселяка, но иначе говореше сладки приказки, как всичко щяло да бъде чисто и прозрачно. Накрая се покри някъде и сега се таи като прасе у тръстика.
Той беше и идеолога да се прави нов стадион и идването на Диксън също го свързвам с него. Но откакто гербавите не са на власт никакъв го няма. Очаквам и със Сираков да се случи същото. Той махна Хубчев, без да се договори предварително с него и още тогава казах, че по този начин му гарантира изплащането на всички пари и в момента в който Левски има пари, пръв ще бъде обслужен Хубчев. Такъв "собственик" не ни трябва. Трябват ни умни и отговорни хора, като този Ивков например. Не знам нищо за него , нито от къде се появи, но ми вдъхва доверие. Някой знае ли, ма ли някаква връзка с Кирил Ивков ?

Син му е.
И Киселяка от Гложене е избор на Божков лично , не на ПК.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот modor » 25 ное 2021 13:43

Много силна пресконференция на Ивков. Аз от кога бия камбаната за нещата, които се случват в клуба. Сега почти всичко ви се каза.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9294
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 25 ное 2021 13:51

Moже да се направи някакво коледно намаление от 15-20% във фенмагазина през декември. Да се зареди с размери защото
от повечето дрехи няма голям избор :roll:
Може да се направят щандове по моловете в големите градове,но там ще трябват пари и хора.
Последна промяна от mikata на 25 ное 2021 13:52, променено общо 1 път.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
I_Tuk_Froid_Pobedi
Мнения: 501
Регистриран на: 11 мар 2014 17:59
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот I_Tuk_Froid_Pobedi » 25 ное 2021 13:51

modor написа:Много силна пресконференция на Ивков. Аз от кога бия камбаната за нещата, които се случват в клуба. Сега почти всичко ви се каза.


Много силна и много притеснителна. Нещата са на ръба...ама всичко е под контрол. Тия пари до Нова Година не знам как ще се съберат.

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1383
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот olimpi » 25 ное 2021 14:16

Тука доста хора писаха, че дори с Палмите нещата не са цветущи, а без тях директно отивахме в А окръжна.

Положението е към слагане на кепенците , честно не го очаквах от Хубчев, все се надявах на компромис, поне от съвсем беглите ми контакти с него на едно събиране в Гложене преди повече от четвърт век - скромен, честен и тих.

Сега е момента Сираков да реагира като собственик и да облекчи положението на клуба използвайки контактите си, иначе нищо добро не ни чака.

За мен е парадоксално с оглед положението в клуба как се сключват договори до 2024 ?!
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот modor » 25 ное 2021 14:17

I_Tuk_Froid_Pobedi написа:
modor написа:Много силна пресконференция на Ивков. Аз от кога бия камбаната за нещата, които се случват в клуба. Сега почти всичко ви се каза.


Много силна и много притеснителна. Нещата са на ръба...ама всичко е под контрол. Тия пари до Нова Година не знам как ще се съберат.

Аз съм сигурен, че ще ги съберем. От близо половин час телефона ми не спира да звъни от хора, които искат да помогнат.
Само Левски!
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот modor » 25 ное 2021 14:32

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=GMb1_rjVP0M[/youtube] 8-)
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот W84me » 25 ное 2021 14:41

Като не са наред нещата, що вземаме чуждненци, Цунамита, Торнадота?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12285
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 25 ное 2021 15:01

W84me написа:Като не са наред нещата, що вземаме чуждненци, Цунамита, Торнадота?

Щото някой трябва да може и да рита в тоя отбор, понеже все пак сме футболен клуб Левски и е добре хората да се радват на играта и да идват на стадиона. Перефразирам Ивков. ;)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 124 госта