Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

beroe1986
Мнения: 92
Регистриран на: 13 яну 2010 10:03
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот beroe1986 » 09 май 2021 16:12

vlong написа:Берое къде постоянно се даваше за пример как с малък бюджет се оправяли-на месец по милион само от ,,Градус,,

Парите са от ТЕЦ-2 за ПФК Берое и това се е коментирало много пъти по форумите.
И сигурно ще приключи с приключването на Боко.
https://www.tpp2.com/- там се вижда най-долу вляво.
"Градус" финансират баскетбол-жени доколкото знам.

vlong
Мнения: 4510
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот vlong » 09 май 2021 17:18

Пише ,че Иван Пилето така казал в парламента,Сега ще видя дали има нещо по въпроса.
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот mikata » 09 май 2021 17:28

На година по 1млн. не на месец.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

vlong
Мнения: 4510
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот vlong » 09 май 2021 17:30

С фурмите си върнахме парите. "Градус" се занимава с публична дарителска дейност. Издържаме "Берое", което ни струва по един милион на месец, обясни Ангелов.

Прочетете целия материал на следния линк: https://www.actualno.com/politics/ivan- ... 91475.html
© Actualno.com
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3984
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот Странджата » 09 май 2021 17:57

Вас Левски ли ви интересува или Бойко? Кое е прозрачно в българския футбол, къде не наднича корупционна схема? И как Левски може да съществува в тази среда, ако искаме да не е като нея?
Имам чувството, че тука по-често се споменава Бойко, отколкото Левски. На кого е нужно? Никой ли според вас не разбира, че като хората са недоволни от едно управление, го сменят. Но го сменят като хора, а не като диваци - да клъцнем на предишния главата, че да останем само ние. Всяка партия трябва да мине през чистилището да бъде не на власт, а в опозиция. И ако някой мисли за добруването на народа, няма да размахва реваншистки юмруци, а просто ще управлява, а тези, които са паднали, защото не ги харесват, да се учат в опозиция и да правят така, че на следващите избори да им повярват, че ще са по-добри от предишните. Но това не става с вижте ги,-у-у-у, оставка, защото има едно - ами ти да не си по-убав, бре - и кръгът се затваря. Политиката е за тези, които искат и могат да са на власт, а ние сме тези, които трябва да ги оценяваме и избираме от позицията на нашия общ интерес. Но кой у нас може да формулира кое е общ интерес? Само един пример - от двайсетте години на 19 век руските войски са минавали шест пъти през нашите земи - не през сръбски, не през гръцки, а през нашите земи. И колко пъти ни освободиха? В замяна на това изселиха най-малко 200 000 българи в Украйна, а ни изпратиха толкова черкези. После бащата на народите го бил измислил това преселване и разселване ... Но т.н. общ интерес роди мита за дядо Иван. Митът се роди благодарение на такива българолюбци като граф Игнатиев, Петко Славейков, Иван Вазов. И дядо ти Иван, когото обсипвахме с китки, ни прегази три пъти, за да освободи Сърбия, Румъния и кого ли не още, а за нас даже и не спомена в Берлинския договор. И как ще спомене, като султанът признава българския
миллет след подписването на Унията, а нашите братя с помощта на дядо ти Славейков отмъкнаха с една лодка дядо ти Йосиф и той повече на видя България, макар че дочака Освобождението. Дядо ти Иван поне да беше кръстил едното от двете княжества България в този договор, подписан по същество далеч преди да започне войната от 77/78 година...
Та така с наивната вяра в общия интерес. Между другото, този общ интерес е в думите и делото на Апостола и другите борци, но последният от тях - Стамболов, беше посечен от македонци, защото си бе позволил да го формулира извън интереса на Русия ...

vlong
Мнения: 4510
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот vlong » 09 май 2021 18:25

Странджа,кой е дядо Йосиф?
САМО ЛЕВСКИ!

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот Blue_Blood84 » 09 май 2021 18:26

Тема за мача с Ботев няма ли да има да си мрънкаме после, аз пък мисля, че ще се разиграем тоя път и ще бием, както царете бихме.

vlong
Мнения: 4510
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот vlong » 09 май 2021 18:31

6 победи и сме 7-ми
Последна промяна от vlong на 09 май 2021 18:31, променено общо 1 път.
САМО ЛЕВСКИ!


Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3984
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот Странджата » 09 май 2021 19:47

В Българския Великден на Тончо Жечев историята е почти едно към едно представена. Дядо Йосиф е заложителят на Соколския манастир до Габрово. Йосиф Соколски на 2 април 1861 г. в Сикстинската капела в Рим е ръкоположен от папа Пий IX в архиепископски чин. За да запази влиянието си върху България и българската църква, Русия организира похищение срещу него с помощта на Игнатиев и дядо Славейков. Те излъгват дядо Йосиф да го поразходят с лодка из морето и да му покажат един нов кораб, от там - в Киевско-Печорска лавра. Мисля, че остава там до края на живота си, независимо че многократно е молил да го пуснат да умре в Соколския манастир ...
Между другото - поне става дума за тези неща, Стефан Богориди - най-високо издигнал се от българите в йерархията на Османската империя, е бил много близък със султана. Мисля, че в Строители на съвременна България се разказва за тази случка. Богориди, когато споменал нещо за българите на султана - не си спомням сега подробности, султанът бил много удивен, че имало подобен миллиет в неговата империя. Тогава е имало един миллиет - рум миллиет - православни. И в империята е имало и други миллиети, но те не са били православни. Та султанът рекаъл - а, българи, така ли :) Я кажи нещо на езика на тези българи, че аз не знаех, че имам такъв миллиет. Та българският миллиет е признат от султана с подписването на унията. Но като пропада унията заради обсъждания вече "общ интерес", едва с признаването на църковната независимост се очертават границите, където българската църква е така да кажем легитимна за османските власти. Тези граници са границите на епархията на българската църква, а не на българския етнос. Казано простичко - в тези граници не гръцката, а българската църква е обслужвала миряните - християни. Дали те са били българи или не - отговаряйте си сами ... Аз не се наемам, макар че съм от центъра на България и коренът ми няма нищо общо с югозапада ...
Между другото не от вчера са опитите ни да се измъкнем от Русия и да потърсим помощ от Запада, но винаги са ни удряли през пръстите. Не ме разбирайте погрешно - на нас Западът винаги е гледал като на разменна монета, за да уреди отношенията си с Русия. Да не си помислите, че Западът е наш защитник. Не, но е бил коректив в отношенията ни с Русия. И винаги е имали предатели, които услужливо ни привързват към руската каручка. И още нещо - помислете си защо Русия не ни освобождава в началото на 19. век., когато Истанбул се е друсал от страх от войската на Дибич Задбалкански и е бил готов на всичко. Ами нали ако България се възстанови на картата като държава, тя ще застане на пътя на руските войски към Истанбул. А на Русия хич и не й е било за Босфора, а за всичките онези земи на Османлиите около Черно море, богати на петрол. А най-лесният път е поход към Истанбул, победа и преговори със Запада да отстъпи. Което и е ставало най-редовно, отделно от споразумението между руския цар и султана. И къде тук е нашата независимост?
Последна промяна от Странджата на 09 май 2021 20:27, променено общо 1 път.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, skitnik32, TristaNNN и 58 госта