Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот groti » 08 май 2021 13:33

Аз започвам да си мисля, че след изгонването на Божков тиквата се страхуваше от реакцията на феновете и евентуални протести. Тогава и Божков направи оня номер с акциите и тиквата се по*ра яко. Единственият му изход беше да накара някой да вземе акциите, като му обещае поредния "поканен" да бъде бащица бизнесмен. Явно обеща нещо на Насо и сега го остави в поза партер. Започвам да съжалявам Сираков. Все си мислех, че е накадърен и нещастен, но всъщност вероятно просто е излъган. Сега и той сигурно се чуди какво да прави и как да се отърве от акциите. За съжаление не виждам как ще оцелеем. Благодарение на бокука Тототонев и други некадърници сме вътре с много милиони, които трудно ще върнем
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот шивача » 08 май 2021 15:17

Според мен, като страничен наблюдател, докато приключат изборите и се състави правителство, боко ще ви държи в кома. Ако изгуби власт, ще ви дръпне шалтера, така че новите да са виновни. Ако спечели и състави правителство, ще ви изпрати още някой друг спонсор, но надали ще имате възможност да се борите за титла. Просто агонията ще продължи. А черепа е много намесен относно вашия лиценз, щото имате изискуем дълг към него и ако не го отсрочи пак приключвате. Общо-взето сте между чука и наковалнята.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32559
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот 1914.1902 » 08 май 2021 15:22

шивача написа:Според мен, като страничен наблюдател, докато приключат изборите и се състави правителство, боко ще ви държи в кома. Ако изгуби власт, ще ви дръпне шалтера, така че новите да са виновни. Ако спечели и състави правителство, ще ви изпрати още някой друг спонсор, но надали ще имате възможност да се борите за титла. Просто агонията ще продължи. А черепа е много намесен относно вашия лиценз, щото имате изискуем дълг към него и ако не го отсрочи пак приключвате. Общо-взето сте между чука и наковалнята.


Е и?

vlong
Мнения: 4524
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот vlong » 08 май 2021 17:10

Божков,ако е вярно ,че е спонсорирал протестите,ще бъде добър пи-ар ход да даде пари за Левски.Ще си спечели допълнителни избиратели.Аз гласувах за него като протестен вот,ако помогне ще гласувам пак с удоволствие.Малко не му стигна да влезе в парламента,с гласовете на феновете може и да успее.
Ще е кеф да му видя партията вътре.
Чу ли Божков,мисля че има логика!
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4228
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот LoveAndPeace » 09 май 2021 09:58

vlong написа:Божков,ако е вярно ,че е спонсорирал протестите,ще бъде добър пи-ар ход да даде пари за Левски.Ще си спечели допълнителни избиратели.Аз гласувах за него като протестен вот,ако помогне ще гласувам пак с удоволствие.Малко не му стигна да влезе в парламента,с гласовете на феновете може и да успее.
Ще е кеф да му видя партията вътре.
Чу ли Божков,мисля че има логика!

:shock: ебаваш се :? нали

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2457
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот sinqkrepost1914 » 09 май 2021 11:10

Снощи в приказката писаха, че ''собственикът'' ни бил договорил новия спонсор след доста препядствия. И разбира се, когато става дума за Левски и нов спонсор в едно изречение, там някъде търсим да прочетем и ''другата седмица'' за 12459 път последните 8-9 месеца. Та утре трябва да има някакви новини най-после, ако инфото на приказката им е вярно, а то обикновено е.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

vlong
Мнения: 4524
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот vlong » 09 май 2021 11:48

LoveAndPeace написа:
vlong написа:Божков,ако е вярно ,че е спонсорирал протестите,ще бъде добър пи-ар ход да даде пари за Левски.Ще си спечели допълнителни избиратели.Аз гласувах за него като протестен вот,ако помогне ще гласувам пак с удоволствие.Малко не му стигна да влезе в парламента,с гласовете на феновете може и да успее.
Ще е кеф да му видя партията вътре.
Чу ли Божков,мисля че има логика!

:shock: ебаваш се :? нали

Защо да се ебавам?Ако иска наистина да влезе в парламента,с наша помощ -да си плати.Той има нужда от парламент,ние от неговите пари,готово.
И без това партията му ще бъде мимолетна ,чудо за един ден.а ние ще се спасим.
Всичките тези ,които са вътре да не са по-свестни?
Стига с тези морални задръжки,като си сред вълци ще виеш като вълк.
САМО ЛЕВСКИ!

vlong
Мнения: 4524
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот vlong » 09 май 2021 12:02

Берое къде постоянно се даваше за пример как с малък бюджет се оправяли-на месец по милион само от ,,Градус,,
САМО ЛЕВСКИ!

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот Blue_Blood84 » 09 май 2021 12:53

Тоя синя приказка е писал вчера, че през новата седмица почти сигурно ще се подпише договор с нов спонсор, но не мощния инвеститор, който ще строи и стадиона уж, а просто спонсор. Писал е кой както иска да го разбира, той нали познава всичко и е по-навътре в нещата?

Вълчан
Мнения: 4274
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот Вълчан » 09 май 2021 15:32

Просто поредният които ще дава минимални средства и нищо няма да се промени.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Киро Пора и 56 госта