Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот specter » 22 мар 2019 18:00

TristaNNN написа:
koisa написа:
TristaNNN написа:Пламен Илиев се бил контузил, та довечера очаквам наш КолЮ да пази на националите. Баси, какво нещо е животът на вратаря - от безработен преди 4 месеца, до титуляр в Левски и в националния днес.

Гаранция, че при евентуална загуба ще набедят него за главен виновник.... :oops: Те още от сега го почнаха, де... Видиш ли Пацо симулирал контузия, за да играе "Малката перука". И Лудогорец ще се лишат от вратаря си за 1 месец, за да може Михайлов да се покаже в Европа. :oops: Оранжевата логика ме кефи...

Aз предлагам контрадиректива - Илиев симулира контузия, а днес-утре ще симулира и операция в София, после известно време ще симулира и ходене с патерица, за да може от каузата да направят мачовете с оранжевите малко по-интересни, слагайки оня габър Броун на вратата. Това е с цел по-засилен зрителски и най-вече телевизионен интерес. Щото, нали, според припсовете, без техния отбор към ППЛ липсва интерес, те са смисъла и пътеводната светлина на футбола у нас. :mrgreen:


Вие сигурно сте забравили, че ние сме в комбина с Домусчиев и отбора му и си помагаме срещу оранжевото футболно страшилище... Нали това беше част от директивата. Та това е причината и сега Пламен Илиев да отстъпи мястото си на Ники Михайлов. Айде следете ги малко тия неща, че така се излагаме само като не си знаем собствените директиви. :(
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

gihuelo
Мнения: 5701
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот gihuelo » 22 мар 2019 18:10

koisa написа:
TristaNNN написа:Пламен Илиев се бил контузил, та довечера очаквам наш КолЮ да пази на националите. Баси, какво нещо е животът на вратаря - от безработен преди 4 месеца, до титуляр в Левски и в националния днес.

Гаранция, че при евентуална загуба ще набедят него за главен виновник.... :oops: Те още от сега го почнаха, де... Видиш ли Пацо симулирал контузия, за да играе "Малката перука". И Лудогорец ще се лишат от вратаря си за 1 месец, за да може Михайлов да се покаже в Европа. :oops: Оранжевата логика ме кефи...

Къде прочете ,че някой се съмнява че Пацо Тигъра симулира контузия? ?
Може ли линк?

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Elliah » 22 мар 2019 21:25

gihuelo написа:
koisa написа:
TristaNNN написа:Пламен Илиев се бил контузил, та довечера очаквам наш КолЮ да пази на националите. Баси, какво нещо е животът на вратаря - от безработен преди 4 месеца, до титуляр в Левски и в националния днес.

Гаранция, че при евентуална загуба ще набедят него за главен виновник.... :oops: Те още от сега го почнаха, де... Видиш ли Пацо симулирал контузия, за да играе "Малката перука". И Лудогорец ще се лишат от вратаря си за 1 месец, за да може Михайлов да се покаже в Европа. :oops: Оранжевата логика ме кефи...

Къде прочете ,че някой се съмнява че Пацо Тигъра симулира контузия? ?
Може ли линк?

Един от вашите мозъци и в момента го коментира в темата за мача на национала. Сигурен съм, че ще си намериш темата и сам.

realno
Мнения: 6460
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот realno » 23 мар 2019 08:06

Снощи харесахте ли си българче, национал с класа за Левски? Кажете кой да вземем, че да мачкаме в първенството и да имаме успех в ЕКТ? Срам. Още преди да сме започнали и вече сме отпаднали и то срещу великата футболна нация Черна гора. Но, важното е да побългаряваме, ама какви ще са резултатите? Снощи ги видяхме.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

drvasko98
Мнения: 6950
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот drvasko98 » 23 мар 2019 09:14

А ти в последните 5-6 години, а не мача колко чужденчета си хареса с класа за Левски. Аз си харесах само Холмар, без резерви, единствено той е завършен играч на поста си, без да е Барези или Малдини

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 23 мар 2019 09:43

drvasko98 написа:А ти в последните 5-6 години, а не мача колко чужденчета си хареса с класа за Левски. Аз си харесах само Холмар, без резерви, единствено той е завършен играч на поста си, без да е Барези или Малдини

Ми трябва да ти кажа, че повечето резерви на Лудогорец спокойно можеха да са титуляри в Левски. До там я докарахме.
И Броун, и Кампаняро, и Швиерчок, и Горалски... Още да изброявам ли?

drvasko98
Мнения: 6950
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот drvasko98 » 23 мар 2019 10:08

Роналдо и Левендовски също биха вдигнали класата. Аз съм споменал играчи, които "сме си позволили" във времето. Иначе съм сигурен, по света има 4-5 играча, които срещу до 10000 евра заплата могат да ни вдигнат нивото до групи на ЛЕ

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 23 мар 2019 10:13

drvasko98 написа:Роналдо и Левендовски също биха вдигнали класата. Аз съм споменал играчи, които "сме си позволили" във времето. Иначе съм сигурен, по света има 4-5 играча, които срещу до 10000 евра заплата могат да ни вдигнат нивото до групи на ЛЕ

Тази тема е безкрайна, защото на всяка чуждестранна издънка мога да ти посоча поне 3 български. Имай предвид, че в историята на Левски българските играчи преобладават. Все пак...
Иначе, може да сравним ситуации. Веднага ти посочвам 2: автоголът на Везалов и автоголът на Иво Иванов. Можеш ли да ми посочиш "чуждестранен" еквивалент със същите фатални последствия?

drvasko98
Мнения: 6950
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот drvasko98 » 23 мар 2019 11:14

blue avalanche написа:
drvasko98 написа:Роналдо и Левендовски също биха вдигнали класата. Аз съм споменал играчи, които "сме си позволили" във времето. Иначе съм сигурен, по света има 4-5 играча, които срещу до 10000 евра заплата могат да ни вдигнат нивото до групи на ЛЕ

Тази тема е безкрайна, защото на всяка чуждестранна издънка мога да ти посоча поне 3 български. Имай предвид, че в историята на Левски българските играчи преобладават. Все пак...
Иначе, може да сравним ситуации. Веднага ти посочвам 2: автоголът на Везалов и автоголът на Иво Иванов. Можеш ли да ми посочиш "чуждестранен" еквивалент със същите фатални последствия?


Пропуснатата дузпа от Гомез на финала за КБ? Полачек срещу Вадуц? Буш срещу Вадуц?
Че тези са все "пресни".

drvasko98
Мнения: 6950
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот drvasko98 » 23 мар 2019 11:35

Идеята ми е друга. Факт е, че нивото на средностатическия български футболист през 10-те години на 21 век е класа под това през предното десетилетие и две класи под това през 80-те години. Костов тогава щеше да води атаката на някой симпатичен отбор около 6-то място в Б група. За това няма спор, че българските футболисти, които изобщо стават за нещо са малко и това нещо, не е много голямо. Но не можем да направим отбор от 11 играчи, говорещи 5-6 езика, половината попаднали тук временно и да малко. Трябва да отсеем няколко (5-6) родни ритнитопковци, които да си ги пазим и да им прощавам, че няма да стигнат нивото, което гледаме вторник и сряда вечер, че примерно единият няма физиката на Мбапе, другият техниката на Шави, а трети ударът на Роналдо. А такива има и то наши, които са брутално плюти от свои. Ако играеха Цонев, Краев и Вутов в Левски какво лошо щеше да има и дали нямаше да мязаме повече на отбор. Сега ще се почне че единия не щял, другия не можел и т.н. Ами и аз няма да ща ако за всеки загубен мач ще съм виновен, а перла като Обертан ще има 0 КПД ище взема 5 пъти повече от мен.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 130 госта