Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 13 яну 2019 19:54

В крайна сметка пак ще питам, какво по точно - ОРГАНИЗАТОРСКО нещо е постигнал Колев ?

Не, че има голямо значение. Поне на хартия...
For the last 3 years Mr. Kolev has been working as responsible for the National teams and the International relations of the NA.He joined the BFU
in 2009 in the role of Press officer and President’s speaker, becoming Head of Communications in 2012. In 2014 Kolev was appointed Tournament
Director of the UEFA Under-17 European Championship finals in Bulgaria. The tournament was held in Burgas and Stara Zagora in May 2015.He
has been working as UEFA Match Delegate since 2013 and as Players’ Status, Transfer and Agents Committee member
since 2015.Pavel Kolev
graduated in Psychology from Sofia University “St. Kliment Ohridski” in 2004 and later on successfully completed vocational education course in
Advanced Football Management from the Swiss Graduate School of Public Administration in Lausanne (IDHEAP). In April 2018 Kolev completed
the Executive Master in European Sport Governance (MESGO) from the Centre de Droit et d’Économie du Sport (CDES) at the University of Limoges
(France).Between 1995 and 2009 Mr. Kolev was sports editor in one of the most renowned daily newspapers in Bulgaria – “24 chasa”. He was a
dedicated football player at youth level, playing for all the youth teams of PFC Levski Sofia up till the age of 19

Не знам как се е добрал до шефското място в БФС, но другото едва ли Боби му е помогнал.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 13 яну 2019 20:05

metodito написа:Всичкото хубаво, човек, но има една мааалка подробност, де я забравяш: защо въобще ще го кани (ако не е оттука и е за малко)?

То това "не е оттук и е за малко" стана вече 3 години, което хич не е малко. За тези три години ако искаше щеше да направи нужните реформи, да си назначи кадърни хора за изпълнителен и спортен директор и вече щеше да бере плодовете или поне нямаше да сме в това положение... :oops:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 13 яну 2019 20:38

Пропиляхме 10 години и куп милиони. А нямаме нищо. И няма да имаме скоро...
Моя позната има дете, което е в столичен клуб, от водещите . Много е добро, има качества. И е голямо вече. От Герена го поискали и тя дойде да ме пита дали да го премести там. Аз какво да ѝ кажа?
Ами нищо. Вдигнах рамене и толкоз. Не мога да я излъжа...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22642
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот NOMER14 » 13 яну 2019 20:42

THE G.A.M.E написа:Което не прави Павел Колев голям спец... В крайна сметка пак ще питам, какво по точно - ОРГАНИЗАТОРСКО нещо е постигнал Колев ?

Внедрил се е в мафиотизираната структура на бфс.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22642
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот NOMER14 » 13 яну 2019 20:43

sin4ec написа:Пропиляхме 10 години и куп милиони. А нямаме нищо.

Все още съществуваме...

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 13 яну 2019 20:58

NOMER14 написа:
sin4ec написа:Пропиляхме 10 години и куп милиони. А нямаме нищо.

Все още съществуваме...

Факт. Изиграхме няколко добри мача - и 10 000 на Герена.
Но нямаме основата. С наемници се видя какво се получава. Школата дава това, което си вкарал в нея. Без пари и без идея получаваш Стаси и Юруков, и то в недовършен вид. Толкоз.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Dust
Мнения: 8043
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Dust » 13 яну 2019 21:11

sin4ec, посочи ми поне три клуба от ТОП50 на Европа, които да залагат на собствени юноши? - това с юношите е някакво изкривено мислене.
Водещите клубове в своите първенства залагат на завършени футболисти иначе ще бъдат далече от върха.

Един отбор ако успее да изкара и наложи титуляр поне едно момче на три години си е равно на сериозен успех и добра работа в школата.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
soulfly1948
Мнения: 596
Регистриран на: 29 сеп 2016 16:04

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот soulfly1948 » 13 яну 2019 21:28

Dust написа:sin4ec, посочи ми поне три клуба от ТОП50 на Европа, които да залагат на собствени юноши? - това с юношите е някакво изкривено мислене.
Водещите клубове в своите първенства залагат на завършени футболисти иначе ще бъдат далече от върха.

Един отбор ако успее да изкара и наложи титуляр поне едно момче на три години си е равно на сериозен успех и добра работа в школата.

Аякс АМСТЕРДАМ...
"на мястото на Герена,се е намирало ТКЗС"Шопска комуна",известно с това,че там са се отглеждали едни от най-хубавите говеда в България.....

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Kris_men2000 » 13 яну 2019 21:43

Не знам не е много по темата но ще си го кажа.Днес моите любимци Манчестър Юнайтед за пореден път ми напълниха душата.След като Левски ме убива всеки ден по малко Манчо ме съживява постоянно.Просто си е голям кеф да ги гледаш как играят до дупка и как се раздават на терена и си мечтая някога поне малко Левски да се доближи до тяхната игра.Да си фен на Манчо си е направо дар.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 13 яну 2019 22:22

soulfly1948 написа:
Dust написа:sin4ec, посочи ми поне три клуба от ТОП50 на Европа, които да залагат на собствени юноши? - това с юношите е някакво изкривено мислене.
Водещите клубове в своите първенства залагат на завършени футболисти иначе ще бъдат далече от върха.

Един отбор ако успее да изкара и наложи титуляр поне едно момче на три години си е равно на сериозен успех и добра работа в школата.

Аякс АМСТЕРДАМ...

БАТЕ Борисов, Динамо Загреб. И не е задължително да е техен юноша, а просто да не разчитат на скъпоплатени бездушници. И не на свои юноши, а на играчи от своите страни. Защото НЯМА ПРИМЕР за славен "Левски" в историята му с наемници. В ДНК-то на този клуб е българското.

Най-добре технически и тактически подготвен, най-титулованият футболист в ППЛ е Габриел Обертан. Просто обаче всеки мач за мен, той не дава и 40% от възможностите си. Той е някъде другаде. И не е отборен играч. "Левски" е пълен с добри, но не отборни играчи. Разликата я правят хора като Костов и донякъде Давиде. Футболът е отборна игра. Няма значение колко са добри като единици.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 143 госта